Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka całodniowa

Cancun / Riviera Maya: Isla Mujeres All-Inclusive Snorkel Trip

3,8 / 5

Opinie: 57

Cancun / Riviera Maya: Isla Mujeres All-Inclusive Snorkel Trip

Od 305,50 zł za osobę

Ciesz się all-inclusive całodniową wycieczką z rurką do Isla Mujeres z Cancun i Riviera Maya. Nurkuj wokół magicznej wyspy, odkrywając spektakularne plaże, niesamowite życie morskie i ukryte miejsca, których nie spotkasz podczas innych wycieczek.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 9 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, hiszpański, francuski, portugalski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór z zakwaterowania w centrum Playa del Carmen, strefie hotelowej Playacar, Puerto Morelos, Playa Paraiso, Playa del Secreto i Playa Maroma
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj rafę Punta Sam z rurką i odkryj niewiarygodne życie morskie
 • Poznaj wszystkie ukryte miejsca, które Isla Mujeres ma do zaoferowania, a inne wycieczki ignoruj
 • Ciesz się najpiękniejszą plażą na wyspie, plażą Playa Norte, jedną z najlepszych plaż na świecie
 • Spaceruj po pięknym śródmieściu Isla Mujeres i odkryj jego bogactwo kulturowe, tradycje i historię
Pełny opis

Spędź dzień na wycieczce all-inclusive z rurką na Isla Mujeres. Zobacz kolorowe życie morskie, wspaniałe plaże i tętniące życiem centrum podczas zwiedzania wyspy.

Rozpocznij wycieczkę od szybkiego transferu klimatyzowanym vanem, który bezpiecznie zawiezie Cię z hotelu do prywatnej przystani w terminalu promowym Punta Sam w Cancun. Posłuchaj briefingu na temat dnia, delektując się szybką poranną przekąską w postaci kawy, soków, wody, owoców i słodkich bułek. Wskocz na łódź i zrób pierwszy przystanek na nurkowanie na 45 minut w drodze do Isla Mujeres na rafie Punta Sam. Następnie łódź będzie okrążać wyspę z południa na północ. Przeglądaj ukryte kanały Isla Mujeres, znajdując miejsca, do których nie możesz uzyskać dostępu podczas innych wycieczek. Następnie udaj się do klubu plażowego na pyszny lunch w formie bufetu serwowany wraz z ulubionym napojem. Następnie przejdź na plażę Playa Norte, uważaną za jedną z najpiękniejszych plaż na świecie, i ciesz się jej krystalicznie czystą wodą, próbując więcej nurkowania z rurką. Zrób ostatni przystanek w centrum Isla Mujeres na 1 godzinę wolnego czasu na spacer. Kolorowe miasto jest uważane za "Pueblo Magico" ze względu na jego naturalne piękno, bogactwo kulturowe, tradycje, folklor, znaczenie historyczne, kuchnię, rzemiosło artystyczne i wspaniałą gościnność.

Wróć i ciesz się muzyką, napojami i tańcami podczas rejsu łodzią z powrotem do przystani w Cancun. Wróć do prywatnego obiektu na terminalu promowym Punta Sam i skorzystaj z wygodnego transferu powrotnego z powrotem do hotelu.

Wliczone w cenę
 • Odbiór i dowóz do hotelu z dowolnego hotelu lub Airbnb w Cancun, Puerto Morelos, Playa del Carmen i Playacar
 • Śniadanie kontynentalne
 • Sprzęt do nurkowania
 • 45-minutowe nurkowanie z rurką na rafie Punta Sam
 • Lunch w formie bufetu
 • otwarty bar (woda, napoje bezalkoholowe, piwo i koktajle)
 • Wizyta na plaży Playa Norte
 • Wizyta w centrum Isla Mujeres
 • Federalna opłata za dok (15 USD lub 300 USD za osobę w gotówce przy odprawie)
 • Opłata w wysokości 15 USD za osobę za odbiór z hotelu i Airbnb z Xcaret, Puerto Aventuras i Grand Bahia Principe Tulum
 • Pamiątki
 • Napiwki
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy przejść obowiązkowe mierzenie temperatury

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Opinie klientów

Ogólna ocena

3,8 /5

na podstawie 57 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4/5
 • Transport
  3,8/5
 • Jakość/cena
  3,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Prawie wszystko było super, przewodnicy, którzy zabrali nas na łódkę na nurkowanie i na inne wyspy, traktowali nas wyjątkowo, byliśmy tylko 23 pasażerami, co sprawiło, że byłem bardziej niż zadowolony. Może jedzenie mogłoby się poprawić. Nie podobało mi się to, że musiałem czekać PEŁNĄ GODZINĘ, aż wrócą do mojego hotelu, ponieważ dołączyli do ludzi z dwóch łodzi, które najwyraźniej nie przypłynęły razem z powrotem do Cancun. Kierowca furgonetki BARDZO PRZYJAZNY I UWAŻNY przez cały czas, byliśmy pierwszymi, którzy nas odebrali i ostatnimi, którzy nas wysadzili ze względu na lokalizację naszego zakwaterowania i poza pełnym czasem czekaliśmy, aż nas zabiorą, wszystko było bardzo dobre.

Czytaj dalej

15 czerwca 2021

TAK DUŻO ZABAWY!!!! Niesamowita wycieczka, najlepsi przewodnicy, niesamowite jedzenie, dużo drinków i świetna zabawa dla wszystkich! Yiisuz, Jesus i przewodnicy małego Jezusa byli najfajniejsi w historii! Ha! Muszę przeprosić za upijanie się. Lol! Zarezerwuj tę przygodę! Kochamy to! Wielkie serce dla naszych przyjaciół z Cancún w Meksyku. