Atrakcje i wycieczki
Jardins de Saint-Martin

Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj wg::

Jardins de Saint-Martin – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Najważniejsze atrakcje Starego Miasta w Monako Samodzielne poszukiwanie i wycieczka po śmieciach

Najważniejsze atrakcje Starego Miasta w Monako Samodzielne poszukiwanie i wycieczka po śmieciach

Poznaj Monako we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Użyj aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby odkryć dziesięć najważniejszych atrakcji Monako. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołowego, aby odblokować właściwy kod i odkryć następny cel wycieczki. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Rozpocznij swoją wycieczkę od Pałacu Książęcego. Odwiedź Place du Palais i zobacz zmianę warty. Następnie zatrzymaj się w Muzeum Starego Monako. Następnie podziwiaj bajkową Cathédrale de Monaco, zanim przejdziesz przez relaksujące ogrody św. Marcina.  Stamtąd zatrzymaj się w Muzeum Oceanograficznym, zanim udasz się do następnego zatrzymywać się. Następnie odkryj La Chapelle de la Miséricorde, kościół bractwa Czarnych Pokutników. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki jest kościół Sainte-Dévote, poświęcony patronowi Monako. Idąc przez miasto, ciesz się możliwością zatrzymania gry w dowolnym momencie, aby zrobić sobie przerwę, zrób idealne zdjęcie zrobić zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz, czy chcesz kontynuować wycieczkę później, czy też zachowaj resztę na inny dzień.

Wycieczka z przewodnikiem po Monako w 2 godziny

Wycieczka z przewodnikiem po Monako w 2 godziny

Pozwól nam odkryć niezapomniane miejsca i zabytki Monako, aby przeżyć niezapomniane wrażenia.Rozpocznij ten dzień od wizyty w mitycznym kasynie Monte-Carlo. Podziwiaj architekturę Belle Époque tego niezwykłego zabytku i poznaj fascynującą historię świata gier. Następnie przemierzaj Port Hercules autobusem. Skorzystaj z niezapomnianego widoku na luksusowe jachty i nowoczesne budynki, które graniczą z portem.Monte ensuite le Rocher de Monaco par le théâtre de Fort Antoine. Zwiedzaj Muzeum Oceanograficzne, światową instytucję zajmującą się ochroną oceanów. Poznaj akwaria i odkryj uroki morskiego życia. Zakończ dzień wizytą w Pałacu Królewskim. Podziwiaj relève de la garde i poznaj historię rodziny Grimaldi, która rządzi Monako od ponad 700 lat. Z Esplouratour przeżyjesz wyjątkowe doświadczenie w Monako. Twój przewodnik z pasją podzieli się z Tobą swoją wiedzą i anegdotami na temat Księstwa. Skorzystaj z programu na miejscu, dostosowanego do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Monako: pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Monako: pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę w Pałacu Książęcym! Odwiedź Place du Palais podczas zwyczajowej zmiany warty. Sfotografuj eksponaty Muzeum Starego Monako i podziwiaj bajkową Cathédrale de Monaco, w której pochowani są członkowie rodziny królewskiej Monako. Ogrody St Martin zachwycą Cię relaksującą aurą! Ciesz się eksponatami Muzeum Oceanograficznego! Poznaj Monako i trochę jego historii, całe miasto jest warte trochę Twojego czasu i miejsca w Twojej pamięci mobilnej. La Chapelle de la Miséricorde, kościół bractwa Czarnych Penitentów. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie kościół Sainte-Dévote, poświęcony patronowi Monako!

Monako City Exploration Game and Tour

Monako City Exploration Game and Tour

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą podczas tej pieszej wycieczki po Monako na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj w grę we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę w Pałacu Książęcym. Odwiedź Place du Palais i zobacz zmianę warty. Następnie zatrzymaj się w Muzeum Starego Monako. Następnie podziwiaj bajkową Cathédrale de Monaco, zanim przejdziesz przez relaksujące ogrody św. Marcina. Stamtąd zatrzymaj się w Muzeum Oceanograficznym, zanim udasz się do następnego przystanku. Następnie odkryj La Chapelle de la Miséricorde, kościół bractwa Czarnych Pokutników. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki jest kościół Sainte-Dévote, poświęcony patronowi Monako.

