Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Jezioro Powell

Jezioro Powell – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Las Vegas: Kanion Antylopy, Zakręt Podkowy - wycieczka z lunchem

1. Las Vegas: Kanion Antylopy, Zakręt Podkowy - wycieczka z lunchem

Wyjedź z Las Vegas i poznaj zapierający dech w piersiach Kanion Antylopy podczas jednodniowej wycieczki. Dowiedz się, dlaczego Navajo nazywają kanion "miejscem, w którym woda przepływa przez skały", zrób piękne zdjęcia inspirujących formacji geologicznych i zobacz rzekę Kolorado na zakręcie Horseshoe. Spotkaj się z przewodnikiem w punkcie odbioru w Las Vegas i udaj się na pustynię. Podczas jazdy przejedź przez miasto Kanab w stanie Utah. Po krótkiej przerwie na toaletę zbliż się do potężnej rzeki Kolorado, aby odwiedzić Horseshoe Bend.. Zatrzymaj się w punkcie widokowym, aby zobaczyć panoramiczne widoki na jezioro Powell, a następnie udaj się do jednego z najpopularniejszych miejsc fotograficznych na świecie, Kanionu Antylopy. Wybierz pomiędzy wejściem do kanionu w najlepszym czasie, w najlepszych godzinach, aby zobaczyć światło słoneczne na ścianach kanionu lub poza nim. Spotkaj się z lokalnym przewodnikiem Navajo i wejdź do kanionu, aby zrobić zdjęcia światła odbijającego się od ścian kanionu. Następnie przejedź do Page na przerwę obiadową przed powrotem do Las Vegas. Zatrzymaj się, aby zrobić niesamowite zdjęcia wzdłuż trasy. W końcu nie każdego dnia jesteś otoczony tak kolorowymi, naturalnymi formacjami skalnymi.

Z Las Vegas: Kanion Antylopy, wycieczka i lunch w Horseshoe Bend

2. Z Las Vegas: Kanion Antylopy, wycieczka i lunch w Horseshoe Bend

Podczas jednodniowej wycieczki z Las Vegas odkryj słynny Kanion Antylopy oraz Horseshoe Bend. Bilety wstępu są wliczone w cenę wycieczki. Wybierz się w podróż pośród krajobrazu Arizony i zatrzymaj się, by zrobić zdjęcia w malowniczych miejscach. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Las Vegas i wsiądź do klimatyzowanego, luksusowego autokaru, by rozpocząć swoją przygodę. Zrelaksuj się w drodze do Page, podziwiając widoki na rzekę Virgin oraz formacje skalne w Grand Staircase-Escalante National Monument.  Spaceruj między słynnymi rzeźbionymi ścianami z piaskowca, podziwiając ich wzory i kolory. Będzie to okazja zobaczenia czegoś, co do tej pory można było podziwiać jedynie na zdjęciach.  Zatrzymaj się, by zrobić zdjęcia, przysłuchując się opowieściom przewodnika z grupy etnicznej Nawaho. Opowie Ci on o lokalnej historii i kulturze. Jeśli po drodze zgłodniejesz, możesz zjeść wliczony w cenę batonik musli i napić się wody. Następnie udaj się do Horseshoe Bend Overlook, gdzie rzeka Kolorado wyżłobiła słynne zakole w kształcie podkowy. Weź udział w krótkiej wędrówce do punktu widokowego (2,4 km we dwie strony), a następnie podziwiaj rzekę przepływającą przez kanion Glen.  Wsiądź do autobusu, by powrócić do Las Vegas, gdzie wrócisz do miejsca rozpoczęcia wycieczki.

