Islandzkie Muzeum Narodowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Islandzkie Muzeum Narodowe: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Islandzkie Muzeum Narodowe? Kliknij tutaj.

Islandzkie Muzeum Narodowe: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0 / 5

na podstawie 336 opinii

Idealny dzień, idealna wycieczka, najlepsza firma ******

To była specjalna wycieczka obserwująca wieloryby i Golden Circle firma Grayline odebrała nas ze statku i zabrała z powrotem na statek / port! Wycieczka była doskonała, nasz przewodnik „Wil-Willi” wyjaśnił nam wszystko z Islandii, a to było bardzo interesujące! Wielkie dzięki dla "willi i lulli (szofer) za ten wspaniały dzień wycieczki !!!!!!!!!"

Ludzie byli bardzo przyjaźni i wspaniale było zobaczyć miasto, a następnie wysiąść i przejść się do rzeczy, które chciałeś zobaczyć, poczekać, aż autobus wróci. Jedyną rzeczą, która była szorstka, był wiatr i to nie jest niczyja wina, więc bądź przygotowany na poważne wiatry tutaj!!

Wspaniałe doświadczenie. Zdecydowanie warto to zrobić, daje szansę najpierw zobaczyć miasto, a następnie ponownie obejść się i zdecydować, na co chcesz spojrzeć. Odbiór / wysiadanie z przystanków co około 30 minut.

Świetny sposób, aby zobaczyć najważniejsze atrakcje Reykjaviku, nie zapomnij odebrać słuchawek, gdy wejdziesz do autobusu, aby posłuchać przewodnika audio!

Fajnie się jeździ, choć w mieście nie ma wiele do zobaczenia.