Monako: dzielnice miasta - wycieczka audio z przewodnikiem

Monako: dzielnice miasta - wycieczka audio z przewodnikiem

Monako jest synonimem bogactwa i luksusu. Bogate miasto, które jest również drugim najmniejszym krajem na świecie, leży nad Morzem Śródziemnym na bajecznej Riwierze Francuskiej. Podczas tej pieszej wycieczki będziesz spacerować od jednego końca czarującego miasta do drugiego, podziwiając jego główne zabytki, a także zbocząc z utartych ścieżek, aby znaleźć mniej znane zakątki. Odkryjesz popularną dzielnicę Monte Carlo, znaną z kasyna Monte Carlo, Opéra de Monte Carlo i bardzo słynnej (i równie niebezpiecznej) formuły 1 Fairmont Hairpin Curve. Po drodze zobaczysz jedno z niewielu miejsc, w których możesz oglądać Grand Prix za darmo i usłyszeć, jak kasyno w Monako zostało przekształcone z jaskini hazardu o złej reputacji w światowej klasy miejsce docelowe. Następnie udasz się do Quartier du Port (dzielnica portowa), gdzie pokażę ci Port Hercules i podzielę się kilkoma sekretami, jak zostać multimilionerem w ciągu kilku dni. Na koniec zobaczysz Pałac Książęcy i katedrę św. Mikołaja oraz poznasz język Monako, który można dziś spotkać na znakach drogowych na Starym Mieście w Monako. Podczas tej wycieczki będziesz miał okazję: • Zobacz pomnik François Grimaldi, upamiętniający „Ojca Monako” i dowiedz się o tajemnicach rodziny i ich niesławnej klątwie • Zobacz jeden z najbardziej imponujących budynków w mieście, Musée Océanographique de Monaco (Muzeum Oceanograficzne w Monako) • Dowiedz się, dlaczego mieszkańcy Monako nie mają wstępu do kasyna Monte Carlo • Dowiedz się więcej o rodzinie królewskiej kraju, jednej z najbardziej wpływowych rodzin na świecie, i poznaj ich codzienne zajęcia • Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na Port de Fontvieille, dzielnicę, która wydaje się unosić na wodzie i została zbudowana na palach i pontonach przy użyciu jedynej w swoim rodzaju technologii • Posłuchaj interesujących faktów na temat historii Monako, jego mieszkańców i planów kraju na przyszłość • Przeglądaj Jardins Saint-Martin (Saint Martin Gardens), gdzie znajdziesz egzotyczne rośliny • Dowiedz się, ile razy możesz zmieścić Monako w Central Parku Pod koniec tej wycieczki dowiesz się o historii, sztuce, polityce i życiu społecznym niesamowitego kraju Monako. Gotowy, aby zobaczyć to na własne oczy? Fantastyczny! Dołącz do nas w tej wspaniałej przechadzce po eklektycznych dzielnicach miasta.

Klejnoty Monako – piesza wycieczka dla par

Klejnoty Monako – piesza wycieczka dla par

Zanurz się w czarujących "Klejnotach Monako", zaprojektowanych dla par poszukujących połączenia luksusu, historii i naturalnego piękna. Zacznij od bogatego kasyna Monte Carlo, gdzie przepych łączy się z historią. Następnie udaj się na malownicze uliczki Monaco-Ville, idealne na spokojne spacery. Odwiedź Pałac Książąt Monako, gdzie możesz zwiedzić wystawne sale, kupując bilet online. Zastanów się nad wspólną podróżą w spokojnej katedrze Świętego Mikołaja. Zakończ wycieczkę spokojnym spacerem po Ogrodach Saint Martin, miejscu idealnym na romantyczne chwile. Po wycieczce rozważ wizytę w Muzeum Oceanograficznym Monako, aby przedłużyć zwiedzanie tego suwerennego miasta. Ta wycieczka to idealny sposób na poznanie najbardziej romantycznych zabytków Monako i stworzenie razem trwałych wspomnień. Uwaga: Dostępność i dostępność atrakcji może się różnić w zależności od pory dnia i warunków tłumu, dzięki czemu każda wizyta będzie wyjątkowym doświadczeniem.

