Mieszkanie Johanna Straussa

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Mieszkanie Johanna Straussa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mieszkanie Johanna Straussa? Kliknij tutaj.

Mieszkanie Johanna Straussa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 46 opinii

Odbiór biletów był utrudniony, ponieważ dla nas lub z naszego punktu widzenia godziny otwarcia zostały skrócone od 9:00 do 12:00. Poza tym wszystko było świetnie i zgodnie z obietnicą z biletami. Musieliśmy tylko wcześniej udać się do kasy w Muzeum Leopolda, w przeciwnym razie mogliśmy przejść obok kasy i po prostu wsiąść. Wystarczy krótko zeskanować Flexipass przy kontroli wejścia i już jesteś w środku. Ale muzea nie były przepełnione, więc i tak nie trzeba było długo czekać przy kasie. Należy jednak wspomnieć, że żaden z inspektorów nie wiedział, że Flexipass pozwoli na wjazd. Dopiero po zeskanowaniu przepustki zorientowałeś się, że pozwala na wejście. Właściwie odliczenie gwiazdy!

Łatwa wymiana, ominięcie kolejki jest świetne na niektóre atrakcje (np. muzea) zapewniamy co najmniej 20 minut oczekiwania w kolejce biletowej.

Świetna alternatywa dla Vienna Pass. Flexi Pass zapewnia znacznie większą elastyczność i pozwala wybierać własne zabytki i spędzać dni sam.

wszystko było ok, niedobrze, że autobus hop off odjeżdża ostatni raz o 14.30 na Opernplatz, to nie jest dobre dla turystów!

Widzieliśmy to, czego chcieliśmy, szykowały się zamknięcia z powodu Corony.