Dodaj daty

Jökulsá á Fjöllum
Safari i dzika przyroda

Safari i dzika przyroda
Liczba znalezionych atrakcji: 3

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni): najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 372
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Jökulsá á Fjöllum Safari i dzika przyroda

Mýrdalsjökull: Południowe wybrzeże ATV Quad Bike Safari

1. Mýrdalsjökull: Południowe wybrzeże ATV Quad Bike Safari

Odkryj południowe wybrzeże Islandii podczas ekscytującej przygody na quadach. Odkryj wspaniałe krajobrazy w pobliżu lodowca Mýrdalsjökull, przemierzając czarne piaski Sólheimasandur. Zacznij od krótkiego instruktażu bezpieczeństwa dotyczącego obsługi quadów. Gdy wszyscy będą gotowi, wyrusz na przygodę i przejedź przez majestatyczne równiny czarnego piasku Sólheimasandur. Przejdź przez ten pustynny krajobraz i zatrzymaj się przy słynnym samolocie DC3, który rozbił się na piaskach w 1973 roku. Udaj się na spektakularne wybrzeże, aby podziwiać fantastyczne widoki na okolicę. Z plaży podziwiaj widok na półwysep Dyrhólaey, najbardziej wysunięty na południe kraniec Islandii. Patrząc w głąb lądu, możesz zobaczyć wspaniały lodowiec Mýrdalsjökull w oddali. Wracając przez piaski i podążając wzdłuż rzeki Jökulsá, Twoja przygoda zakończy się, gdy przekroczysz rzekę i wejdziesz do oszałamiającej górskiej doliny.

Islandia atv. wycieczka z przewodnikiem w pobliżu Dettifoss Islandia

2. Islandia atv. wycieczka z przewodnikiem w pobliżu Dettifoss Islandia

Wyjątkowość tej wycieczki polega na tym, że podróżni będą mogli posmakować islandzkiej przyrody, ptaków i dzikiej przyrody. Patrzenie na wodospady i rzekę oraz przyrodę w Parku Narodowym Vatnajökull stanowi ogromną część doświadczenia, gdy odwiedzający patrzą na rzekę w drodze do morza. Maksymalna liczba podróżnych w każdej wycieczce to 8 osób, które otrzymają osobiste wskazówki podczas podróży i będą mogły zadawać pytania, jeśli zajdzie taka potrzeba, oraz uzyskać osobiste odpowiedzi od lokalnego przewodnika mieszkającego w tej okolicy. Podróżni uzyskają również informacje na temat kultury w tym samym obszarze. Przykładowym doświadczeniem jest obejrzenie wodospadu w okolicy przed lub po tej wyprawie oraz spojrzenie na lodowiec Jökulsá á Fjöllum w Parku Narodowym Vatnajökull i zobaczenie, gdzie rzeka opada do morza ze wszystkimi fokami i ptactwem. Jak rzeka kształtowała ten obszar na przestrzeni lat. Przykładami wodospadów w tym obszarze są Dettifoss, Selfoss i Hafragilsfoss, które są dobrze znanymi wodospadami.

Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni)

Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni)

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Safari i dzika przyroda w: Jökulsá á Fjöllum

Oprócz atrakcji typu Safari i dzika przyroda w: Jökulsá á Fjöllum jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni)?

W: Norðurland eystra (Region Północno-Wschodni) są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze Safari i dzika przyroda w: Jökulsá á Fjöllum?

Jökulsá á Fjöllum: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jökulsá á Fjöllum? Kliknij tutaj.