Dodaj daty

Jemeluk Bay, Bali
wycieczki

wycieczki
Liczba znalezionych atrakcji: 5

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Bali: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 845
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Jemeluk Bay, Bali wycieczki

Amed: Tirta Gangga, zatoka Jemeluk i jednodniowa wycieczka na Virgin Beach

1. Amed: Tirta Gangga, zatoka Jemeluk i jednodniowa wycieczka na Virgin Beach

Odkryj to, co najlepsze we wschodniej części Bali podczas całodniowej wycieczki z przewodnikiem. Odwiedź słynny i godny Instagrama wodny pałac Tirta Gangga, nurkuj wśród kolorowych raf w zatoce Jemuluk i zrelaksuj się na miękkim białym piasku Virgin Beach. Odbierz z hotelu i udaj się w stronę Tirta Gangga, najpiękniejszego dawnego królewskiego pałacu wodnego we wschodniej części Bali. Podziwiaj wielopoziomowe fontanny, ogrody i kamienne rzeźby mitycznych stworzeń tryskających wodą do basenów kąpielowych. Ciesz się wspaniałymi widokami na bujne pola ryżowe na obrzeżach pałacu. Następnie jedź na wschód do zatoki Jemuluk, aby zobaczyć oszałamiającą plażę z czarnym piaskiem z czystą wodą i kwitnącymi rafami koralowymi. Odkryj jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na wyspie i spędź do 2 godzin nurkując z rurką nad kolorowymi rafami i zobacz tropikalne życie morskie, w tym urocze mątwy, skalary, krowy, a nawet mureny. Po czasie wolnym na lunch w jednej z polecanych restauracji, udaj się na południe do Pantai Pasir Putih, znanej jako Virgin Beach, uważanej za jedną z najlepszych i mniej zatłoczonych plaż na Bali. Przy dobrej pogodzie można podziwiać nieskazitelnie błękitną wodę morską, idealną do pływania. Wykorzystaj i dostosuj swoje wrażenia dzięki dodatkom z list dodatków: od degustacji kawy po tradycyjny masaż. (niektóre dodatki są dostępne tylko dla niektórych opcji).

Bali: przygoda z nurkowaniem w Amed, Jemeluk i Lipah Beach

2. Bali: przygoda z nurkowaniem w Amed, Jemeluk i Lipah Beach

Odkryj najlepsze podwodne miejsca w Amed na Bali dzięki naszemu kompletnemu pakietowi snorkelingu. Zanurz się w pięknie morskiego świata i przeżyj niezapomnianą przygodę. Jednym ze znanych miejsc do snorkelingu w Amed jest Zatoka Jemeluk, w której można spotkać różnorodne życie morskie i tętniące życiem rafy koralowe. Podziwiaj oszałamiające piękno kolorowych ryb, żółwi morskich i innych fascynujących stworzeń, nurkując w krystalicznie czystej wodzie. Naszym następnym celem jest plaża Lipah, gdzie będziesz miał okazję zbadać wrak statku z Japonii. Płyń obok historycznych pozostałości i podziwiaj życie morskie, które obecnie nazywa się domem tej sztucznej rafy. Przygotuj się na zadziwienie ławicami tropikalnych ryb i możliwością odnalezienia ukrytych skarbów. Jeśli szukasz spokojniejszej atmosfery, możesz wybrać się na plażę Bunutan lub Selang. Te ukryte klejnoty oferują wspaniałe podwodne krajobrazy i są idealne dla nurków szukających spokoju. Zanurz się w spokojnych wodach i daj się zahipnotyzować dziewiczym ogrodom koralowym i kwitnącemu ekosystemowi morskiemu. Aby zwiększyć wygodę, zapewniamy opcjonalny transfer do i z miejsca zakwaterowania. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się, a całą logistyką zajmiemy się my, zapewniając bezstresową i przyjemną przygodę od początku do końca.

