Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Islandia

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 500
Sortuj według:
Strona 1 z 32

Islandia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Islandia? Kliknij tutaj.

Islandia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 66 564 opinii

Southern Coast z GreyLine jest tego absolutnie warte! Po pierwsze, wybrałem ją, ponieważ bardzo podobał mi się ich harmonogram zwiedzania, ponieważ staraliśmy się robić większość rzeczy ze światłem (jest zima i jest tylko kilka godzin słońca), w tym Black Sand Beach, co zaowocowało niesamowitymi zdjęciami i ładnym zdjęciem oświetlenie. I miałem rację. Przewodnik był fantastyczny i udało mu się to wszystko zrobić. Podzieliła się wieloma faktami na temat historii miejscowej ludności, opowieści o sagach, geologii wyspy i nie tylko. Była miła i bardzo dobrze radziła sobie z wieloma gośćmi. Nie można prosić o lepsze wrażenia! Dzięki niej wiele się nauczyłam, oglądając niesamowicie piękne miejsca na tej obowiązkowej trasie (wraz ze Złotym Kręgiem). Uważam, że dobry przewodnik jest bardzo ważny dla dobrej wycieczki. Jazda była również bezpieczna, dużo lodu na drodze i bez problemu.

Było ekstra!!! Korzystaliśmy ponownie z BUS TRAVEL ICELAND i było super. Plan wycieczki ciekawy, organizacja bardzo dobra - wszystko ok! Mieliśmy ponownie super przewodnika - przewodniczkę o imieniu Jòna oraz świetnego kierowcę Pana Michała z Polski. Extra team! Islandia zimą jest niesamowita, a takie zorganizowane wycieczki to niejednokrotnie jedyna opcja aby bezpiecznie dotrzeć do niektórych atrakcji wyspy. Ta zima (2022/2023) była nawet jak na Islandię dość ekstremalna.

Świetna organizacja, świetny przewodnik. Wycieczka była bardzo ciekawa. Taki zimowy wyjazd na południe, szczególnie gdy warunki drogowe są trudne to bardzo fajny pomysł. Polecam!

Świetna wycieczka. Teren gejzerów niesamowity, przy słonecznej pogodzie wychodzą piękne zdjęcia.

We are very happy that we could see aurora lights :) Very professional. Thanks