Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Jezioro Michigan

Jezioro Michigan – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Chicago: Bilet normalny i ekspresowy na Centennial Wheel Navy Pier

1. Chicago: Bilet normalny i ekspresowy na Centennial Wheel Navy Pier

Podziwiaj widoki z Centennial Wheel na historycznym molo Navy Pier w Chicago dzięki temu biletowi do atrakcji. Być zawieszonym nad jeziorem Michigan u ujścia rzeki Chicago. Podziwiaj panoramę Chicago i podziwiaj lśniące wody jeziora Michigan. Wybierz jedną z dwóch opcji: W przypadku zwykłego biletu z kodem kreskowym omiń kolejkę po bilet i wejdź do kolejki, aby wsiąść do koła. Bilet Fastpass Express umożliwia ominięcie obu linii i zapewnia dostęp VIP. Oba bilety uprawniają do zwiedzania w ciągu 7 dni od planowanej daty biletu. Ciesz się Centennial Wheel, które zostało zbudowane w 2016 roku z okazji 100. rocznicy otwarcia Navy Pier. Wyposażony w 42 gondole, z których każda mieści 8 osób, kursuje przez cały rok. Są też wyposażone w oświetlenie LED, wyściełane siedzenia, ekrany telewizyjne i głośniki, a także panoramiczne okna ze wszystkich 4 stron. Jazda na kole daje mnóstwo czasu na podziwianie panoramicznych widoków Chicago, które rozciągają się wokół ciebie, i umożliwia trzykrotne odwiedzenie szczytu. Zrelaksuj się i podziwiaj widoki lub wyciągnij aparat, by robić zdjęcia ciągle zmieniającemu się krajobrazowi Chicago.

Chicago: 45-minutowy rejs po rzece z architekturą przyjazną rodzinie

2. Chicago: 45-minutowy rejs po rzece z architekturą przyjazną rodzinie

Podziwiaj imponującą architekturę Chicago z wyjątkowej perspektywy na pokładzie rejsu po rzece Chicago, który obejmuje pokład wewnątrz i na zewnątrz, a także komentarze na żywo dostosowane do rozrywki dla całej rodziny. Zafunduj sobie bar gotówkowy z pełną obsługą na własny koszt. Przeżyj to, co najlepsze w rzece Chicago od Lakeshore Drive do Willis Tower, żeglując wzdłuż południowej odnogi rzeki, zanim wrócisz obok Chicago Riverwalk w kierunku Lake Shore Drive i jeziora Michigan. Baw się przez zabawnych i doświadczonych przewodników, którzy wyjaśniają historię budynków Chicago wzdłuż rzeki oraz wyjątkowych architektów, którzy stworzyli tę nieustannie zmieniającą się panoramę. Ciesz się najbardziej relaksującym sposobem na zwiedzanie Chicago, odkrywając miasto wolne od ruchu ulicznego, hałasu i korków. Nie zapomnij odwiedzić baru kasowego z pełnym zakresem usług, oferującego autentyczne produkty z Chicago, w tym lokalne piwo i napoje spirytusowe. Zwiedź tarasy pod gołym niebem, na których poczujesz chłodny powiew rzecznej bryzy i obejrzyj miasto z wielu punktów obserwacyjnych, które zapewniają doskonałe okazje do robienia zdjęć.

