Kalifornia

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kalifornia: największe atrakcje

Kalifornia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kalifornia? Kliknij tutaj.

Kalifornia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 22 782 opinii

Po drodze napotkaliśmy kilka problemów związanych z pogodą i widocznością, ale Dustin poradził sobie z tym wszystkim z gracją i humorem, dzięki czemu była to bardzo przyjemna i pouczająca wycieczka. Samo Yosemite jest absolutnie oszałamiające i zdecydowanie warte podróży powrotnej i dłuższego pobytu. Jeśli masz czas na 2 lub 3 dni, zrób to i nie będziesz rozczarowany, ale jeśli Twoja trasa rozciąga się tylko do jednego dnia, mogę gorąco polecić tę wycieczkę, aby rzucić okiem na naprawdę majestatyczną część kraju i z każdym pojedynczym grosz. Same ekstranomiki były absolutnie genialne z dużą ilością wcześniejszej komunikacji, szybkiej kolekcji i najlepszego przewodnika na tej planecie. Bez wątpienia pięciogwiazdkowe doświadczenie z pięciogwiazdkową firmą.

W mojej grupie było nas czterech i głosowanie było jednomyślne. Wszyscy świetnie się bawiliśmy na trasie. Wszyscy zgadzamy się, że mamy dobrze zaokrąglony widok na okolicę Hollywood / Beverly Hills, inna grupa przyjaciół, którzy dzielili nasz autobus, była bardzo przyjazna, a nasz przewodnik był świetny. Jedyne, czego bym sobie życzył, to możliwość zwolnienia na sekundę lub dwie, aby uzyskać dobre zdjęcia specjalnych witryn. Pomijając to jednak, uznanie dla Gary'ego Kinga, nie tylko za jego mistrzowskie umiejętności jazdy w mieście, ale także za jego umiejętności interpersonalne. Był super przyjaznym, zabawnym, angażującym przewodnikiem, z którym wszyscy lubiliśmy jeździć!

Sceneria. Sbook. Mieli pogotowie medyczne i byli w stanie przełożyć na później. Widok był doskonały, a głośnik przewodnika spisał się świetnie. Zrobiliśmy 2-godzinną przejażdżkę łodzią. Nie polecam 2-godzinnej jazdy, jeśli masz małe dzieci. Napoje i przekąski były dostępne w rozsądnej cenie. Ogólnie rzecz biorąc, nie będziesz rozczarowany szczególnie ceną.

Chociaż trochę drogie, było to doświadczenie na całe życie dla mnie i mojej rodziny. Nasz przewodnik był fenomenalny. Ofiary żywnościowe były niesamowite. NAJWIĘKSZYM ROZCZAREM było zamknięcie przejażdżki po Jurassic Park. Tak się złożyło, że była to nasza ulubiona i jedna z głównych przejażdżek, na które nie mogliśmy się doczekać.

Niesamowite przeżycie The Walking Dead było niesamowite, ale trochę się bałem, lol przejażdżka Harrym Potterem była świetna i wiele postaci wędrowało po okolicy. Ogólnie doskonałe doświadczenie