Dodaj daty

Jarmark bożonarodzeniowy w Brugii

Jarmark bożonarodzeniowy w Brugii

Jarmark bożonarodzeniowy w Brugii – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Brugia: wycieczka rowerowa w stylu retro z przewodnikiem: najważniejsze atrakcje i ukryte klejnoty

1. Brugia: wycieczka rowerowa w stylu retro z przewodnikiem: najważniejsze atrakcje i ukryte klejnoty

Odkryj „prawdziwą” Brugię: najważniejsze atrakcje i ukryte perełki z lokalnym przewodnikiem! Odbierz swój rower i spotkaj się ze mną, lokalnym przewodnikiem, w prawdziwym średniowiecznym pałacu miejskim „Hof Bladelin”. Poznaj najważniejsze atrakcje Brugii: dzwonnicę, rynek, kościół Najświętszej Marii Panny, młyny, Jezioro Miłości, widoki na kanał, Beginaż. Odkryj ukryte klejnoty: Schody do nieba, dzieła sztuki Marii Burgundzkiej, Kaplica Jerozolimska,… Baw się dobrze i ciesz się moimi niesamowitymi historiami i legendami o tym mieście światowym dziedzictwa UNESCO! Uzyskaj porady i wskazówki dotyczące dalszego pobytu i wróć do domu z niezapomnianymi wrażeniami!

Z Amsterdamu: wycieczka luksusowym autobusem do Brugii

2. Z Amsterdamu: wycieczka luksusowym autobusem do Brugii

Odkryj imponujące i zachęcające historyczne centrum Brugii w Belgii podczas luksusowej wycieczki autokarem z Amsterdamu. Cofnij się o kilka stuleci w czasie przytulnymi, ale małymi uliczkami, pięknymi zabytkami, ładnymi parkami i obiektami wodnymi - wszystko we własnym tempie. Wykorzystaj w pełni jedno z najbardziej malowniczych miast w Europie Północnej, a okazja do zrobienia sobie zdjęć czeka na każdym rogu. Średniowieczne centrum Brugii przetrwało najazdy i wojny toczące się przez ostatnie 500 lat, a mimo to w cudowny sposób zachowało swoją XV-wieczną architekturę w nienaruszonym stanie – dzięki temu w 2000 roku zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W wolnym czasie w mieście odwiedź klasykę. Od Rozenhoedkaai i Rynku, przez Jezioro Miłości i kanały, po Beginaż, przytułki i wiele innych, te kultowe miejsca nadają miastu wygląd i natychmiast Cię oczarowują. Zabierz ze sobą ochotę na słodycze do Brugii – na każdej ulicy zauważysz sklepy z czekoladą, ciastkami i słodyczami, a słodki aromat świeżo prażonych gofrów będzie towarzyszył Ci przez miasto. Po pięknego i pysznego gofra udaj się do Otto Waffle Atelier, gdzie powstają gofry o skomplikowanym wzorze. Wróć do Amsterdamu w zaciszu swojego luksusowego autobusu.

Brugia: prywatna piesza wycieczka po Jarmarku Bożonarodzeniowym

3. Brugia: prywatna piesza wycieczka po Jarmarku Bożonarodzeniowym

Wenecja w Belgii pokazuje Boże Narodzenie jak nikt inny. Brugia ożywa podczas wakacji, dzięki swojej setkowej historii. Wizyta w celu zanurzenia się w belgijskich tradycjach bożonarodzeniowych, delektowania się czekoladkami i świątecznymi przyprawami. ten Jarmark Bożonarodzeniowy to jedyne w swoim rodzaju przeżycie, ponieważ jest to jeden z najbardziej imponujących Jarmarków Bożonarodzeniowych w Europie. Przyjedź i ciesz się miastem czekolady, w którym unoszą się unoszące się w powietrzu unoszące się w ustach unoszące się w ustach zapachy cynamonu i innych przypraw, prażonych migdałów, pierników i czekolady. Spróbuj lokalnych przysmaków i odkryj ręcznie robione bibeloty sprzedawane na kilku straganach rozsianych po całym starym mieście, zapewniając niezapomniane świąteczne przeżycie.

Świąteczna magia w Brugii — wycieczka piesza

4. Świąteczna magia w Brugii — wycieczka piesza

Przez cały rok Brugia zawsze stanowi fascynujące miejsce, w którym dzieją się urzekające uroki i magia. Jednak w okresie świątecznym Brugia zamienia się w hipnotyzujące pudełko pełne niespodzianek. Podczas dwugodzinnej pieszej wycieczki spaceruj, zwiedzaj, odkrywaj i ciesz się świątecznymi urokami Brugii. Rozpocznij podróż od kultowego, rodzinnego Domu Czekolady i poznaj wyjątkowe smaki. Wędruj po głównym placu Brugii i poznaj wyjątkową świąteczną atmosferę oraz lokalną kulturę, która tam panuje. Dowiedz się, jak coś takiego jak czekolada może mieć własną osobowość, odwiedzając Chocolatier Dumon i zakończ wycieczkę w tradycyjnym barze Bauhaus, mieszczącym się w zabytkowych murach wielowiekowego obiektu.

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Jarmark bożonarodzeniowy w Brugii: najlepsze atrakcje w pobliżu

Jarmark bożonarodzeniowy w Brugii: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jarmark bożonarodzeniowy w Brugii? Kliknij tutaj.