Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Jawa Wschodnia

Najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Jawa Wschodnia

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Jawa Wschodnia?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Jawa Wschodnia obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Jawa Wschodnia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jawa Wschodnia? Kliknij tutaj.

Jawa Wschodnia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 146 opinii

To jest warte wysiłku!

Odbiór poszedł dobrze, wszyscy byli na czas. Podróż samochodem była bardzo męcząca, ponieważ ciągnie się, a trasa jest kręta i różni się wysokością. Czułem się niedobrze zarówno w drodze tam i z powrotem, ale nadal mogłem trochę spać. Było nas dziewięciu uczestników i dwóch przewodników na miejscu. Na szczęście byliśmy na podobnym poziomie sprawności. Wejście i zejście było dla mnie wymagające fizycznie, mimo że regularnie uprawiam sport. Pewność stóp i solidne buty są koniecznością przy zejściu do krateru; Miałem lekkie obuwie turystyczne, inni trampki. Wyposażenie organizatora było dobre, a dodatkowa kurtka, którą mi zaoferowali, była bardzo mile widziana w mrozie nocnego krateru z moją koszulką i polarem. Śniadanie było pyszne! Atmosfera była zawsze dobra, przewodnicy zwracali uwagę na wszystkich. Cieszę się, że wziąłem udział.

Idealna wycieczka, zdecydowanie książka

Trasa była naprawdę idealna. To jest czysto prywatna trasa i zarówno nasz kierowca Bobby, jak i nasz przewodnik Fahmi byli absolutnie świetni. Bobby zaprowadził nas wszędzie punktualnie, a przede wszystkim bezpieczny, a Fahmi ma prawdziwy pomysł, co sprawiło, że zejście do krateru Ijen było naprawdę bezpieczne. Sprzęt nie dałby tego lepiej w Niemczech, maski oddechowe pochodziły od 3M. Podróże samochodem związane z podróżą były bardzo zabawne z nimi obojgiem, a samochód był bardzo wygodny, z dużą ilością miejsca. Zawsze oferowano nam kilka opcji do wyboru, od jedzenia po samą trasę, podczas której byliśmy w stanie wspólnie ustalić, na co patrzymy lub co się dzieje. Dziękuję za niezapomnianą wycieczkę.

Agust i Fafa byli absolutnie niesamowitymi przewodnikami podczas naszej podróży do Ijen! Byli super zabawni i naprawdę przychylnie nastawieni do naszych potrzeb. Wiesz, że masz dobrego przewodnika, gdy pomaga innym ludziom. Bardzo polecam ten wyjazd. Odbiór i odbiór był super płynny i mogliśmy zobaczyć niebieskie płomienie i wschód słońca. Dziękuję za tak niesamowitą podróż!

Widok wschodu słońca ze szczytu Ijen i jego krateru jest spektakularny. Praca, którą tam wykonują górnicy, jest bardzo ciężka. gorąco polecane doświadczenie

to trudna wędrówka ... nie dla osób o słabym sercu. Musisz być naprawdę sprawny.