Trekking o zachodzie słońca na górze Batur

3. Trekking o zachodzie słońca na górze Batur

Przewodnik trekkingowy Sunset Mt Batur jest dostępny z opcjonalnymi pakietami, ponieważ wielu gości chce znaleźć inny pakiet, tutaj dostępny jest tylko przewodnik trekkingowy, przewodnik z transportem, trekking dzienny lub trekking o zachodzie słońca Sunset Batur Trekking zapewni Ci niezapomniane wrażenia podczas całej podróży. Większość nowych turystów rozpoczyna wspinaczkę rano, aby cieszyć się wschodem słońca, wychodząc z odbiorem i powrotem do hotelu, lub trekking spotyka przewodnika w bazie, również ludzie byli zainteresowani jednodniowym trekkingiem, ponieważ nie chcą osłabiać się wczesnym rankiem. A także wielu gości chce trekkingu z widokiem na zachód słońca ze szczytu Batur. Wraz z lokalnymi przewodnikami na Sunset Batur trekking, oferujemy inną przygodę dla tych, którzy chcą doświadczyć wspinaczki na wulkan, po prostu spotkaj się z nami w bazie (Batur Bamboo Cabin, Jalan Pura Bukit Catu, Songan A, Kintamani, Bangli, Bali 80652). a goście mogą zorganizować własny transport zgodnie z życzeniem przed lub po. Lub goście byli zainteresowani odbiorem i transportem powrotnym bezpośrednio do hotelu, w tym opcjonalnie na plantację kawy w drodze na wycieczkę o zachodzie słońca. Możesz również spotkać się w obozie bazowym na jednodniowy trekking lub trekking o zachodzie słońca Interesujący był również odbiór i transport powrotny bezpośrednio do hotelu gości. Ponieważ zagubieni goście chcą zobaczyć różne rzeczy lub część wizyty docelowej w drodze do hotelu po wędrówce, lub już przebywają w pobliżu hoteli Mt Batur, a następnie potrzebują tylko przewodnika, ta podróż będzie jak spotkanie w obozie bazowym i wędrówka tylko z nami, lub transport tego potrzebuje, a reszta gości może zorganizować własne wycieczki! Plan zwiedzania #Pakiet 1 Dzień Trekking ze spotkaniem w obozie bazowym 10.00 przybycie na miejsce zbiórki, a następnie wędrówka na górę Batur 12.00 przybycie na szczyt, zobacz widok 13.00 powrót 14.00 Przyjedź na parking, a następnie zakończ #Pakiet 2 Sunset Trekking spotyka się w obozie bazowym 15.30 przybycie do obozu bazowego 16.00 rozpocznij wędrówkę 17.30 dotrzyj na szczyt, aby zobaczyć zachód słońca i zjeść lekką kolację na szczycie 18.30 zejdź na dół 20.00 przybyć na parking i twoja podróż jest zakończona # Pakiet 3 Trekking o zachodzie słońca z transferem do hotelu 13.00 do 14.00 odbiór z hotelu 14.15 do 14.30 Odwiedź plantację kawy jako smak kawy luwak. 15.00 do 15.30 musisz być gotowy w miejscu zbiórki, 16.00 rozpocznij wędrówkę 17.30 dotrzyj na szczyt i zobacz zachód słońca, a przewodnik przygotuje lekką kolację gotowaną przez aktywny wulkan z gorącą parą 19.00 powrót na dół 20.00 do 20.30 zakończenie wędrówki Następnie odwieziemy Cię z powrotem do hotelu 21.00 do 22.00 przyjazd do hotelu

Wschodnia Bali: jednodniowa wycieczka do Amed z nurkowaniem z rurką

4. Wschodnia Bali: jednodniowa wycieczka do Amed z nurkowaniem z rurką

Skorzystaj z porannego odbioru z hotelu i podróż klimatyzowanym autobusem do centrum nurkowego w Sanur. Udaj się do nadmorskiego kurortu Amed, aby odebrać sprzęt do nurkowania i wsiądź do tradycyjnej łodzi, aby rozpocząć przygodę z nurkowaniem. Amed to mała wioska skupiona wokół jednej drogi, która okrąża osłoniętą zatokę. Ta spokojna zatoka ma niewielki prąd, a miejsca do nurkowania są dostępne bezpośrednio z plaży. Zatoka Amed lub Jemeluk jest domem dla jeszcze większej ilości niezwykle różnorodnego życia morskiego, dzięki czemu nurkowanie na Bali to prawdziwa przyjemność. Spodziewaj się znaleźć papuzie ryby, anioły, nietoperze, mauretańskie idole, lucjany i wiele więcej. Możesz nawet mieć szczęście zobaczyć żółwia zielonego lub małego rekina rafowego. Pod koniec odysei z rurką wróć na brzeg na pyszny lunch. Delektuj się indonezyjskim jedzeniem i ciesz się swobodną atmosferą Amed, zanim pod koniec dnia zostaniesz odwieziony do hotelu.

Z Bali: Zachodnia wycieczka na wyspę Penida

5. Z Bali: Zachodnia wycieczka na wyspę Penida

Nusa Penida obiecuje odkrywczą podróż, podczas której możesz ponownie połączyć się z naturą, znaleźć ukojenie w dziewiczych krajobrazach i stworzyć trwałe wspomnienia. Niezależnie od tego, czy jesteś poszukiwaczem przygód, entuzjastą przyrody, czy po prostu szukasz spokoju, Nusa Penida ma coś niezwykłego do zaoferowania. Podczas zachodniej wycieczki po wyspie odwiedzisz kilka oszałamiających miejsc, takich jak plaża Kelingking, klif Paluang, łamana plaża, billabong kątowy. Upewnij się, że będziesz w porcie Nusa Penida o 16:00, aby odpłynąć szybkim promem na Bali. Nie przegap szansy na odkrycie tego ukrytego klejnotu Bali, gdzie urok nietkniętego piękna i autentycznych doświadczeń

Bali

Bali

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki w: Jemeluk Bay, Bali

Oprócz atrakcji typu wycieczki w: Jemeluk Bay, Bali jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Bali?

Jemeluk Bay, Bali: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jemeluk Bay, Bali? Kliknij tutaj.