Kapitol

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kapitol: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kapitol? Kliknij tutaj.

Kapitol: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 4537 opinii

To było niesamowite. Nasz Przewodnik był niesamowity i bardzo kompetentny. To była świetna wycieczka na nasz pierwszy dzień w Rzymie po zejściu z naszego rejsu. Koloseum jest tak niesamowite, że jest oświetlone w nocy. Grupa nie jest gigantyczna i masz takie spersonalizowane doświadczenie wchodzenia do Strefy po typowych godzinach zwiedzania. Tak, będzie drożej, niż gdybyś poszedł w ciągu dnia i kupił bilet za Rick Steves za jakieś 12 euro- ale .... idź na całość lub idź .... jak często możesz zobaczyć Koloseum? a potem jak często można to oglądać w nocy? Moje 20-latki, 17-latki, 53-latki i 50-latki były pod wrażeniem - i cieszę się, że pojechały!

Wycieczka rowerowa była bardzo dobra, zwłaszcza z e-rowerami, ponieważ znacznie ułatwiały one jazdę. Nasz przewodnik był bardzo kompetentny i pomocny, ponieważ dwukrotnie upadłem! Był bardzo pomocny i uważnie obserwował, jak kontynuowaliśmy naszą podróż. Przeprowadził nas obok wielu bardzo ważnych miejsc, takich jak Panteon, Circus Maximus i wiele miejskich placów. Jazda była niesamowita, a wiedza naszego przewodnika sprawiła, że wycieczka była wspaniała!

Bardzo dobry odbiór przez agencję. Nie żałowaliśmy, że wzięliśmy przewodnika, w przeciwnym razie przegapilibyśmy interpretację dzieł. Piękno tego miejsca jest niesamowite, ale historia jest równie ważna. Przewodnik był pełen pasji. Z drugiej strony, kiedy bierzesz słuchawkę, czas między dwiema wizytami to tak naprawdę tylko przejście z jednego punktu do drugiego. Ledwo zdążyliśmy zjeść kanapkę, polecam, ale przygotuj się na pracowity dzień.

Całodniowa wycieczka została podzielona na 2 dni dla uczestników, co ostatecznie pasowało. Jednego dnia odwiedziliśmy Collesseum i Forum Romanum. Następnego dnia Watykan. Na obu wycieczkach przez bardzo dobrych przewodników oprowadzali nas poszczególne historie i mogliśmy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Obaj przewodnicy byli świetni, wycieczki były naprawdę zabawne.

Fajna wycieczka bez tłumów, szkoda że Forum Romanum nie bylo w całości oświetlone ale to juz nie nie zalezy od organizatora.