Wybierz daty

Jezioro Batur

Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Jezioro Batur: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jezioro Batur? Kliknij tutaj.

Jezioro Batur: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 3963 opinii

The greatest sunrise I've ever seen in my life. From the hotel, I was picked up on time by a very nice Mr. Abut, who then took us to the meeting point under the volcano. There we were picked up by the equally nice and kind Mrs. Kadek, with whom we climbed the volcano. She was extremely nice, helpful and understanding and at the very top she took beautiful photos of us. I recommend this trip the most, because the views are amazing and the service from the driver with Mr. Abut and the guide Mrs. Kadek is an amazing combination

Fantastyczna wycieczka. Wschód słońca na górze Batur był niesamowity, a przewodnik był pomocny i cierpliwy w stosunku do członka grupy, który był wolniejszy niż inni. Dobre śniadanie na górze, gdy oglądaliśmy wschód słońca. Gorące źródła były świetne po wędrówce. Muszę spędzić godzinę w zastrzelonych wodach z widokiem na piękną scenerię. Kierowca Eri był bardziej niż szczęśliwy, że mógł zatrzymać się dla nas, aby zrobić zdjęcia i pokazał nam najlepsze miejsca do ich zrobienia. Niezapomniane przeżycie.

Niesamowite przeżycie! Widok z góry zapiera dech w piersiach! Jedyną rzeczą, o której pamiętam, jest to, że ta podróż może być trudna, jeśli nie jesteś w formie. Muszę przyznać, że walczyłem w drodze na górę. Ale nasz przewodnik był miły i wyrozumiały i pozwalał mi robić przerwy, kiedy potrzebowałem. Ale doświadczenie z Bycia na szczycie było tego warte. A potem wspaniale zrelaksować się w gorących źródłach!

Super organizacja, wszystko dobrze zaplanowane. bardzo miły i pomocny kierowca, opowiadał o lokalnych atrakcjach. Wejście ciężkie ale widok wynagradza wszystko. plantacja kawy extra a gorące źródła to cudowne zakończenie trudów. polecam!:)

naprawdę fajna aktywność. . . ze wspaniałym wschodem słońca na szczycie. Nasz przewodnik (tehnik adveture) był doskonały, zabawny, miły, nawet mówił trochę po francusku i niemiecku dla tych, którzy byli ze mną. Polecam tę aktywność.