Atrakcje i wycieczki
Getto żydowskie w Rzymie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Getto żydowskie w Rzymie

Na jakich wycieczkach w: Getto żydowskie w Rzymie obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Getto żydowskie w Rzymie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Getto żydowskie w Rzymie? Kliknij tutaj.

Getto żydowskie w Rzymie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1794 opinii

Nasz przewodnik (Gulia) był niesamowity i pouczający. Trasa koncertowa nie polegała tylko na jedzeniu, opowiadała o historii, gdy przechodziliśmy ulicami do naszych miejsc docelowych. Mam nadzieję, że spróbowałem więcej potraw niż małych i drobiazgów. Gelati to coś, co moglibyśmy wypróbować w dowolnym momencie, ponieważ było dostępne wszędzie, ale prawdopodobnie coś więcej warte swojej ceny

to było niesamowite doświadczenie. cieszyliśmy się każdym kawałkiem jedzenia, które jedliśmy smakowało wspaniale. przewodnik dał nam również wiele informacji na temat historii Rzymu, co było naprawdę miłe. moją ulubioną była pizza, sos pomidorowy był na wyższym poziomie. wspaniałe doświadczenie, tylko lepsze, jeśli spróbujemy makaronu, ale na pewno będziemy mieli na to mnóstwo okazji.

Bardzo ciekawa wycieczka, przesympatyczna przewodniczka, potrafiła się dostosować do mojej ograniczonej znajomości języka włoskiego. Opowiadała interesujące historie dotyczące zwiedzanych miejsc i degustowanych potraw. Pierwszy raz brałam udział w tego typu wycieczce i mam ochotę na na kolejne.

It was our first street food tour and we absolutely loved it. We got to try some local delicacies and learn few things about Rome. Grazie Eleonora!

Perfecto :) We met nice people and had a greAt Roman adventure :)