Atrakcje i wycieczki Jimbaran

Często zadawane pytania dotyczące: Jimbaran

Jakie są najlepsze atrakcje w: Jimbaran dla osób z dziećmi?

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Jimbaran na deszczowe dni?

Jimbaran: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jimbaran? Kliknij tutaj.

Jimbaran: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2160 opinii

Idealna jednodniowa wycieczka i zwieńczenie naszej 14-dniowej wycieczki na Bali! Moja mama i ja zarezerwowaliśmy tę wycieczkę stosunkowo spontanicznie dzień wcześniej i byliśmy bardzo mile zaskoczeni, jak nieskomplikowane i łatwe wszystko działało. Po naszym punktualnym odbiorze z Airbnb w Sanur popłynęliśmy łodzią w kierunku Nusa Lembongan. Tam trochę się odświeżyliśmy i inną łodzią udaliśmy się do pierwszego miejsca do nurkowania. Tam zaraz po wskoczeniu zobaczyliśmy trzy piękne i duże manty. Ale kolejne miejsca do snorkelingu też były piękne! Widzieliśmy żółwia, obserwowaliśmy trąbki i odkryliśmy wielkie rafy koralowe. Na koniec oprócz pysznego lunchu w formie bufetu pojawiła się opcja zwiedzania lasu namorzynowego kajakiem. Ale nie napełniaj zbytnio żołądka w porze lunchu, ponieważ przy sprzyjającej pogodzie nurt może wymagać od Ciebie dużo (siły). Jasne zalecenie!

Trasa była naprawdę świetna. Oczywiście świątynia Uluwatu jest jednym z najatrakcyjniejszych zabytków na Bali i dlatego jest bardzo chętnie odwiedzana. Nasz przewodnik Giri wykonał świetną robotę. Już po drodze opowiedział nam wiele ciekawych rzeczy. Również na miejscu Giri powiedział nam wszystko, co ważne i wskazał ważne zachowania, które powinniśmy obserwować w stosunku do małp. Ponieważ Giri już wcześniej zarezerwował bilety online, mogliśmy zwiedzić wszystko w spokoju i bez kolejek. Warto zobaczyć taniec Kecak. Na początku trzeba było dużo się przyzwyczaić, ale interaktywna wymiana z publicznością sprawiła, że taniec ożył. Następnie udaliśmy się do restauracji, w której można świeżo wyłowić ryby. Nie mogło być świeższe i bardzo smaczne. Szczególnie podobał nam się nocny widok na morze. Polecamy wycieczkę i nasz przewodnik Giri.

to było dużo transferu, zajęło to trochę czasu, ale możesz cieszyć się scenerią, chociaż mój tyłek zaczął boleć od tego całego siedzenia i czekania. baza była faktycznie na wyspie, która była piękna, a jedzenie było świetne. mieliśmy wiele różnych miejsc do nurkowania! wszystko niesamowite! jedyne, co było bardzo turystyczne i zatłoczone, przewodnik chciał, żebyśmy byli blisko, co jest zrozumiałe, ale wtedy nie można trochę zwiedzać samemu. mieliśmy nawet spływ kajakowy przez namorzyny po obiedzie, zanim zabrano nas do domu. mieli prysznice i toalety, szatnie i garderoby, wszystko było dobrze zorganizowane. jedyną złą rzeczą jest to, że długo czekaliśmy na łodzi transportowej z powrotem na Bali. zamiast tego mogliśmy nurkować z rurką lub coś takiego?

Odbiór w naszym hotelu i transfer działał świetnie. Nasz przewodnik Topan był bardzo miły, uprzejmy i odpowiadał na każdą osobę (w sumie było 5 wczasowiczów) z ich indywidualnymi życzeniami i pytaniami. Nawet gdybyśmy chcieli zostać w jednym miejscu dłużej niż planowaliśmy, nie stanowiło to żadnego problemu. Dużo widzieliśmy i otrzymaliśmy wiele informacji od Topana. Zdecydowanie możemy polecić wycieczkę.

Hulajnoga odebrała bez żadnych problemów ,bardzo miła obsługa ,z samym skuterem żadnych problemów.Bardzo elastyczna w umowach co jest zaletą przy indywidualnym wyjeździe .Zrobiłbym to w kółko