Atrakcje i wycieczki
Jawa Wschodnia

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Jawa Wschodnia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jawa Wschodnia? Kliknij tutaj.

Jawa Wschodnia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 140 opinii

To jest warte wysiłku!

Odbiór poszedł dobrze, wszyscy byli na czas. Podróż samochodem była bardzo męcząca, ponieważ ciągnie się, a trasa jest kręta i różni się wysokością. Czułem się niedobrze zarówno w drodze tam i z powrotem, ale nadal mogłem trochę spać. Było nas dziewięciu uczestników i dwóch przewodników na miejscu. Na szczęście byliśmy na podobnym poziomie sprawności. Wejście i zejście było dla mnie wymagające fizycznie, mimo że regularnie uprawiam sport. Pewność stóp i solidne buty są koniecznością przy zejściu do krateru; Miałem lekkie obuwie turystyczne, inni trampki. Wyposażenie organizatora było dobre, a dodatkowa kurtka, którą mi zaoferowali, była bardzo mile widziana w mrozie nocnego krateru z moją koszulką i polarem. Śniadanie było pyszne! Atmosfera była zawsze dobra, przewodnicy zwracali uwagę na wszystkich. Cieszę się, że wziąłem udział.

Idealna wycieczka, zdecydowanie książka

Trasa była naprawdę idealna. To jest czysto prywatna trasa i zarówno nasz kierowca Bobby, jak i nasz przewodnik Fahmi byli absolutnie świetni. Bobby zaprowadził nas wszędzie punktualnie, a przede wszystkim bezpieczny, a Fahmi ma prawdziwy pomysł, co sprawiło, że zejście do krateru Ijen było naprawdę bezpieczne. Sprzęt nie dałby tego lepiej w Niemczech, maski oddechowe pochodziły od 3M. Podróże samochodem związane z podróżą były bardzo zabawne z nimi obojgiem, a samochód był bardzo wygodny, z dużą ilością miejsca. Zawsze oferowano nam kilka opcji do wyboru, od jedzenia po samą trasę, podczas której byliśmy w stanie wspólnie ustalić, na co patrzymy lub co się dzieje. Dziękuję za niezapomnianą wycieczkę.

Wspaniała wycieczka do dwóch wulkanów ze wspaniałym przewodnikiem

Po pierwsze: podróż wymaga dużo czasu w samochodzie i budzi się nietypowo, ale warto się obudzić i jechać. Dwa wulkany są oszałamiające, zwłaszcza Ijen. Wschód słońca na górze Bromo jest piękny, a podróż na szczyt nie jest taka trudna. Z drugiej strony wycieczka Ijen jest trudniejsza i zajmuje więcej czasu, ponieważ musisz wejść na górę i do krateru. Przewodnik (Famy) był fantastyczny. Jest bardzo zabawny i zawsze na bieżąco. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzeby, chętnie Ci pomoże. Przez cały czas czuliśmy się z nim bezpiecznie i w dobrych rękach.

Doskonała organizacja, sympatyczny personel, wulkan po prostu niesamowity!

Ta przygoda ma miejsce w Twoim życiu! Niesamowite widoki, niesamowite płomienie i nocne spacery po wulkanie - wow. Dziękuję Ci.

to trudna wędrówka ... nie dla osób o słabym sercu. Musisz być naprawdę sprawny.