Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Jepara

Jepara

Jepara – nasze najbardziej polecane atrakcje

Jepara i Yogyakarta: Prywatny transfer w jedną stronę

1. Jepara i Yogyakarta: Prywatny transfer w jedną stronę

Spotkaj się ze swoim przyjaznym kierowcą w miejscu zakwaterowania w Jepara lub Yogyakarta. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w komforcie, a kierowca przewiezie Cię między Jeparą a Yogyakartą. Oszczędź sobie kłopotu z przenoszeniem bagażu i pozwól kierowcy przechować go w pojeździe. Dotrzyj bezpośrednio pod drzwi swojego zakwaterowania w Jepara lub Yogyakarta City. Transferuj szybko bez żadnych przystanków, chyba że o to poprosisz. Zrelaksuj się w zaciszu klimatyzowanego pojazdu, korzystając z tej wydajnej usługi dostępnej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Z Jepara: Archipelag Karimunjawa 3-dniowa wycieczka z rurką

2. Z Jepara: Archipelag Karimunjawa 3-dniowa wycieczka z rurką

Odkryj piękno Karimunjawa, archipelagu na północy wyspy Jawa. Wyspy Karimunjawa to podokręg Jepara Regency, który znajduje się około 45 mil na północny zachód od miasta Jepara. Karimunjawa ma około 20 małych wysp, które ją otaczają, tylko 8 z nich jest zamieszkanych. Rafy koralowe w rejonie Karimunjawa są niesamowite, podobnie jak różnorodność życia morskiego. Dzień 1 Spotkasz gospodarza w porcie Jepara o 7 rano. Następnie o 9 rano statek odpłynie do Karimunjawa. Przybędziesz o 11:00, zespół powita Cię w porcie i uda się do miejsca zakwaterowania. O 14:00 zostaniesz odebrany i udasz się do Ocean Point, spacer w ochronie namorzynów i udanie się na plażę o zachodzie słońca. Dzień 2 O 7 rano zjesz śniadanie i przygotujesz się na nurkowanie z rurką i wycieczkę po wyspach. Wycieczka rozpocznie się o 8 rano i obejmie różne miejsca i punkty. Naszym celem jest wyspa Menjangan Kecil, wyspa Cemara Kecil, wyspa Cemara Besar, ogród Nemo, Turtle Point, wyspa Ujung Gelang, cała wycieczka trwa 8-10 godzin. O godzinie 18:00 wrócisz do miejsca zakwaterowania Dzień 3 O 7 rano zjesz śniadanie i udasz się na wzgórze Love, zobaczysz z góry piękno całej wyspy Karimunjawa, a następnie udasz się na plażę Bobby, aby się zrelaksować. Gdy wszystko zostanie zrobione, o 10 rano udasz się z powrotem do portu, aby kontynuować szybką łodzią z powrotem do miasta Jepara

Yogyakarta: Transfer do Jepary/do Yogyakarty z Jepary

3. Yogyakarta: Transfer do Jepary/do Yogyakarty z Jepary

Rozpocznij swoją podróż z Jepara lub Yogyakarta z doświadczonym kierowcą gotowym na miejscu. Rozkoszuj się spokojem wynikającym z zaspokojenia wszystkich potrzeb transportowych, zapewniając sobie luksus relaksu i docenienia malowniczych widoków Jawy. Pożegnaj się z typowymi frustracjami związanymi z podróżowaniem, radzeniem sobie z bagażem lub ustalaniem tras, pozostawiając to wszystko swojemu kierowcy. Podróżuj prosto do następnego przystanku w Jepara lub Yogyakarta, bez nieplanowanych postojów, chyba że o nie poprosisz. Zaufaj stałej niezawodności i poufności tej usługi transferu, dostępnej przez całą dobę.

Jepara: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jepara? Kliknij tutaj.