Dodaj daty

Jaskinia Wiatrów

Jaskinia Wiatrów

Jaskinia Wiatrów – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wodospad Niagara, USA: Wycieczka łączona Maid of Mist i Cave of Winds

1. Wodospad Niagara, USA: Wycieczka łączona Maid of Mist i Cave of Winds

Spraw, aby wodospad Niagara zniknął z Twojej listy marzeń dzięki tej niesamowitej przygodzie. Ten kompletny pakiet obejmuje naszą wycieczkę z przewodnikiem po historii i zwiedzaniu, wstęp z przewodnikiem na słynną przejażdżkę łodzią Maid of the Mist oraz zarezerwowany dostęp do Cave of the Winds Gorge Experience. Podziwiaj widoki i dźwięki Parku Stanowego Wodospadu Niagara, podczas gdy Twój przewodnik opowiada o historiach i legendach, które ukształtowały Niagarę. Podziwiaj widoki wodospadów Horseshoe Falls, American Falls i Bridal Veil Falls wzdłuż malowniczych szlaków i wież obserwacyjnych. Przeżyj dreszczyk emocji związany z Niagarą, chwytając bezpłatne poncho przeciwdeszczowe i wsiadając na pokład łodzi Maid of the Mist, która zabierze Cię w samo serce wodospadu Horseshoe. Po wycieczce z przewodnikiem chwyć zarezerwowane na czas bilety do Cave of the Winds i karnety dzienne na przejażdżkę kolejką Niagara Scenic Trolley (hop-on-hop-off) i kontynuuj przygodę, odkrywając zabytki Goat Island we własnym tempie. Ta przyjazna rodzinie piesza przygoda jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Z Nowego Jorku: 2-dniowa wycieczka nad wodospad Niagara z zakupami

2. Z Nowego Jorku: 2-dniowa wycieczka nad wodospad Niagara z zakupami

Weź udział w 2-dniowej wycieczce nad wodospad Niagara i zapomnij o zgiełku Nowego Jorku. Udaj się w podróż na amerykańską stronę wodospadu i weź udział w rejsie słynną łodzią Maid of the Mist. Po drodze spędź trochę czasu na zakupach w outlecie. Dzień 1.: Wyjazd z miejsca zbiórki położonego w centrum Nowego Jorku klimatyzowanym vanem lub busem na północ. Miń piękny Delaware Gap i park stanowy Watkins Glen w sercu regionu Finger Lakes. Rozprostuj nogi, spacerując po kanionie Watkins Glen i zrób zdjęcia wodospadów. Przejedź obok oszałamiającego jeziora Seneca i późnym popołudniem dotrzyj do wodospadu Niagara. Zwiedź amerykańską stronę Niagary, w tym wodospad American Falls oraz wyspy Goat Island i Sister Island. Ciesz się nocną wycieczką po wodospadzie Niagara, podziwiając kolorowe oświetlenie, a następnie rozgość się w wygodnym pokoju hotelowym na noc. Dzień 2.: Zjedz obfite śniadanie kontynentalne w hotelu. Zobacz z bliska wodospady Niagara i Horseshoe Falls z pokładu łodzi Maid of the Mist (dostępnej od maja do października). Gdy łódź Maid of Mist nie będzie kursowała, weź udział w wycieczce po elektrowni wodnej Power Vista i odwiedź Cave of the Winds. Wsiądź do autobusu lub vana i jedź na południe z powrotem do Nowego Jorku. Po drodze rozprostujesz nogi w miejskim otoczeniu i wybierzesz się na zakupy w jednym z dużych outletów. Wróć do miasta na czas, by zjeść późną kolację.

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

3. Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

Odbierz z komfortu swojego hotelu w wodospadzie Niagara w USA i ciesz się malowniczymi widokami podczas rejsu łodzią Maid of the Mist, wodospadów American Falls i wieży obserwacyjnej. Udaj się do Jaskini Wiatrów i stań pod wodospadem Niagara, podziwiając wspaniałe widoki. Jedź dalej do wodospadu Bridal Veil, aby zobaczyć najmniejszy z trzech wodospadów tworzących wodospad Niagara. Zatrzymaj się na Goat Island pomiędzy wodospadem Bridal Veil i malowniczym widokiem na wodospad Horseshoe od strony amerykańskiej. Wybierz się do Parku Stanowego Niagara Falls na pół godziny przed wizytą na wyspie Luna na krótki przystanek. Zakończ w Prospect Point, aby uzyskać ostatni niesamowity widok na wodospady. Ta wycieczka trwa około 4 do 5 godzin, w zależności od wielkości parku i ruchu.