Chicago: 1,5-godzinny rejs po jeziorze i rzece z architekturą

3. Chicago: 1,5-godzinny rejs po jeziorze i rzece z architekturą

Przeżyj rejs architektoniczny wzdłuż rzeki Chicago i jeziora Michigan, rodzinną tradycję od 1935 roku. Podziwiaj historyczną i ciągle zmieniającą się panoramę Chicago z lokalnym przewodnikiem eksperta podczas rejsu po mieście. Podczas rejsu wybierz pomiędzy odkrytymi pokładami lub komfortem klimatyzowanych wnętrz. Rozpocznij rejs przy moście Michigan Avenue (DuSable) i płyń w górę głównej odnogi rzeki Chicago do Wolf Point, po czym wróć obok Chicago Riverwalk w kierunku jeziora Michigan. Dowiedz się o historycznych wieżowcach, takich jak Wrigley Building i Tribune Tower, Deco Merchandise Mart, wieżowcach z połowy wieku, takich jak Mies Van der Rohe AMA Building, okrągłych Marina City Towers, AON Center i modernistycznych konstrukcjach, takich jak Aqua, Trump Tower, Nuveen i Vista Tower. Po przejściu przez Chicago Lock i przepłynięciu obok Navy Pier, podziwiaj panoramę Chicago z jeziora Michigan, jednego z największych zbiorników słodkiej wody na świecie. Tutaj możesz również zobaczyć bliźniacze superwieżowce, słynną Willis (dawniej Sears) Tower i John Hancock Building. Zobacz majestat Grant Park ze słynną fontanną Buckingham i kultowymi miejscami w Chicago, takimi jak Soldier's Field, Adler Planetarium i Shedd Aquarium. Ciesz się kilkoma punktami widokowymi, aby zrobić niezapomniane zdjęcia, a na koniec wróć do mostu Du Sable na Michigan Avenue.

Chicago: 1,5-godzinny romantyczny rejs o zachodzie słońca

4. Chicago: 1,5-godzinny romantyczny rejs o zachodzie słońca

Zrelaksuj się, szybując nad rzeką Chicago i do jeziora Michigan podczas tego rejsu. Ciesz się blaskiem zachodu słońca na lśniącej panoramie Chicago. Miej możliwość zakupu wyśmienitych napojów i przekąsek w barze na pokładzie podczas rejsu. Rozpocznij swój rejs o zachodzie słońca po rzece Chicago przy Michigan Avenue. Udaj się wzdłuż głównej odnogi rzeki w kierunku jeziora Michigan, zanim wpłyniesz do śluz Chicago, nowoczesnego cudu inżynierii, który przeniesie statek na wielkie jezioro Michigan. Statek będzie pływał po jeziorze Michigan, gdy słońce zachodzi za cudowną panoramą, oferując kilka niesamowitych widoków. Twój lokalny przewodnik udzieli bardzo krótkiego komentarza wzdłuż rzeki Chicago i wejścia do jeziora Michigan, ale większość 1,5-godzinnego rejsu upływa bez narracji, dzięki czemu możesz oglądać słońce na pięknym pokazie z panoramą miasta. Podziwiaj panoramę Chicago pod wieloma kątami z jeziora Michigan, jednego z największych zbiorników słodkiej wody na świecie. Uchwyć magiczne widoki bliźniaczych super-drapaczy chmur w Chicago, słynnej Willis (dawniej Sears) Tower i John Hancock Building. Będziesz także mógł podziwiać majestat Grant Park ze słynną fontanną Buckingham i kultowymi miejscami w Chicago, takimi jak Soldier's Field, Adler Planetarium i Shedd Aquarium. Podczas rejsu zafunduj sobie bar kasowy z pełnym zakresem usług, oferujący autentyczne produkty z Chicago. Spróbuj lokalnego piwa i alkoholi oraz popcornu Garretta. Wybierz pomiędzy świeżym powietrzem na odkrytych pokładach lub ciesz się komfortem klimatyzowanych wnętrz podczas rejsu. Nie zapomnij zrobić sobie selfie na Wielkich Schodach z przodu łodzi lub pozować do zdjęć na malowniczej rufie lub dziobie tego klasycznego statku.

Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

5. Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Doświadcz tego, co najlepsze w Chicago we własnym tempie z wyjątkowego punktu widzenia wycieczki Big Bus. Wsiądź do naszego piętrowego autobusu z otwartym dachem i wybierz się na relaksującą przejażdżkę przez najbardziej kultowe zabytki miasta, od Magnificent Mile po Millennium Park. Wskakuj i wysiadaj na naszych wygodnych przystankach w całym mieście, aby odkryć tętniące życiem dzielnice Chicago i światowej sławy atrakcje, w tym 360 CHICAGO, Willis Tower, Chicago Riverwalk, Museum Campus, The Bean i wiele innych. Spędź dzień na zakupach na Magnificent Mile, przejażdżce diabelskim młynem na Navy Pier lub spróbuj autentycznej chicagowskiej pizzy Deep Dish. Dzięki naszej elastycznej i wygodnej wycieczce możesz stworzyć własny plan podróży i zwiedzać miasto we własnym tempie. Śledź przyjazdy autobusów w czasie rzeczywistym dzięki naszej bezpłatnej aplikacji do pobrania, aby zawsze wiedzieć, kiedy przyjedzie następny autobus. Podziwiaj oszałamiającą panoramę, ciesząc się profesjonalnym komentarzem cyfrowym w wielu językach, z dołączonymi słuchawkami. Poznaj bogatą historię i kulturę Chicago, a także wskazówki dotyczące najlepszych miejsc do jedzenia, picia i robienia zakupów. Dzięki wygodnym siedzeniom i panoramicznym widokom nasza wycieczka Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour to idealny sposób na zwiedzanie miasta. Wyskocz z wycieczki tyle razy, ile chcesz w okresie ważności biletu i po prostu wskocz ponownie, gdy będziesz gotowy do dalszego zwiedzania.

Chicago: Rejs fajerwerkami z opcją oglądania jeziora lub rzeki

6. Chicago: Rejs fajerwerkami z opcją oglądania jeziora lub rzeki

Weź udział w niesamowitym pokazie fajerwerków przy Navy Pier podczas rejsu statkiem. Krótko zbadaj architekturę głównej gałęzi Chicago River, zanim wyruszysz przez Chicago Locks na jezioro Michigan lub pozostaniesz w Locks, aby obejrzeć fajerwerki. Wszystkie rejsy rozpoczynają się od żeglugi w głąb lądu w górę rzeki Chicago do Wolf Point, z lekką narracją skupiającą się na historii i architekturze. Podziwiaj imponującą architekturę Chicago o zmierzchu z wewnętrznej kabiny klimatyzowanej lub przestronnego pokładu zewnętrznego. Rejs następnie kieruje się z powrotem obok Chicago Riverwalk w kierunku Lake Shore Drive, Chicago Lock i Lake Michigan na spektakularny pokaz sztucznych ogni przy Navy Pier. Będąc na łodzi, koniecznie odwiedź bar z pełną obsługą, oferujący autentyczne produkty z Chicago, w tym lokalne piwo i alkohole. Wybierz jedną z następujących opcji: Rejs po rzece fajerwerków z Michigan Ave lub Riverwalk Ta krótsza od 45 do 60 minut opcja rejsu po fajerwerkach po rzece pozwala oglądać pokaz sztucznych ogni z ujścia rzeki Chicago przed powrotem do doku. Ten rejs jest idealny dla rodzin z dziećmi, par lub grup przyjaciół, którzy spędzają noc na mieście. Rejs fajerwerkami po jeziorze Michigan z Michigan Ave Ten trwający od 2 do 2,5 godziny rejs z fajerwerkami po jeziorze Michigan przechodzi przez system Chicago Lock, amerykański cud inżynierii, i wypływa na jezioro Michigan. Statek będzie pływał wzdłuż linii brzegowej przy muzyce współczesnej i ostatecznie zatrzyma się na jeziorze i popłynie obok pokazu fajerwerków.

