Wybierz daty

Jimbaran Sporty wodne

  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj według:

Jimbaran: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jimbaran? Kliknij tutaj.

Jimbaran: Co mówią inni?

Absolutnie niesamowity dzień. Spotkałem naszego przewodnika w pałacu ubud, który miał świetne nastroje. Miał dużą wiedzę na temat nurkowania z rurką i uspokajał nas przez cały dzień, ponieważ nigdy wcześniej nie nurkowaliśmy z rurką. Pogoda była cudowna. Udaliśmy się na wyspę promem, który zajął około 20/25 minut. Przewodnik opowiedział nam, jak korzystać ze sprzętu. Wyrusz do 3 różnych miejsc do nurkowania. Widziałem wiele ryb i żółwi. Kiedy skończyliśmy, udaliśmy się z powrotem na lunch, który był w formie bufetu, jedzenie było cudowne i było dostępnych wiele napojów. Kupiliśmy nasze zdjęcia i filmy, które były warte swojej ceny, gdy wszyscy nurkowaliśmy pod wodą i byliśmy na pokładzie łodzi. My wtedy formujemy główki od spływu kajakowego, który był dużo zabawy przed wzięciem prysznica. Szafki są dostępne bezpłatnie. Jaki świetny dzień. Jedyne, co chciałbym zrobić, to zarezerwować przez twoich przewodników po przybyciu na Bali, a nie przez mojego przewodnika, ponieważ jest to tańsze,

Idealna jednodniowa wycieczka i zwieńczenie naszej 14-dniowej wycieczki na Bali! Moja mama i ja zarezerwowaliśmy tę wycieczkę stosunkowo spontanicznie dzień wcześniej i byliśmy bardzo mile zaskoczeni, jak nieskomplikowane i łatwe wszystko działało. Po naszym punktualnym odbiorze z Airbnb w Sanur popłynęliśmy łodzią w kierunku Nusa Lembongan. Tam trochę się odświeżyliśmy i inną łodzią udaliśmy się do pierwszego miejsca do nurkowania. Tam zaraz po wskoczeniu zobaczyliśmy trzy piękne i duże manty. Ale kolejne miejsca do snorkelingu też były piękne! Widzieliśmy żółwia, obserwowaliśmy trąbki i odkryliśmy wielkie rafy koralowe. Na koniec oprócz pysznego lunchu w formie bufetu pojawiła się opcja zwiedzania lasu namorzynowego kajakiem. Ale nie napełniaj zbytnio żołądka w porze lunchu, ponieważ przy sprzyjającej pogodzie nurt może wymagać od Ciebie dużo (siły). Jasne zalecenie!

to było dużo transferu, zajęło to trochę czasu, ale możesz cieszyć się scenerią, chociaż mój tyłek zaczął boleć od tego całego siedzenia i czekania. baza była faktycznie na wyspie, która była piękna, a jedzenie było świetne. mieliśmy wiele różnych miejsc do nurkowania! wszystko niesamowite! jedyne, co było bardzo turystyczne i zatłoczone, przewodnik chciał, żebyśmy byli blisko, co jest zrozumiałe, ale wtedy nie można trochę zwiedzać samemu. mieliśmy nawet spływ kajakowy przez namorzyny po obiedzie, zanim zabrano nas do domu. mieli prysznice i toalety, szatnie i garderoby, wszystko było dobrze zorganizowane. jedyną złą rzeczą jest to, że długo czekaliśmy na łodzi transportowej z powrotem na Bali. zamiast tego mogliśmy nurkować z rurką lub coś takiego?

Ogólnie rzecz biorąc, była to cudowna wycieczka, Dewa była wspaniałym troskliwym przewodnikiem. Komunikacja z firmą z jakiegoś powodu nie była łatwa, ale wszystko się udało. Więc jeśli jesteś maniakiem kontroli jak ja: prom jest zwykłym promem, a nie promem turystycznym. Zostaniesz zabrany do restauracji/centrum nurkowego na poranny sok, a następnie udasz się na łódź z przystani do pierwszego przystanku nurkowego. Tak, robi się wzburzony na otwartej wodzie. Manta Rays lubią wzburzoną wodę. Drugie nurkowanie to Nusa Dua, a trzecie to wyspa Cenningan. Lunch był świetny, centrum nurkowe jest piękne. Jedyne, co mi się nie podobało, to zatłoczony prom, poza tym bardzo polecam tę wycieczkę.

Nie jestem pewnym siebie pływakiem (głęboka woda mnie przeraża), ale ta jednodniowa wycieczka była niesamowita. Załoga sprawiała, że przez cały czas czułem się bezpiecznie i komfortowo. Mieliśmy szczęście zobaczyć Manta Ray i Turtles, a także mnóstwo kolorowych ryb. Lunch był również bardzo przyjemny. Następnie odbyła się 30-minutowa sesja kajakowa w lasach namorzynowych, co również było bardzo zabawne. W tym czasie widzieliśmy dużą jaszczurkę i mnóstwo krabów. Gorąco polecam wszystkim tę jednodniową wycieczkę.