Las Vegas: Kanion Antylopy i Horseshoe Bend z odbiorem

3. Las Vegas: Kanion Antylopy i Horseshoe Bend z odbiorem

Wsiądź do klimatyzowanego vana i w towarzystwie lokalnego przewodnika z plemienia Nawaho udaj się w kierunku słynnego Dolnego Kanionu Antylopy lub odosobnionego Kanionu Antylopy X. Podczas tej wycieczki z małej grupie zejdź z utartego szlaku i podziwiaj atrakcje, takie jak Horseshoe Bend i rzeka Kolorado. Podziwiaj malownicze widoki od Las Vegas po Kanion Antylopy, przekraczając granice stanowe Utah i Arizony w drodze Page w Arizonie. W zależności od pogody zatrzymasz się w Mesquite w Nevadzie lub Hurricane w Utah. Tam będzie możliwość rozprostowania nóg, skorzystania z toalety i wypicia kawy przed dalszą drogą do Kanionu Antylopy. Wędruj pośród ścian z czerwonego piaskowca oraz korkociągowych formacji skalnych, które rozświetlają kanion podczas zachodu słońca. Po wycieczce z przewodnikiem po Kanionie Antylopy rozpocznie się 10-minutowa przejażdżka do Horseshoe Bend. Tam weźmiesz udział w 1-kilometrowej wędrówce. Udaj się do punktu widokowego, skąd widać słynny zakręt rzeki Kolorado. Podziwiaj niesamowite krajobrazy. W pełni wykorzystaj możliwość zbliżenia się do 305-metrowego spadku, by zrobić zdjęcia jednej z najpiękniejszych atrakcji przyrodniczych. Następnie odbędzie się transport powrotny z przystankami po drodze. Zrelaksuj się i pozwól, by Twój profesjonalny kierowca/przewodnik odwiózł Cię do Las Vegas.

Sedona lub Flagstaff: Horseshoe Bend & Antelope Canyon X Tour

4. Sedona lub Flagstaff: Horseshoe Bend & Antelope Canyon X Tour

Jeśli mieszkasz w Sedonie, Twój dzień zaczyna się od malowniczej i opowiedzianej przejażdżki z Red Rocks of Sedona do Flagstaff. Będziesz podróżować przez Oak Creek Canyon, nazwany jednym z 10 najlepszych malowniczych szlaków w USA, a następnie przez wysokie Ponderosa Pines. Po odebraniu klientów przebywających we Flagstaff pojazd przejedzie obok uśpionych wulkanów tworzących San Francisco Peaks i przez Navajo Nation. Podczas podróży otrzymuj pouczającą i zabawną narrację o obszarach, przez które przechodzisz, od doświadczonego i kompetentnego lokalnego przewodnika. Podróżuj przez rezerwat Navajo, gdy Twój przewodnik opowiada historie o tej starożytnej kulturze oraz informacje o wyjątkowej geologii i widokach po drodze. Po przejściu przez rezerwat Navajo będziesz miał czas, aby wyjść na nieutwardzoną ścieżkę, aby zobaczyć Horseshoe Bend, kultową panoramę widokową. Następnie nadal zachwycaj się widokami na zaporę Glen Canyon i najbardziej wysuniętym na południe punktem jeziora Powell. Po przybyciu do Page w Arizonie zjesz lunch w lokalnej restauracji. Po obiedzie spotkaj się ze swoim przewodnikiem Navajo na spektakularną wycieczkę po Kanionie Antylopy na terenie Kanionu X. Skorzystaj z wielu okazji do robienia zdjęć, obserwując zmieniający się kąt słońca w kanionie. Przejdź się z Navajo przez zakręty tego kanionu z czerwonymi skałami. Możesz nawet usłyszeć dźwięki muzyki fletowej odbijające się echem od ścian kanionu. Po wycieczce rozpoczniesz podróż powrotną z Kanionu Antylopy. Miniesz zachodni kraniec Malowanej Pustyni, ponownie przekraczając rezerwat Navajo, aby zatrzymać się na krótko w historycznym punkcie handlowym Cameron. Pod koniec wycieczki zostaniesz odwieziony z powrotem do hotelu.

