Atrakcje i wycieczki Jersey City

Często zadawane pytania dotyczące: Jersey City

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Jersey City?

Jersey City: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jersey City? Kliknij tutaj.

Jersey City: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1752 opinii

NJ do Ellis Island i Statuy Wolności. Dzień powszedni. Dużo miejsca do parkowania. 7 USD zapłać w kiosku na parkingu, gdy wyjedziesz PRZED udaniem się do wyjścia. Prom był bezpieczny i szybki. Świetne do robienia zdjęć. Ellis Island ma znacznie lepszy sklep z pamiątkami. Wszyscy byli mili i jest to niedroga wycieczka półdniowa dla rezydenta lub turysty. Nie mieliśmy biletu na wyprzedany piedestał, ponieważ kupiliśmy nasz dzień wcześniej. Nie czuliśmy, że coś przeoczyliśmy.

Miejsce spotkania było łatwe do znalezienia, szybka, ale urocza przejażdżka łodzią. Świetne widoki. Sama przejażdżka łodzią była tego warta, aby zobaczyć panoramę. Nigdy nie zatrzymaliśmy się na Liberty Island, ponieważ myśleliśmy, że mamy wystarczająco dobry widok z samej łodzi. Wyspa Ellis była fascynująca. Podobało mi się, jak trasa była prowadzona samodzielnie.

był bardzo pomocny. Dostęp był bezpieczny, pomógł koordynować podróż, a wejścia na tereny były szybsze. Uzyskanie kodu QR każdego z nich również było łatwe i przydatne. Przed uzyskaniem przepustki przez tę stronę wypróbowaliśmy ją na innej stronie i było to bardziej skomplikowane. Tutaj było bardzo łatwo. Trzymaj się w ten sposób!

Okazało się, że Ellis Island jest niesamowita. Autowycieczka audio przedstawiła żywy obraz tego, co ci ludzie musieli czasami znosić, aby dotrzeć do tego kraju i szukać bardziej sprawiedliwego i godnego życia. Nie spiesz się i poznaj całą wyspę i wchłoń znaczenie tego, co działo się tutaj przez ponad 30 lat.

Wspaniała wycieczka bardzo dobrze zorganizowana z pierwszym krokiem w dół do Statuy Wolności, druga część na Ellis Island bogata w odkrycia kulturowe. Spędziliśmy wspaniałe popołudnie, bez wahania polecam to doświadczenie.