Atrakcje i wycieczki
Kamnik

Kamnik

Kamnik: najczęściej polecane atrakcje

Lublana: karta miejska

Lublana: karta miejska

Ljubljana Card to bilet w najlepszej cenie do głównych atrakcji Lublany, przejazdy autobusami miejskimi, dostęp do internetu, wycieczki po mieście z przewodnikiem i inne korzyści. Po prostu wybierz przedział czasowy: 24, 48 lub 72 godziny. Aktywuje się od pierwszego użycia karty. Odwiedź zamek w Lublanie, główną atrakcję miasta, stojącą na wzgórzu nad miastem przez ostatnie 900 lat. Poznaj Galerię Narodową, najważniejsze muzeum sztuki historycznej w Słowenii, które posiada największą w kraju kolekcję dzieł sztuki od średniowiecza do XX wieku. Podziwiaj Plečnik House i poznaj życie i twórczość słynnego architekta Jože Plečnika, który pozostawił niezatarty ślad w krajobrazie Lublany. Twoja karta zapewnia również dostęp do zoo w Lublanie, które jest częścią chronionego parku przyrody, położonego na obrzeżach centrum miasta, w odległości 20 minut spacerem. Nie zapomnij wstąpić do Muzeum Iluzji, miejsca zabawy i edukacji. Przetestuj granice swojej percepcji tam, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje. Odkryj Muzeum Miejskie Lublany i podziwiaj renesansowe elementy architektoniczne pałacowego budynku muzeum, ponieważ muzeum znajduje się w Pałacu Auersperg, który sam w sobie jest zabytkiem architektury. Poznaj wszystkie te i wiele innych miejsc w mieście, zanim udasz się do najwyżej położonego spa termalnego w Słowenii, Snovnik Spa. Zrelaksuj się w miejscu położonym w idyllicznej, zielonej dolinie między Kamnikiem a Vranskiem, u progu Alp Kamnicko-Sawińskich.

Dolina Logar jednodniowa wycieczka z Lublany

Dolina Logar jednodniowa wycieczka z Lublany

Dolina Logar jest znana z najlepszych wycieczek pieszych i przyrody. Ponieważ jest to jeden z ukrytych klejnotów Słowenii, sugerujemy turystom odwiedzenie tego obszaru, ponieważ daje on prawdziwe poczucie Słowenii i jej przyrody. Najważniejszym punktem tej wycieczki będzie przejazd do Doliny Logar, widoki podczas wjazdu do Doliny Logar, a następnie wodospad Rinka. Będzie również możliwość wędrówki na szczyt wodospadu. Rozpoczniemy tę wycieczkę, odbierając Cię z hotelu lub adresu, który nam udostępniłeś i kierując Cię prosto do Doliny Logar, mijając piękne górskie i dolinne drogi. Po kilku godzinach w Dolinie Logar i ewentualnie lunchu w lokalnej rodzinnej restauracji z powrotem do hotelu w Lublanie.

Odkryj tajemnice dzięki audioprzewodnikowi Kamnik Self-Guided Audio Tour

Odkryj tajemnice dzięki audioprzewodnikowi Kamnik Self-Guided Audio Tour

Zanurz się w mity i historię Kamnika dzięki tej audioprzewodnikowi z przewodnikiem przeznaczonemu dla entuzjastów średniowiecznych opowieści i cudów architektury. Idealna dla każdego, kto jest zafascynowany opowieściami o starożytnych kamieniach i legendach, ta wycieczka oferuje bogate doświadczenie przeszłości Słowenii, gdy spacerujesz we własnym tempie, słuchając opowieści o minionych dniach. Zaczynając od potężnego zamku Zaprice, wycieczka wije się przez kolorową ulicę Sutna i wznosi się do tajemniczych ruin zamku Mali Grad, a kończy w ruinach Stari Grad Kamnik. Po drodze odkryj legendę hrabiny Veroniki i znajdź spokój w kaplicy św. Eligiusza. Trasa zabierze Cię do historycznych rycin na cmentarzu Kamnik i zakończy się tradycją architektoniczną w klasztorze franciszkanów. Wycieczka rozpoczyna się w imponującym zamku Zaprice i ostatecznie prowadzi do zapierających dech w piersiach widoków z ruin Stari Grad Kamnik. Odejdziesz ze wspomnieniem stania wśród szeptów starożytnych ruin Stari Grad Kamnik i spokojnych widoków, które rozciągają się pod nimi. Nawiąż kontakt z przeszłością w romańskiej kaplicy św. Eligiusza i odkryj tajemnice kryjące się za kolorowymi fasadami i starymi murami zamku. Każdy krok na tej ścieżce odsłania warstwę historii, oferując niezapomnianą podróż w czasie. JAK PRZEBIEGA WYCIECZKA? - Zachowaj elastyczność: dołącz do wycieczki, kiedy tylko chcesz i zwiedzaj zabytki tak długo, jak chcesz. - Ciesz się wycieczką nawet w trybie offline: wszystkie wycieczki audio są testowane pod kątem wysokiej jakości i łatwej nawigacji.

Często zadawane pytania dotyczące: Kamnik

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Kamnik?

Najlepsze atrakcje to:

Kamnik: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze atrakcje na świeżym powietrzu w: Kamnik?

Najlepsze atrakcje na świeżym powietrzu w: Kamnik to:

Kamnik – zobacz wszystkie atrakcje na świeżym powietrzu na GetYourGuide

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Kamnik na deszczowe dni?

Najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Kamnik na deszczowe dni to:

Kamnik – zobacz wszystkie najlepsze atrakcje w pomieszczeniach na GetYourGuide

Kamnik: Najciekawsze atrakcje

Kamnik: Wycieczki i bilety

Słowenia: Ciekawe miejsca

Kamnik: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kamnik? Kliknij tutaj.

Kamnik: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(11 recenzji)