Vegas: Kanion Antylopy, Wielki Kanion, Zion i Horseshoe Bend

5. Vegas: Kanion Antylopy, Wielki Kanion, Zion i Horseshoe Bend

Przeżyj wycieczkę z przewodnikiem po Wielkim Kanionie, jednym z Siedmiu Cudów Świata. Następnie udaj się do Kanionu Antylopy, gdzie możesz zrobić zdjęcia z rozległymi widokami tego popularnego malowniczego miejsca. Zrelaksuj się, wiedząc, że transport do iz hotelu, zakwaterowanie i śniadanie są załatwione. Dzień 1: Zacznij od odbioru z hotelu w Las Vegas. Wsiądź do klimatyzowanej furgonetki do pierwszego przystanku, Wielkiego Kanionu. Podążaj za przewodnikiem po południowej krawędzi kanionu, najpopularniejszym miejscu widokowym, i podziwiaj rozległe widoki, słuchając pouczających komentarzy swojego przewodnika. Następnie odwiedź nowe centrum dla zwiedzających, w którym możesz dowiedzieć się jeszcze więcej o kanionie. Następnie zobacz widok z punktu Mather, innego popularnego miejsca, które oferuje wiele widoków. Kontynuuj do Desert View Watchtower, gdzie możesz zobaczyć cały Wielki Kanion. Udaj się wieczorem do hotelu. Dzień 2: Rozpocznij drugi dzień od śniadania w hotelu. Następnie udaj się do Page w Arizonie i odwiedź Kanion Antylopy i Park Narodowy Zion. Zrób mnóstwo zdjęć tej naturalnej formacji, w której światło słoneczne przebija się przez sklepienie kanionu. Zobacz zapierające dech w piersiach widoki na jezioro Powell i Horseshoe Bend, dramatyczny zakręt rzeki Kolorado. Wyjedź z grupą z miasta Page z powrotem do Las Vegas naszym vanem/autobusem .

