Jungle Aqua Park – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Hurghada: Quad VIP, morze, wielbłąd, safari, obserwacja gwiazd i kolacja

Hurghada: Quad VIP, morze, wielbłąd, safari, obserwacja gwiazd i kolacja

Ta wycieczka jest przeznaczona dla tych, którzy chcą doświadczyć tego, co najlepsze na pustyni w stylu i komforcie. Rozpocznij od odbioru z hotelu w klimatyzowanym pojeździe. Po przybyciu do bazy quadów otrzymasz dokładne instrukcje dotyczące bezpieczeństwa. Następnie przygotuj się na pełną adrenaliny przejażdżkę przez pustynne wydmy! Poczuj dreszczyk emocji podczas poruszania się po piaszczystych dolinach, wspinania się na strome wzgórza i pokonywania trudnego terenu. Poczuj wiatr we włosach i słońce na twarzy, podziwiając oszałamiającą scenerię pustynnego krajobrazu. To idealny moment na zrobienie niezapomnianych zdjęć i wspomnień Po ekscytującej przejażdżce quadem zrób sobie przerwę i zrelaksuj się podczas delikatnej przejażdżki na wielbłądzie. Poznaj tradycyjny środek transportu używany od wieków przez beduińskich nomadów. Jadąc przez pustynię, zanurz się w spokojnej atmosferze i podziwiaj hipnotyzujący pustynny krajobraz. Gdy słońce zachodzi, rzucając ciepły blask na pustynię, możesz ulepszyć swoje doświadczenie za pomocą dwóch opcjonalnych dodatków: Obserwacja gwiazd: Pod fachowym okiem astronoma będziesz mógł odkrywać rozległe przestrzenie nocnego nieba przez profesjonalne teleskopy. Zobacz migoczące konstelacje, odkryj ukryte galaktyki i dowiedz się o niebiańskich cudach powyżej. Kolacja beduińska: Ciesz się pyszną i autentyczną beduińską kolacją pod gwiazdami. Delektuj się tradycyjnymi potrawami przygotowanymi ze świeżych lokalnych składników i zanurz się w czarującej atmosferze pustynnej nocy. Po niezapomnianym wieczorze pod gwiazdami zostaniesz wygodnie przetransportowany z powrotem do hotelu.

Hurghada: Wschód słońca, quady VIP, wielbłądy i śniadanie beduińskie

Hurghada: Wschód słońca, quady VIP, wielbłądy i śniadanie beduińskie

Wstań przed słońcem i ucieknij z tętniącego życiem miasta, aby przeżyć niezapomnianą pustynną przygodę. Twoje doświadczenie VIP rozpoczyna się od wygodnego odbioru z hotelu w Hurghadzie i malowniczej przejażdżki do punktu startowego. Gdy pierwsze promienie słońca zajrzą za horyzont, rzucając eteryczną poświatę na krajobraz, zostaniesz wyposażony w quad i otrzymasz dokładne instrukcje dotyczące bezpieczeństwa. Przygotuj się na przypływ adrenaliny, wyruszając na ekscytującą przejażdżkę przez wydmy. Poruszaj się po trudnym terenie pod okiem doświadczonych instruktorów i podziwiaj hipnotyzującą panoramę budzącej się pustyni. Ciszę przerywa jedynie pomruk silnika i delikatny szelest wiatru na piasku, tworząc prawdziwie hipnotyzujące doświadczenie. Gdy słońce wzniesie się wyżej, malując Morze Czerwone w odcieniach złota i pomarańczy, dotrzesz do malowniczego miejsca z widokiem na linię brzegową. Poświęć chwilę, aby docenić zapierający dech w piersiach widok, odetchnąć rześkim pustynnym powietrzem i uchwycić ten idealny moment. Następnie kontynuuj podróż do tradycyjnego namiotu Beduinów. Poznaj gościnnych mieszkańców, dowiedz się o ich wyjątkowej kulturze i sposobie życia oraz doświadcz ich ciepłej gościnności. Ciesz się orzeźwiającą filiżanką autentycznej beduińskiej herbaty i zanurz się w spokojnej atmosferze pustynnego poranka. Aby uzupełnić swoje doświadczenie VIP, zostaniesz poczęstowany pysznym beduińskim śniadaniem przygotowanym ze świeżych, lokalnych składników. Delektuj się tradycyjnymi potrawami, takimi jak chrupiące placki, aromatyczne dipy i słodkie wypieki w ciepłym porannym słońcu. To doskonała okazja, aby nawiązać kontakt z Beduinami i docenić ich tradycje kulinarne. Po serdecznym śniadaniu i pożegnaniu z nowo poznanymi przyjaciółmi, zostaniesz wygodnie przetransportowany z powrotem do hotelu w Hurghadzie ze wspomnieniami, które pozostaną na całe życie.

