Jepara: najczęściej polecane atrakcje

Jepara i Yogyakarta: Prywatny transfer w jedną stronę

Jepara i Yogyakarta: Prywatny transfer w jedną stronę

Spotkaj się ze swoim przyjaznym kierowcą w miejscu zakwaterowania w Jepara lub Yogyakarta. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w komforcie, a kierowca przewiezie Cię między Jeparą a Yogyakartą. Oszczędź sobie kłopotu z przenoszeniem bagażu i pozwól kierowcy przechować go w pojeździe. Dotrzyj bezpośrednio pod drzwi swojego zakwaterowania w Jepara lub Yogyakarta City. Transferuj szybko bez żadnych przystanków, chyba że o to poprosisz. Zrelaksuj się w zaciszu klimatyzowanego pojazdu, korzystając z tej wydajnej usługi dostępnej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Yogyakarta: Transfer do Jepary/do Yogyakarty z Jepary

Yogyakarta: Transfer do Jepary/do Yogyakarty z Jepary

Rozpocznij swoją podróż z Jepara lub Yogyakarta z doświadczonym kierowcą gotowym na miejscu. Rozkoszuj się spokojem wynikającym z zaspokojenia wszystkich potrzeb transportowych, zapewniając sobie luksus relaksu i docenienia malowniczych widoków Jawy. Pożegnaj się z typowymi frustracjami związanymi z podróżowaniem, radzeniem sobie z bagażem lub ustalaniem tras, pozostawiając to wszystko swojemu kierowcy. Podróżuj prosto do następnego przystanku w Jepara lub Yogyakarta, bez nieplanowanych postojów, chyba że o nie poprosisz. Zaufaj stałej niezawodności i poufności tej usługi transferu, dostępnej przez całą dobę.

Pakiet 3 dni / 2 noce

Pakiet 3 dni / 2 noce

Pierwszego dnia popłyniesz łodzią z Jepary do Karimunjawy. Nasz zespół spotka się z Tobą w porcie Jepara, aby przekazać Ci bilet na łódź. Po 2-godzinnym rejsie łodzią nasz zespół odbierze Cię z portu w Karimunjawa. Kierowca zabierze Cię samochodem do hotelu, gdzie możesz zameldować się w pokoju hotelowym w The Happinezz Hills. Po pewnym czasie na odświeżenie się, lunch zostanie podany w restauracji. Po południu zwiedzisz Bukit Love, The Golden Ricefields i Sunset Beach skuterem z kompetentnym anglojęzycznym przewodnikiem. Kolacja zostanie podana w hotelu. Drugiego dnia, po śniadaniu, dołączysz do wspólnej wycieczki snorkelingowej i island hopping, aby odwiedzić najlepsze wyspy Karimunjawa i odkryć kolorowe koralowce i ryby w oceanie. Zjesz lunch z grilla na plaży jednej z niezamieszkanych wysp. Po południu będziesz kontynuować nurkowanie z rurką i zakończysz dzień niesamowitym zachodem słońca z łodzi. Kolacja zostanie podana w hotelu. Trzeciego dnia ponownie zjesz śniadanie w hotelu, a następnie udasz się skuterem na plażę Bobby Beach, aby zrobić kilka zdjęć z niesamowitymi huśtawkami! Następnie nadszedł czas, aby wrócić do hotelu, gdzie samochód będzie gotowy, aby zabrać Cię do portu, z którego odpływa łódź do Jepary. Ten pakiet zależy od dostępności biletów na łódź i zakwaterowania. Po dokonaniu rezerwacji skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio w celu jej potwierdzenia. Jeśli nie będziemy mogli potwierdzić rezerwacji, zaoferujemy alternatywne rozwiązania lub możesz anulować i otrzymać zwrot pieniędzy

Z Jepara: Archipelag Karimunjawa 3-dniowa wycieczka z rurką

Z Jepara: Archipelag Karimunjawa 3-dniowa wycieczka z rurką

Odkryj piękno Karimunjawa, archipelagu na północy wyspy Jawa. Wyspy Karimunjawa to podokręg Jepara Regency, który znajduje się około 45 mil na północny zachód od miasta Jepara. Karimunjawa ma około 20 małych wysp, które ją otaczają, tylko 8 z nich jest zamieszkanych. Rafy koralowe w rejonie Karimunjawa są niesamowite, podobnie jak różnorodność życia morskiego. Dzień 1 Spotkasz gospodarza w porcie Jepara o 7 rano. Następnie o 9 rano statek odpłynie do Karimunjawa. Przybędziesz o 11:00, zespół powita Cię w porcie i uda się do miejsca zakwaterowania. O 14:00 zostaniesz odebrany i udasz się do Ocean Point, spacer w ochronie namorzynów i udanie się na plażę o zachodzie słońca. Dzień 2 O 7 rano zjesz śniadanie i przygotujesz się na nurkowanie z rurką i wycieczkę po wyspach. Wycieczka rozpocznie się o 8 rano i obejmie różne miejsca i punkty. Naszym celem jest wyspa Menjangan Kecil, wyspa Cemara Kecil, wyspa Cemara Besar, ogród Nemo, Turtle Point, wyspa Ujung Gelang, cała wycieczka trwa 8-10 godzin. O godzinie 18:00 wrócisz do miejsca zakwaterowania Dzień 3 O 7 rano zjesz śniadanie i udasz się na wzgórze Love, zobaczysz z góry piękno całej wyspy Karimunjawa, a następnie udasz się na plażę Bobby, aby się zrelaksować. Gdy wszystko zostanie zrobione, o 10 rano udasz się z powrotem do portu, aby kontynuować szybką łodzią z powrotem do miasta Jepara

Jepara i Yogyakarta: Bezproblemowy prywatny transfer

Jepara i Yogyakarta: Bezproblemowy prywatny transfer

Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz podróż w Jeparze czy Yogyakarcie, wykwalifikowany kierowca czeka na Ciebie w miejscu zakwaterowania. Ciesz się relaksem, wiedząc, że Twoje potrzeby związane z podróżą zostały zaspokojone, dzięki czemu możesz usiąść wygodnie i podziwiać krajobrazy Jawy. Wyeliminuj zwykłe stresory związane z podróżą; zapomnij o ciągnięciu bagażu lub poruszaniu się po transporcie - Twój kierowca zajmie się wszystkim. Przyjedź bezpośrednio do miejsca docelowego w Jepara lub Yogyakarta bez zbędnych postojów, chyba że określisz inaczej. Ciesz się prywatnością i stałą niezawodnością tej całodobowej usługi transferu.

Często zadawane pytania dotyczące: Jepara

Jakie są najlepsze atrakcje na świeżym powietrzu w: Jepara?

Najlepsze atrakcje na świeżym powietrzu w: Jepara to:

Jepara – zobacz wszystkie atrakcje na świeżym powietrzu na GetYourGuide

Jepara: Wycieczki i bilety

Indonezja: Ciekawe miejsca

Jepara: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jepara? Kliknij tutaj.