Las Vegas: 3-dniowa wycieczka do Wielkiego Kanionu, Syjonu i Doliny Monumentów

6. Las Vegas: 3-dniowa wycieczka do Wielkiego Kanionu, Syjonu i Doliny Monumentów

Zanurz się w dziczy Monument Valley, Bryce, Zion, jeziora Powell i południowej krawędzi Wielkiego Kanionu podczas 3-dniowej przygody, podczas której udasz się do samego serca tej magicznej krainy. Od wycieczki jeepem z przewodnikiem z plemienia Navajo, po podziwianie Wielkiego Kanionu z lotu ptaka, lecąc helikopterem – jest to ciągła przygoda. Rozpoczęcie wycieczki jest gwarantowane. Podczas pobytu odwiedź Zion i Park Narodowy Bryce Canyon. Rób zdjęcia temu parkowi z białych, różowych i czerwonych piaskowców. Zjedz dania z grilla w towarzystwie przyjaciół, siedząc wokół ogniska. Twój przewodnik opowie Ci historię i legendy związane ze świętą ziemią Navajo. Po drodze zatrzymaj się w Monument Valley, gdzie odbędzie się wycieczka jeepem z napędem na cztery koła oraz lot nad Wielkim Kanionem, podczas którego będzie można podziwiać zapierające dech w piersi piękno tych ziem. Dzień 1: Park Narodowy Zion i Bryce(Posiłki: lunch) Wyjedź z Las Vegas i udaj się do Zion i Bryce minibusem. Rozcięty przez rzekę Virgin kanion Zion to imponująca mieszanka klifów z białego, różowego i czerwonego piaskowca Navajo. Starożytne skamieniałe wydmy górują ok. 2 000 metrów nad podłożem kanionu i tworzą imponujący krajobraz oraz raj dla fotografów. Park Narodowy Zion daje możliwość uroczych spacerów i wędrówek dla osób na każdym poziomie sprawności fizycznej. Udaj się na spacer szlakiem szmaragdowych jezior, podziwiaj świątynię Sinawava, Grat White Throne, Weeping Rock, a także odwiedź Muzeum Historii Ludzkości, gdzie możesz wysłuchać wypowiedzi pracowników na patio. Po spędzeniu popołudnia w Zion, udaj się w kierunku kanionu Bryce, wielkiego naturalnego amfiteatru, który powstał na skutek erozji wschodniej części Paunsaugunt Plateau. Bryce jest charakterystyczny ze względu na formacje geologiczne, zwane bajecznymi kominami. Te czerwone, pomarańczowe i białe wieże zapewniają wspaniałe widoki. Kanion jest przez wielu uważany za najbardziej zróżnicowane krajobrazowo miejsce na świecie. Zjedz dania z grilla podczas miłego wieczoru przy ognisku w towarzystwie nowych przyjaciół. Następnie rozbij obóz na kempingu wyposażonym w gorące prysznice, basen, jacuzzi i Wi-Fi. Zakwaterowanie jest możliwe w Bryce Valley Inn lub w podobnym miejscu. Dzień 2: Monument Valley(Posiłki: śniadanie, lunch) Obudź się wczesnym rankiem i przejedź obok jeziora Powell z możliwością opcjonalnej wycieczki po Kanionie Antylopy. Później udaj się do Monument Valley na wyprawę jeepem z napędem na cztery koła w głąb ziem należących do plemienia Navajo. Tutaj możesz zrobić kilka zdjęć najbardziej znanych krajobrazów Zachodu. Następnie rozbij obóz przy krawędzi Monument Valley na innym w pełni wyposażonym kempingu z gorącymi prysznicami i Wi-Fi, gdzie możesz spędzić wieczór, wpatrując się w gwiazdy. Opcja zakwaterowania również jest dostępna i jest nią światowej sławy Historic Gouldings Lodge. Dzień 3: Wielki Kanion(Posiłki: śniadanie, lunch) Po krótkiej wizycie w tradycyjnym punkcie handlowym Navajo wybierz się w opcjonalny lot helikopterem, aby zobaczyć Wielki Kanion z lotu ptaka. Jeśli nie jest to rozrywka dla Ciebie, przespaceruj się wzdłuż krawędzi lub wybierz się na wędrówkę po wspaniałym kanionie. Posłuchaj interesujących opowieści przewodnika na temat tego naturalnego cudu świata. Później będzie mnóstwo czasu na relaks i podziwianie piękna. Na koniec powróć do jasnych świateł Las Vegas. Dodatkowe atrakcje dla tej wycieczki: Całodniowa wycieczka do Doliny Śmierci (piątek i sobota) Zwiedź serce Doliny Śmierci, wyruszając z Las Vegas i odwiedź najgorętszy, najbardziej suchy i najniżej położony punkt na półkuli zachodniej. Podziwiaj szeroką gamę kolorów w ekstremalnych warunkach pustynnych. Wycieczka Wild West Ghost Town (sobota)Spędź dzień na Dzikim Zachodzie w poszukiwaniu starych miast duchów i legend. Przed powrotem do Las Vegas szukaj poltergeistów, które wciąż błąkają się po ulicach i chłoń atmosferę prawdziwego saloonu znanego z westernów.

Strona: Lot helikopterem w Horseshoe Bend i lądowanie w Tower Butte

7. Strona: Lot helikopterem w Horseshoe Bend i lądowanie w Tower Butte

Podziwiaj niezwykłe widoki Horseshoe Bend z powietrza podczas malowniczego lotu helikopterem z Page, z ekskluzywnym lądowaniem w Tower Butte. Ciesz się komunikacją pilot-pasażer za pomocą zestawu słuchawkowego z bieżącym komentarzem na temat zabytków, w tym jeziora Powell, zapory Glen Canyon i zakrętu Horseshoe. Po krótkim wprowadzeniu w miejscu startu, wejdź na pokład śmigłowca EC130, aby wystartować. Wznieś się ponad piękne, surowe krajobrazy Arizony, podczas gdy Twój pilot będzie komentował naturalne punkty orientacyjne w okolicy. Podziwiaj widok Horseshoe Bend i potężnej rzeki Kolorado poniżej. Następnie przygotuj się do lądowania na szczycie Tower Butte, doskonałego punktu widokowego wznoszącego się 5000 stóp nad poziomem morza. Stań na szczycie jednego z najbardziej znanych punktów orientacyjnych południowego zachodu, wyczynu rzadko doświadczanego przez wielu. Ze szczytu możesz podziwiać panoramiczne widoki na Kanion Glen, Jezioro Powell, Zatokę Padre, Wielkie Schody Escalante i Skałę LeChee. Spędź 15-20 minut na Tower Butte, aby zrobić wyjątkowe zdjęcia, a następnie wróć do terminalu lotniczego.