Zatoka Makadi: Obserwacja gwiazd, wielbłąd, quad, beduińska kolacja i pokaz

Zatoka Makadi: Obserwacja gwiazd, wielbłąd, quad, beduińska kolacja i pokaz

Gdy słońce chowa się za horyzontem, rzucając długie cienie na złote wydmy, rozpoczyna się Twoja przygoda. Wskocz na swój pojazd ATV i poczuj przypływ adrenaliny, poruszając się po trudnym terenie, pokonując wydmy i podziwiając zapierające dech w piersiach pustynne krajobrazy. Następnie wybierz się na spokojną przejażdżkę na wielbłądzie. Gdy noc się pogłębi, przygotuj się na zachwyt niebiańskim spektaklem powyżej. Dołącz do doświadczonego astronoma na sesję obserwacji gwiazd z przewodnikiem. Zobacz ogromną przestrzeń wszechświata przez teleskopy o dużej mocy, poznaj konstelacje i planety oraz odkryj tajemnice ukryte w kosmosie. Wieczór zakończy się ucztą dla zmysłów. Zbierz się wokół trzaskającego ognia i delektuj się pyszną beduińską kolacją przygotowaną ze świeżych, lokalnych składników. Ciesz się tradycyjnymi potrawami, dziel się historiami z nowymi przyjaciółmi i zanurz się w ciepłej gościnności Beduinów. Na koniec daj się oczarować żywym kolorom i rytmom tradycyjnego pokazu Beduinów. Zobacz hipnotyzujące tańce, posłuchaj porywającej muzyki i zatrać się w bogatym dziedzictwie kulturowym pustyni.

Zatoka Makadi: Mega wycieczka jeepem, quadem, buggy, wielbłądem, kolacja i pokaz

Zatoka Makadi: Mega wycieczka jeepem, quadem, buggy, wielbłądem, kolacja i pokaz

Internetowy przewodnik Egypt Excursions będzie czekał na Ciebie w recepcji hotelu o ustalonej godzinie odbioru, a następnie wyrusz z hotelu w Makadi Bay klimatyzowanym pojazdem, aby rozpocząć Super Mega Tour jeepem lub przejażdżkę na wielbłądzie na quadach i buggy. Przejazd do Safari Sahara Center, gdzie przygoda rozpocznie się po krótkiej lekcji bezpiecznego korzystania z quada. To doświadczenie będzie trwało około 2 godzin. Następnie odwiedzisz lokalną wioskę Beduinów, gdzie będziesz jeździć na wielbłądzie przez pustynię. Otrzymasz lunch i bezpłatne napoje. Na koniec zostaniesz przeniesiony z powrotem do hotelu.”

Hurghada: Park wodny w dżungli z lunchem i transferem

Hurghada: Park wodny w dżungli z lunchem i transferem

Nasz przedstawiciel odbierze Cię z hotelu klimatyzowanym samochodem, a następnie uda się do Jungle Aqua Park Hurghada, który jest największym kompleksem parków wodnych w Hurghadzie. Ciesz się dniem pełnym wrażeń w Jungle Aqua Park Hurghada z szeroką gamą zjeżdżalni wodnych, basenów i gier do wyboru. Ten park wodny, największy w Hurghadzie, oferuje 35 zjeżdżalni, 14 basenów i wiele atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Z opcji możesz wybrać pyszny lunch w ciągu dnia. Po zakończeniu dnia nasz agent odwiezie Cię z powrotem do hotelu wygodnym, klimatyzowanym pojazdem. Zrelaksuj się i powspominaj wspomnienia z całego dnia podczas podróży powrotnej.

Hurghada: Wodny świat Jaz Makadi Aquaviva

Hurghada: Wodny świat Jaz Makadi Aquaviva

Ciesz się dniem zabawy w Hurghada Jaz Makadi Aquaviva Waterworld z biletami wstępu, transportem, opieką przewodnika, korzystaniem z różnorodnych zjeżdżalni, basenów i gier wodnych. Spędź dzień na zabawie w Hurghada Jaz Makadi Aquaviva Waterworld i skorzystaj z pozornie nieskończonego wyboru zjeżdżalni, basenów i gier. Największy wodny park rozrywki w Hurghadzie oferuje 35 zjeżdżalni, 14 basenów i szeroki wybór atrakcji odpowiednich dla osób w każdym wieku. Uwaga: Odbiór z hotelu w Safadze, Soma Bay, Makadi, Sahl Hasheesh lub Elgouna jest dodatkowo płatny.

Hurghada: Najciekawsze atrakcje

Jungle Aqua Park: Wycieczki i bilety

Egipt: Ciekawe miejsca

Jungle Aqua Park: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jungle Aqua Park? Kliknij tutaj.

Jungle Aqua Park: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(262 recenzji)