Atrakcje i wycieczki Japonia

Japonia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Japonia? Kliknij tutaj.

Japonia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 9086 opinii

Absolutnie nie ma sobie równych. Łatwy w użyciu, niezmiennie stabilne, szybkie połączenie, dobra żywotność baterii (po 8 godzinach z 4 użytkownikami przy wciąż 25% żywotności baterii), szybkie ładowanie i doskonały stosunek jakości do ceny. Również ich infolinia szybko odpowiada i mówią dobrze po angielsku. Na pewno skorzystam z nich ponownie podczas naszej następnej podróży do Japonii.

Zgubiłem się nad jeziorem Kawaguchiko, a przewodnik rzeczywiście pojechał, żeby mnie ukarać. Zgubiłem się i pomyślałem, że autobus odjechał. Byłem w trakcie szukania drogi powrotnej do Tokio, kiedy mnie znalazł. Moje gratulacje dla przewodnika.

Latem jest gorąco, więc myślę, że na początku dobrze jest być na statku. Po ostygnięciu myślę, że fajnie byłoby wejść na górę i popatrzeć na most i scenerię. W szczególności najlepszy był widok na Odaibę z widokiem na cały Tęczowy Most.

Zarezerwowałem około północy, a wycieczka odbyła się rano. Autobus i przewodnik dotarli dokładnie do miejsca i na czas. Wszystko poszło gładko. Dobrze się bawiliśmy!

Zdecydowanie warto, a także absolutnie konieczne, ponieważ niektórzy nie mówią po angielsku lub często szukają siebie na mapach, gdzie i jak jadą