Z Las Vegas: 3-dniowa wycieczka do Bryce, Syjonu i Wielkiego Kanionu

8. Z Las Vegas: 3-dniowa wycieczka do Bryce, Syjonu i Wielkiego Kanionu

Wyrusz na trzydniową wycieczkę do Wielkiego Kanionu, Kanionu Antylopy, Bryce Canyon i Zion Park z Las Vegas. Podziwiaj dramatyczne krajobrazy i zapierające dech w piersiach widoki oraz poznaj siedliska i geologię ze swojego przewodnika. Dzień 1: LAS VEGAS – WIELKI KANION – STRONA Rozpocznij dzień podróżując na południowy wschód przez pustynię i przez rezerwat Indian Navajo. Przyjedź do Wielkiego Kanionu i zjedź wzdłuż południowego brzegu i dowiedz się, jak przez lata rzeka Kolorado schodziła do morza i stworzyła krainę czarów dla geologów. Po obiedzie kontynuuj wzdłuż kanionu na wschód, zatrzymując się na niektórych z wielu indyjskich targowisk, aby przeglądać rękodzieło artystyczne i rzemieślnicze. Następnie udaj się na wieczór w okolice Page i Lake Powell, gdzie zatrzymasz się w hotelu Quality Inn View of Lake Powell. Dzień 2: KANION ANTYLOPY – KANION BRYCE Rozpocznij dzień od zwiedzania Kanionu Antylopy i odwiedź spektakularne wydmy utworzone przez wiatr, wodę i piasek. Następnie udaj się na zachód do Bryce Canyon, gdzie znajdują się najbardziej niesamowite naturalne rzeźby świata. Zobacz niesamowite rzeźby skalne i piaskowe dopracowane do perfekcji przez tysiące lat deszczowego wiatru i słońca. Przeżyj wyjątkową zmianę kolorów podczas zachodu słońca z jednego z punktów widokowych w parku (może się zmienić ze względu na zmieniające się czasy zachodu słońca). Po wizycie udaj się w kierunku miasta Kanab, gdzie zatrzymasz się na noc w Days Inn Kanab. W przypadku niektórych odlotów wycieczka będzie kontynuowana do Cedar City na noc. Dzień 3: ZION PARK – LAS VEGAS Po śniadaniu udaj się do parku Zion. Zwiedzaj park i wybierz się na krótki spacer wzdłuż rzeki Virgin, która przepływa przez park. Następnie wróć na wczesny wieczór do Las Vegas.

Z Las Vegas: Jednodniowa wycieczka do Kanionu Antylopy i Horseshoe Bend

9. Z Las Vegas: Jednodniowa wycieczka do Kanionu Antylopy i Horseshoe Bend

Wyrusz w małą wycieczkę grupową z Las Vegas do Antelope Canyon i Horseshoe Bend. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po kanionie i poznaj historię Navajo, zanim udasz się do okrągłej formacji znanej jako wschodnia krawędź Wielkiego Kanionu. Ciesz się odbiorem z wybranych miejsc w Vegas na podróż do Kanionu Antylopy, znanego jako „miejsce, w którym woda przepływa przez skały” przez Navajo. Po przyjeździe spotkaj się z przewodnikiem Navajo na łatwą wędrówkę przez kanion szczelinowy. Przygotuj aparat, ponieważ będzie wiele przystanków na zdjęcia. Posłuchaj fascynujących faktów na temat Navajo oraz historii i geologii kanionu, gdy osiągniesz szczyt skamieniałej wydmy. Zachwyć się naturalną rzeźbą stworzoną przez wiatr, wodę i czas. Następnie przejdź do Horsehoe Bend, meandra rzeki Kolorado w kształcie podkowy w pobliżu miasta Page. Podziwiaj spektakularne, wcięte meandry rzeki Kolorado, z jej żywymi błękitami i zielenią na tle otaczającego ją zakurzonego piasku i skał.

