Wybierz daty

Jezioro Batur

Jezioro Batur: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jezioro Batur? Kliknij tutaj.

Jezioro Batur: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 2547 opinii

Absolutnie fantastyczny dzień! Mój partner i ja zrobiliśmy to jako nasza pierwsza aktywność na Bali i byliśmy zaskoczeni. Eri nas oprowadzał przez cały dzień, który był bardzo rozmowny i informował o Bali i ogólnie o okolicy. Kiedy faktycznie wspięliśmy się na Mt. Batur mieliśmy Komanga jako naszego przewodnika. Był genialnym, przyjaznym facetem i był więcej niż szczęśliwy, że nasza grupa nie spieszy się, idąc szlakiem. Kiedy dotarliśmy na szczyt, pozwolił nam zrobić dużo zdjęć (a nawet dał kilka wskazówek fotograficznych!) Komang zdecydowanie sprawił, że to wydarzenie było bardziej niezapomniane. Gorące źródła w drodze powrotnej były zdecydowanie potrzebne, a krótka wizyta na plantacji była mile widzianym objazdem, mimo że szczególnie nie pijemy kawy!

Zdobądź Wayan M jako przewodnik trekkingowy, jeśli możesz. Był doskonały, bardzo cierpliwy, kompetentny i robi świetne zdjęcia! On również zna właściwe miejsce, aby robić dobre zdjęcia. Naturalna gorąca wiosna nie była tego warta - nie naturalną wiosną, ale basenami i wcale nie była gorąca. Jeden był letni. Jeśli byłeś w gorących źródłach w innych częściach świata, to było rozczarowujące. Bardzo podstawowy prysznic wspólne obszary prysznicowe / szafki. Ominąłem wycieczkę po plantacji, ale wciąż miałem tylko godzinę na pozostanie w basenie - co było w porządku. Jeśli pójdziesz, skorzystaj z masażu pleców przy basenie, aby było warto.

Ta wędrówka była niesamowitym doświadczeniem. Poszedłem z dwoma innymi przyjaciółmi i wszyscy nam się podobało. Kierowca Dibya Bagus był świetny. Zawsze upewniał się, że wszystko jest w porządku i był bardzo przyjazny. Podczas wędrówki Nova była najlepsza. Trzymał się z nami przez całą drogę. Pomagamy nam podczas trudnych części wędrówki. Bez niego nie sądzimy, że moglibyśmy zakończyć wędrówkę. Wycieczka była niesamowita, piękny zachód słońca. Zdecydowanie warto!

Mieliśmy fantastyczny dzień z Adi! Wybrał nas z naszego hotelu i dał przegląd dnia, który obejmował więcej przystanków, niż początkowo sądziliśmy! Adi był bardzo kompetentny i dobrze poinformowany i odpowiedział na wszystkie pytania, które mieliśmy! mieliśmy wspaniały dzień, a on wysadził nas w miłym miejscu na lunch z niesamowitymi widokami. Nie możemy polecić tej wycieczki, jeśli chcesz zobaczyć więcej centralnego Bali!

Fantastic trip and amazing sunrise on the top. Good organisation and really kind and helpful driver.