Odkryj majestat Monako: Pałacowa wycieczka z przewodnikiem audio

Odkryj majestat Monako: Pałacowa wycieczka z przewodnikiem audio

Wyrusz na urzekającą przygodę audio przez Monako, uosobienie przepychu i królewskości. Ta oparta na narracji wycieczka jest idealna dla samotnych odkrywców, którzy chcą zanurzyć się w luksusowej historii i nowoczesnym uroku najbardziej znanego księstwa na świecie. Poznaj historie i zabytki, od królewskich dziedzictw po dziewicze wybrzeża Morza Śródziemnego, a wszystko to w indywidualnym tempie dzięki wygodnemu audioprzewodnikowi w aplikacji. Zaczynając od Pałacu Książęcego, a kończąc na współczesnej dzielnicy Larvotto, podążaj starannie wyselekcjonowaną trasą przez najbardziej kultowe miejsca Monako. Podróż obejmuje zapierające dech w piersiach widoki na Niceę, prowadzące do czarującej średniowiecznej wioski Eze z jej rzemieślniczym urokiem i panoramicznymi widokami. Po drodze odwiedź historyczne skarby na tle lśniącego morza, w tym słynne Muzeum Oceanograficzne i monumentalną katedrę Świętego Mikołaja. Zbieraj wspomnienia od zmiany warty w Pałacu Książęcym po wysokoenergetyczną aurę toru Grand Prix Formuły 1. Na koniec czeka na Ciebie olśniewające kasyno w Monte Carlo, położone wśród eleganckich jachtów i ekskluzywnych wieżowców. Ta wycieczka audio nie tylko ujawnia wspaniałą historię, ale także oferuje intymną znajomość z tętniącą życiem teraźniejszością księstwa, podkreśloną przez spokojne ogrody, teatr na świeżym powietrzu Fort Antoine i urocze uliczki Monaco Ville. Przemierzaj ten suwerenny klejnot Riwiery i odkryj doświadczenie, w którym każda chwila jest przesiąknięta prestiżem i malowniczymi cudami. JAK PRZEBIEGA WYCIECZKA? - Zachowaj elastyczność: dołącz do wycieczki, kiedy tylko chcesz i zwiedzaj zabytki tak długo, jak chcesz. - Ciesz się wycieczką nawet w trybie offline: wszystkie wycieczki audio są testowane pod kątem wysokiej jakości i łatwej nawigacji.

Odkryj majestat Monako: Wycieczka audio w aplikacji

Odkryj majestat Monako: Wycieczka audio w aplikacji

Przemierzaj ulice Vieux Nice (Stara Nicea) w towarzystwie przewodnika kulinarnego i skosztuj najlepszych produktów w mieście. Po drodze poznaj kulturę i tradycje Nicei i jej mieszkańców w najstarszej dzielnicy miasta. Odkryj, co miejscowi naprawdę lubią robić i jeść w lokalach serwujących najlepsze oliwy z oliwek, wina, sery, pieczywo, lokalne dania główne i przekąski, wypieki, kandyzowane owoce i wiele więcej. Wycieczka z przewodnikiem, lokalnym smakoszem z bogatą wiedzą i doświadczeniem na temat kultury regionalnej, pozwoli Ci doświadczyć radości życia Riwiery Francuskiej z pierwszej ręki, a zakończy się typowym piknikiem w parku Castle Hill z parami win i typowymi deserami. Po drodze polecimy Ci najlepsze z ukrytych restauracji i barów, które możesz odkryć podczas pobytu w Nicei i na Riwierze Francuskiej. JAK PRZEBIEGA WYCIECZKA? - Zachowaj elastyczność: dołącz do wycieczki, kiedy tylko chcesz i zwiedzaj zabytki tak długo, jak chcesz. - Ciesz się wycieczką nawet offline: wszystkie wycieczki audio są testowane pod kątem wysokiej jakości i łatwej nawigacji.

Monako: Najciekawsze atrakcje

Jardins de Saint-Martin: Wycieczki i bilety

Monako: Ciekawe miejsca

Jardins de Saint-Martin: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jardins de Saint-Martin? Kliknij tutaj.

Jardins de Saint-Martin: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.9
(7 recenzji)