Atrakcje i wycieczki
Jerycho

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Jerycho – najciekawsze atrakcje

Jerycho: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jerycho? Kliknij tutaj.

Jerycho: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.9 / 5

na podstawie 1103 opinii

To było niesamowite przeżycie! Podróż jest warta każdego grosza. Wszystko było dobrze zorganizowane, dotarli na miejsce, a my opuściliśmy Tel Awiw o zaplanowanej godzinie. Przez cały dzień mieliśmy 3 przewodników! Pierwszy z Tel Awiwu do Jerozolimy, drugi (Allan) w Jerozolimie i jedna dama w Betlejem! Pierwsze 2 były wybitne, szczególnie Allan! Jest bardzo kompetentny, zabawny i bystry! Zabrał nas w historię Jerozolimy 500–2000 lat temu! Miejsca, które widzieliśmy, są również bardzo interesujące i pełne historii i duchowości! Gdybym musiał wskazać minusy podróży, byłby to fakt, że czas w Betleem był bardzo krótki, przewodnik (dama), mimo że była miła i pełna dobrych intencji, nie mówiła dobrze po angielsku i wydawała się w gorączkowym pędzie. Kolejnym minusem jest fakt, że będąc dużo do zobaczenia przez jeden dzień, dajesz wrażenie, że zawsze biegasz między celami.

Jospeh, przewodnik w Jerozolimie, był niesamowity! Nie mogłem polecić temu człowiekowi wystarczająco jego wiedzy, życzliwości i poczucia humoru było niesamowite! Betlejem było w porządku, bardzo się spieszyło, a przewodnik był trochę w tym miejscu,

Wycieczka bardzo udana w szczególności Jerozolima, trafił nam się super przewodnik, przekazał nam masę ciekawych informacji. Betlejem oraz morze martwe także polecam, aczkolwiek nad morzem typowe miejsce pod turystów, bardzo wysokie ceny.

Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana, wszytko udało nam się zobaczyć i wrócić zgodnie z planem. George był świetnym przewodnikiem!

Bardzo dobrze zorganizowany, nasz przewodnik Józef był bardzo przyjazny. Zdecydowanie polecam.