Chicago: rejs po jeziorze Michigan

7. Chicago: rejs po jeziorze Michigan

Zanurz się w zabytkach i poznaj historię i architekturę Chicago podczas rejsu po jeziorze Michigan. Skorzystaj z przywileju wejścia bez kolejki dzięki biletowi z kodem kreskowym, który umożliwia przejście bezpośrednio do linii wejścia na pokład. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem miasta, czy gościem w mieście po raz pierwszy, podziwianie spektakularnych widoków na panoramę Chicago z jeziora sprawi, że wycieczka będzie idealna. Zobaczysz miasto jak nigdy dotąd, słuchając komentarzy na temat historii Chicago i perełek architektury. Po prostu wskocz na pokład, usiądź wygodnie, zrelaksuj się i podziwiaj najważniejsze zabytki Chicago i imponujące budynki, które tworzą panoramę miasta, która pojawiła się w wielu filmach i programach telewizyjnych. Trasa: Wycieczka Skyline i rejs po jeziorze zabiorą Cię nad jezioro Michigan, kierując się zarówno na północ, jak i na południe od jeziora, zobaczysz wiele słynnych zabytków Chicago i klasyczny widok na panoramę miasta.

Chicago Lakefront: przejażdżka łodzią motorową Seadog

8. Chicago Lakefront: przejażdżka łodzią motorową Seadog

Ta półgodzinna przejażdżka łodzią motorową Seadog wzdłuż brzegu jeziora Chicago to jeden z najlepszych sposobów na zobaczenie panoramy miasta podczas poznawania miasta. Połącz ekscytującą przejażdżkę łodzią motorową z pouczającymi i zabawnymi opowieściami o słynnym na całym świecie Windy City. Gdy opuścisz molo Navy Pier w Chicago, twój kapitan opowie ci ciekawe fakty na temat molo i brzegu jeziora, podkręcając muzykę i ścigając się do kluczowych zabytków nad jeziorem. Zatrzymaj się w pobliżu malowniczego parku nad jeziorem w kampusie Muzeum Chicago, gdzie poznasz architekturę i historię Chicago. Podziwiaj widoki na dzielnicę Magnificent Mile, w tym fontannę Buckingham, Sears Tower, Grant Park i największą dzielnicę handlową Chicago. Posłuchaj ekscytującego dźwięku silników turbo, ścigając się wokół nabrzeża jeziora Michigan iz powrotem do Navy Pier. Przejdź na opcję Extreme Thrill Ride i doświadcz niesamowitych prędkości i pełnych obrotów 360°. Ta napędzana silnikiem odrzutowym maszyna rusza, by ruszyć, i rozpryskuje się, by się zatrzymać. Przeżyj slalomowe jazdy na pełnym gazie, ostre skręty i zakręty oraz niesamowitą moc 1400-konnych silników Seadog Extreme.