Strona: Widokowa wycieczka łodzią po kanionie Navajo

10. Strona: Widokowa wycieczka łodzią po kanionie Navajo

Rozpocznij swoją podróż w Wahweap Marina, odpływając z Lake Powell Resort. Wejdź na pokład łodzi wycieczkowej i zrelaksuj się podczas rejsu po oszałamiającym kanionie Navajo. Podziwiaj zaporę Glen Canyon Dam, drugą co do wielkości betonową zaporę łukową w USA. Podziwiaj urzekające formacje piaskowca Navajo z ich uderzającymi czerwonymi i spalonymi pomarańczowymi odcieniami. Płynąc wzdłuż wysokich na 600 stóp ścian kanionu Navajo, podziwiaj hipnotyzujący "lakier pustynny", znany również jako Navajo Tapestry, zdobiący ściany piaskowca. Podziwiaj uderzającą ścianę 50/50, wznoszącą się równie wysoko pod wodą, jak i nad tobą. Uchwyć najbardziej malownicze widoki na jeziorze Powell za pomocą aparatu. Napij się wody, kawy i lemoniady i bezpiecznie wróć do przystani.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 47
Sortuj wg::

Jezioro Powell: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jezioro Powell? Kliknij tutaj.

Jezioro Powell: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1674 opinii

Kanion Antylopy to bardzo odległe miejsce. Wybierz się w tę podróż tylko wtedy, gdy nie prowadzisz. Poczułem się, jakbym płacił tylko za transport, bo jedzenie było okropne i do bani. Nasz przewodnik Mark, był 63-letnim starcem, który próbował poprawić humor, ale udało mu się jedynie zebrać śmieci z każdego siedzenia. Z całym szacunkiem, to dobry człowiek, ale nie dobry przewodnik. Nie zatrzymują się na śniadanie i to jest złe. Odbiór rozpoczyna się o 5 rano i jest to 4 godziny jazdy od Vegas, towarzystwo było bardzo niegrzeczne i nie podwieźli nas z powrotem do tego samego miejsca, z którego nas zabrali. Wyraźnie powiedzieli, że nie możemy tego zrobić. Było nas 16, którzy po podróży musieli skorzystać z innego transportu, aby dostać się do naszych hoteli, a była godzina 22:00. Jeśli jesteś w grupie, nie polecam tego robić, ponieważ najlepiej jest jechać.

Niesamowita wycieczka i świetna aktywność, aby odpocząć od Vegas. Piękne widoki i zapierające dech w piersiach przeżycie. autobus jest wygodny, a przewodnik i kierowca są przyjaźni. Czysta łazienka, nielimitowana butelka wody i pyszna kanapka na lunch. Jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia i wartości tej wycieczki. Daję 10!!!

Podróż jest bardzo długa, ale Gracie była doskonałym kierowcą, a Marvin zabawnym przewodnikiem. Bardzo rygorystycznie przestrzegał terminów, ale zapewniło to płynną i punktualną podróż. Zakole Podkowy i Kanion Antylopy (poszliśmy do Kanionu X) były niesamowite i warte podróży.

Podsumowując: Wspaniale Byliśmy tam około 16:00 i momentami światło nie było zbyt dobre. Niemniej jednak jest to bardzo wyjątkowe doświadczenie i bardzo dobrze zorganizowane.

Warte swojej ceny. To było niesamowite doświadczenie i przewodnik jest dobry.