Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Kampania

Najciekawsze atrakcje

Kampania

Kampania

Kampania: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kampania? Kliknij tutaj.

Kampania: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 66 277 opinii

Nasz przewodnik Roberto na ten dzień był doskonały, jestem małą grupą na straży, ale szczerze dziękuję mu za jego nieograniczoną życzliwość. Upewnił się, że wszyscy czuli się dobrze podczas tej małej podróży. Jest także znakomitym mówcą. Każdy z zabytków i przestrzeni historycznych został doskonale skonceptualizowany, dzięki czemu ten wypad jest bardzo zabawny i dostępny. Udzielili nam również wielu porad dotyczących miejsc do odwiedzenia, restauracji, napojów, typowych dań regionu. Chciałbym również podziękować Giuseppe, naszemu kierowcy. Jazda przez cały 15 dzień to nie lada wyczyn! Gratulacje dla niego. Na koniec chciałbym podziękować Elenie, która była naszym przewodnikiem po Pompejach. Podczas tej prezentacji była niezwykle pedagogiczna i potrafiła precyzyjnie odpowiedzieć na nasze pytania. Bardzo dziękuję całemu zespołowi! Gorąco polecam tę aktywność. Przybyli!

naprawdę dobra wycieczka. Caich przejazd trwa 3 godziny z przerwą pomiędzy nimi. punkt odbioru był łatwy do znalezienia (3 lub 4 pracowników wokół, tak łatwo zapytać) dla przewodnika autokarowego mieliśmy uroczą kobietę o imieniu Rossella. była niesamowita. bardzo pomocny, pełen charakteru i pozwolił mojej córce pomagać przy radiach i rozmawiać przez głośniki. wybraliśmy opcję bez przewodnika audio. Rossella upewniła się, że jesteśmy pewni, że znajdziemy własną drogę, dała nam swój numer alarmowy i upewniła się, że wiemy, kiedy i gdzie jest przystanek odbioru. Pompeje są niesamowite, ale nie daj się zwieść, miejsce jest ogromne! dużo spacerów, weź jedzenie i dużo do picia. będziemy warci swojej ceny za to doświadczenie!

To, co na początku wyglądało na całkowite zamieszanie, zostało trafnie rozwiązane i nasza grupa około 25 anglojęzycznych osób podążyła za naszym przewodnikiem do podziemnego Neapolu przez fascynujące półtorej godziny w dół około 30 metrów poniżej. Naszym przewodnikiem był student trzeciego roku archeologii, który naprawdę znał się na rzeczy. To nie jest wycieczka dla closterphoebic. To niezwykłe. Zrób coś inaczej.

Warte swojej ceny. Podobało mi się, że w drodze tam iw drodze powrotnej zatrzymujemy się na przerwę. Nasza przewodniczka Henrietta była tak miła i bardzo kompetentna. Zdecydowanie polecam.

Jednorazowe przeżycie trud włożony w tą wyprawę owocuje poznaniem życia starożytnych ale z całą pewnością najpierw Pompeje a potem Herkulanium nie inaczej jako uzupełnienie całości.