Chicago: Brunch w formie bufetu, lunch lub rejs po jeziorze Michigan

9. Chicago: Brunch w formie bufetu, lunch lub rejs po jeziorze Michigan

Zobacz zabytki Chicago z pokładu Spirit of Chicago podczas rejsu z brunchem, lunchem lub kolacją po jeziorze Michigan. Ciesz się posiłkiem w formie bufetu, płynąc przez Wietrzne Miasto i rozkoszuj się panoramicznymi widokami na jego panoramę. Wejdź na pokład swojego statku w Navy Pier i odbierz osobiste powitanie. Zrób zdjęcie zrobione przez fotografa statku, aby uchwycić wspomnienie, zanim usiądziesz przy swoim prywatnym stole. Po zaaklimatyzowaniu się, delektuj się brunchem, lunchem lub kolacją w formie bufetu składającego się ze świeżo przygotowanych przystawek, dania głównego i deserów, słuchając muzyki pokładowego DJ-a. Zobacz imponujące wieżowce miasta, takie jak John Hancock Center, Aon, Trump Tower i Willis Tower. Po posiłku zagraj w gry, takie jak gigantyczna Jenga i shuffleboard, lub wykonaj kilka ruchów na parkiecie. Nie zapomnij odwiedzić żadnego z 3 pokładów z klimatyzacją, aby obejrzeć przemykające się drapacze chmur charakterystycznej panoramy Chicago. PRZYKŁADOWE MENU BUFETOWE BRUNCHOWE Ranne ptaszki Owoce sezonowe Śniadaniowe Ciasta Jajecznica Wędliny Śniadaniowe Ziemniaki śniadaniowe Późne Ptaszki Ekologiczne mieszane zielenie polowe Sałatka z zielonej fasolki Sałatka z czerwonych buraków Pieczone różyczki brokułów Zapiekany Makaron Ziti Tłuczone ziemniaki Filet z flądry atlantyckiej pieczony w piecu Kurczak Miodowo-Sezamowy Ręcznie rzeźbiona, wolno pieczona polędwica w paski Deser Mus malinowy Cytrynowe Ciasto Funtowe i Świeże Truskawki Ciasto kokosowo-waniliowe Brownie Red Velvet i Czekoladowe Kawałki PRZYKŁADOWE MENU NA OBIAD I KOLACJA W BUFECIE Sałatki Ekologiczne mieszane zielenie polowe Ekologiczna sałatka ze szpinaku i jarmużu Sałatka z zielonej fasolki Sałatka z fasoli, czarnej fasoli i ciecierzycy Sałatka z czerwonych buraków Sałatka Makaronowa Muszka Warzywa, Ziemniaki i Makaron Pieczone różyczki brokułów Zapiekanka z Kremem Kukurydzianym i Serem Cheddar Zapiekany Makaron Ziti Tłuczone ziemniaki Przystawki Filet z flądry atlantyckiej pieczony w piekarniku Kurczak Miodowo-Sezamowy Włoskie Klopsiki Wołowe Duszone Krótkie Żeberka Wołowe (tylko kolacja) Deser Owoce sezonowe Mus malinowy Cytrynowe Ciasto Funtowe i Świeże Truskawki Ciasto kokosowo-waniliowe Ciasto marchewkowe Red Velvet i Brownie z kawałkami czekolady (tylko kolacja) Menu może ulec zmianie. Poinformuj swój serwer, jeśli ktoś z twojej drużyny ma alergię pokarmową.

Chicago: Rejs z brunchem/lunchem/kolacją po jeziorze Michigan dla smakoszy

10. Chicago: Rejs z brunchem/lunchem/kolacją po jeziorze Michigan dla smakoszy

Odkryj błyszczącą panoramę Chicago znad jeziora Michigan podczas rejsu wycieczkowego. Delektuj się przepysznym posiłkiem, słuchając muzyki granej na żywo przez DJ-a. Popijaj kawę i herbatę bez ograniczeń, podziwiając widoki, takie jak Navy Pier, Grant Park i Willis Tower. Wejdź na pokład łodzi w Navy Pier i ciesz się osobistym powitaniem. Uśmiechnij się do fotografa statku, aby uchwycił wspomnienie, a następnie wybierz się na elegancki rejs kulinarny wzdłuż linii brzegowej Chicago. Po zajęciu miejsca przy prywatnym stole, zabierz się za wykwintny posiłek. Ciesz się kreatywnym posiłkiem przygotowanym na świeżo przez pokładowego szefa kuchni. Po posiłku zatańcz przy muzyce na żywo lub zrelaksuj się na jednym z 3 pokładów, obserwując przesuwające się drapacze chmur charakterystycznej panoramy Chicago. Przykładowe menu na brunch:Wczesny ptaszek:Śniadaniowe wypieki JajecznicaMięso na śniadanie Ziemniaki na śniadanie Tosty francuskie Late Ptaki:Sałatka z jarmużu i komosy ryżowejSałatka z makaronem zielonej boginiSałatka Cezar >Sieja pieczona w piecuStacja dla dzieci Ręcznie rzeźbiona polędwica Ręcznie rzeźbiona pieczona w piecu indyk Desery: Ciasta, Brownie, Owoce sezonowe Przykładowe menu na lunch i kolację: Przystawki (do wyboru jeden): Sałatka Caesar Bisque z homara (tylko kolacja) Jumbo Shrimp Cocktail (tylko kolacja, dostępna za dodatkową opłatą) Seafood Tower (tylko kolacja, dostępna za dodatkową opłatą) 2,5 uncji 1/2 ogona homara (tylko obiad, dostępny za dodatkową opłatą) Danie główne (do wyboru jedno):Ravioli z leśnymi grzybami Jumbo Pieczony Filet z Łososia Atlantyckiego Pieczona w piecu francuska pierś z kurczaka z rozmarynem i tymiankiem Duszona Wołowina Krótkie Żeberka Smażony Świeży Dorsz Pacyficzny (tylko kolacja) 8 uncji USDA Choice Filet Mignon (tylko kolacja, dostępna za dodatkową opłatą) 18 uncji USDA Prime Striploin (tylko kolacja, dostępna za dodatkową opłatą) Dwa 5 uncji Broiled Maine Lobster Tails (tylko kolacja, dostępne za dodatkową opłatą) Deser (do wyboru jeden): Sernik nowojorski Eli's Duet Sorbet Potrójnie Czekoladowe Ciasto Błotne ze Świeżo Pokrojonymi Owocami i Świeżymi Truskawkami (tylko Kolacja) Odyssey Signature Ciepłe Ciasto Maślane (tylko kolacja) Francuskie makaroniki (tylko kolacja, dostępne za dodatkową opłatą) Szampańskie Trufle Czekoladowe (tylko kolacja, dostępne za dodatkową opłatą) Pozycje menu mogą ulec zmianie.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 34
Sortuj wg::