Wodospad Niagara: Karnet na atrakcje z łodzią, jaskinią i wózkiem

4. Wodospad Niagara: Karnet na atrakcje z łodzią, jaskinią i wózkiem

Maid of the Mist, Cave of the Winds, Trolley Through State Park. Poznaj niektóre ze słynnych atrakcji Niagary podczas tej wycieczki. Poznaj Jaskinię Wiatrów, zobacz wszystkie trzy słynne wodospady Niagara i wybierz się na przejażdżkę wózkiem po Parku Stanowym podczas tej wycieczki idealnej dla tych, którzy chcą uniknąć długiej pieszej wycieczki. Ciesz się pieszą wycieczką z Hennepin Rock do Trolley Loop wokół Prospect Point i wstępu do Maid of the Mist. Odkryj dreszczyk emocji podczas spaceru pod i pod światowej sławy wodospadem, ciesząc się Jaskinią Wiatrów i pieszą wycieczką, która obejmuje wszystkie trzy potężne wodospady Niagara. Zobacz inne atrakcje Niagary, w tym Power Arch, Tesla Statue, Luna Island, Steadman's Bluff, Gorge Rim Walkway, Terrapin Point i wiele więcej. Wybierz się na przejażdżkę wózkiem po parku i zatrzymaj się w 5 różnych lokalizacjach w parku, idealnych dla tych, którzy chcą zobaczyć park bez konieczności chodzenia po całym parku na piechotę.

Wodospad Niagara, USA: Wycieczka z przewodnikiem i rejs Maid of the Mist

5. Wodospad Niagara, USA: Wycieczka z przewodnikiem i rejs Maid of the Mist

Ciesz się przejażdżką łodzią Maid of the Mist i zapierającymi dech w piersiach widokami! Udaj się do serca wodospadu Horseshoe Falls i poczuj mgłę na twarzy, obserwując, jak 675 000 galonów wody spływa w dół wodospadu do rzeki poniżej. Podziwiaj widoki z chodnika Crows nest i z tarasu widokowego. Zobaczysz niesamowite widoki wodospadu Niagara i poznasz historię oraz okoliczne atrakcje. Nasz przewodnik odpowie na wszystkie Twoje pytania i udzieli informacji, jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w wodospadzie Niagara.

Z Niagara Falls USA: dzienna i nocna wycieczka z pokazem świetlnym

6. Z Niagara Falls USA: dzienna i nocna wycieczka z pokazem świetlnym

Odwiedź wodospad Niagara podczas tej półdniowej wycieczki i miej szansę zobaczyć wodospad z bliska podczas spaceru po Jaskini Wiatrów (listopad-kwiecień) i przejażdżki łodzią Maid of the Mist (maj-październik) ). Odwiedź Park Stanowy Niagara Falls, poznaj ciekawą historię i zobacz wspaniałe widoki w dzień iw nocy. W zależności od pory roku wejdź na pokład Maid of the Mist (do początku listopada) lub przepłyń przez zapierającą dech w piersiach Cave of the Winds (do końca kwietnia). Zobacz i poczuj potężny, liczący 12 000 lat cud natury, wodospad Niagara. Zatrzymaj się też przy amerykańskiej wieży obserwacyjnej i Koziej Wyspie. Odwiedzając najstarszy park stanowy w USA, udaj się do niesamowitych punktów widokowych na wodospady. Poznaj historię wodospadu Niagara i posłuchaj opowieści śmiałków, którzy próbowali go zdobyć. Zakończ wizytę, oglądając nocne oświetlenie wodospadu Niagara.

Niagara USA: Wycieczka z przewodnikiem i wstęp do Jaskini Wiatrów

7. Niagara USA: Wycieczka z przewodnikiem i wstęp do Jaskini Wiatrów

Poznaj wizjonerów i śmiałków, którzy ukształtowali wodospad Niagara podczas tej wycieczki z przewodnikiem po Parku Stanowym Wodospadu Niagara, w tym wstępu do Jaskini Wiatrów. Ciesz się doskonałymi widokami na wodospad Horseshoe Falls, Bridal Veil Falls i nie tylko. Doświadcz najbardziej niesamowitych wrażeń, jakie ma do zaoferowania ten park stanowy w Nowym Jorku. W Jaskini Wiatrów wjedź 150-metrową windą do wąwozu Niagara. Weź pamiątkowe poncho przeciwdeszczowe i stań pod wodospadem Bridal Veil na Hurricane Deck i dowiedz się o życiu przed powstaniem Parku Stanowego Wodospadu Niagara w pawilonie World Changed Here. Spotkaj się z przewodnikiem Adventure Tour na Goat Island przy Power Portal Archway. Stamtąd udaj się na 1-godzinną pieszą wycieczkę po Parku Stanowym Wodospadu Niagara. Dowiedz się o innowacjach, wydarzeniach naturalnych, bohaterskich akcjach ratunkowych i śmiałych próbach, które miały miejsce nad wodospadem Niagara. Udaj się do Horseshoe Falls i Terrapin Point, a następnie zatrzymaj się na Luna Island, Bridal Veil i American Falls. Ta przyjazna rodzinom piesza przygoda jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią i nie tylko

8. Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią i nie tylko

Podziwiaj wodospad Niagara podczas wycieczki, która obejmuje rejs łodzią po rzece, wejście do wieży obserwacyjnej Niagara i wejście do Jaskini Wiatrów. Podążaj za swoim przewodnikiem i słuchaj faktów i anegdot o wodospadach i ich historii. Zobacz wodospady ze wszystkich perspektyw. Odbierz z hotelu w Niagara Falls po stronie amerykańskiej i udaj się prosto do Parku Stanowego Niagara Falls. Podziwiaj wszystkie trzy pędzące wodospady ze szczytu wieży obserwacyjnej Niagara. Od największego do najmniejszego, zobacz wodospady Horseshoe, American Falls i Bridal Veil Falls z tego wysokiego punktu widokowego. Zbliż się do potężnych wodospadów na łodzi Maid of The Mist podczas rejsu po rzece. Poczuj mgłę unoszącą się nad wodospadami i usłysz ich grzmiący ryk, który Cię otacza, gdy płyniesz po wodzie. Udaj się na Kozią Wyspę, aby odwiedzić Jaskinię Wiatrów. Załóż żółte ponczo i podążaj za przewodnikiem po drewnianych chodnikach i mostach, aby naprawdę zbliżyć się do wodospadów. Tutaj stoisz zaledwie 6 metrów od Bridal Veil Falls. Wróć do hotelu i spędź niezapomniane chwile nad wodospadem Niagara.

Wodospad Niagara: Bilety na łódź, jaskinię i trolejbus z przewodnikiem

9. Wodospad Niagara: Bilety na łódź, jaskinię i trolejbus z przewodnikiem

Doświadczysz najbardziej niesamowitych widoków, jakie Niagara ma do zaoferowania z przewodnikami, którzy angażują gawędziarzy i pasjonują się zapewnieniem wspaniałej zabawy. Maid of the Mist, do Cave of the Winds, podczas 4-godzinnej pieszej wycieczki i przejażdżki trolejbusem. Zbliż się do wodospadów bliżej, niż myślisz, że to możliwe w Jaskini Wiatrów. Czy jesteś wystarczająco odważny, aby poradzić sobie z pokładem huraganu w Jaskini Wiatrów? Zakończ tę łączoną wycieczkę krajoznawczą 4-godzinną pieszą wycieczką po Park stanowy Niagara Fallsi wskocz na hop-on-hop- wycieczka poza trolejbusem.

Wodospad Niagara w USA: wycieczka z USA i rejs

10. Wodospad Niagara w USA: wycieczka z USA i rejs

Przeżyj przygodę, piękno i cud natury, jakim jest wodospad Niagara w USA. Twoja półdniowa wycieczka obejmuje amerykańską wieżę obserwacyjną, słynną na całym świecie przejażdżkę łodzią „Maid of the Mist”, przygodę „Jaskinia Wiatrów” oraz wizytę w historycznym parku stanowym Niagara Falls. Podziwiaj oszałamiające wodospady ze szczytu amerykańskiej wieży obserwacyjnej. Zbliż się do potężnych wodospadów podczas rejsu łodzią Maid of The Mist i przygody Cave of the Winds. Usłysz grzmiący ryk i poczuj mgłę na twarzy podczas rejsu. Zwiedź park stanowy Niagara, najstarszy w USA i dom dla American Falls, Bridal Veil Falls i części Horseshoe Falls. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki i zagłęb się w bogatą historię śmiałków, którzy próbowali podbić wodospady

Liczba znalezionych atrakcji: 29
Sortuj wg::

Jaskinia Wiatrów: najlepsze atrakcje w pobliżu

Jaskinia Wiatrów: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jaskinia Wiatrów? Kliknij tutaj.

Jaskinia Wiatrów: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2126 opinii

Udało mi się dobrze odbyć tę wycieczkę dzięki przewodnikowi Okai. Okai był dla nas bardzo miły i dołożył wszelkich starań dla naszej wygody. Kierowca David doskonale radził sobie z ruchem ulicznym i przyjechał punktualnie. Szkoda jednak(?), że nie mogłem cieszyć się różnymi rzeczami, które miał do zrobienia wodospad Niagara. Kiedy latem odwiedziłem Wodospad Niagara, „Jaskinia wiatru” nie została uwzględniona. Na szczęście, kiedy przybyłem na Goat Island, porozmawiałem z Okai i mogłem kontynuować wycieczkę w ramach wycieczki opcjonalnej.

Mieliśmy fantastycznie pouczający i niezwykle dobrze zorganizowany przewodnik. Kierowca był również absolutnie fantastyczny. Hotel był w porządku, ale śniadanie bardzo słabe. Ale poza tym podróż, nawet jeśli była długa, była warta każdego grosza. Ekscytujące było wyjście i zobaczenie Stanów Zjednoczonych poza wielkim miastem.

Genialne... Wodospad Niagara jest fantastyczny. Można je zobaczyć nocą oświetlone i fajerwerki, a następnego ranka popłynąć łodzią Maid Of The Mist – to było fantastyczne i tak, zmokniesz. Podróż do i z tego miejsca była świetnie zorganizowana z regularnymi przystankami.

Nie mogę nic powiedzieć, ale wszystko było w porządku. Doceniam opiekę, z jaką umieszczono mnie w hotelu po stronie amerykańskiej, ponieważ nie mogłem wjechać na terytorium Kanady. Świetna robota 👍

To było doskonałe doświadczenie. Całość aranżacji była fantastyczna. Gorąco polecam.