Jezioro Michigan: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jezioro Michigan? Kliknij tutaj.

Jezioro Michigan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(5414 recenzji)

Zdecydowanie świetny sposób, aby zobaczyć miasto, poznać historię i dowiedzieć się, gdzie chcesz poznać głębiej. Autobusy były dość dostępne, a bezpłatna aplikacja do śledzenia ich lokalizacji, dzięki czemu można było określić czas swojej obecności na przystanku, była świetna! Jedyne, co można by ulepszyć, to dostarczane przez nich zestawy słuchawkowe lub przynajmniej możliwość uzyskania większej głośności. Są to tego rodzaju wkładki douszne, które mają tendencję do wyskakiwania, dlatego słuchanie dźwięku wymagało ciągłego regulowania wkładki dousznej w uchu. Jeśli masz dobry, osobisty zestaw słuchawek z wystarczająco długim kablem i gniazdem audio, polecam je zabrać ze sobą.

Candace była doskonałym przewodnikiem. Wysiadanie na każdym przystanku było fantastycznym sposobem na zobaczenie wszystkich interesujących miejsc, które ma Chicago! Słuchawki były również świetnym sposobem, aby dowiedzieć się więcej o historii tego obszaru. Odwiedzaliśmy tylko 1 dzień i uważaliśmy, że wycieczka autobusem HOHO Big była doskonałym sposobem na zwiedzanie centrum miasta i wszystkich zabytków! Zrobiłem wspaniałe wspomnienia! Dziękuję!

To najlepszy sposób na zwiedzenie miasta, jeśli nie masz za dużo czasu. Możesz wybrać, które przystanki chcesz wyskoczyć lub przejść do następnego przystanku. Jeden z naszych kierowców, Candace, był niesamowity. Sama opowiedziała o trasie, uczyniła ją bardzo zabawną i pouczającą, a nawet zrobiła ciekawostkę z nagrodą dla zwycięzcy! Świetne doświadczenie ogólnie!!

Dźwięk był uczciwy, przewodnik też mówił, więc trudno było go zrozumieć. Jazda autobusem była dobra, fajny sposób, aby uzyskać ogólny widok na Chicago,

Jest w porządku, ale jest bardzo mało przystanków, trasa jest naprawdę krótka, ale nocna wycieczka jest tego warta, polecam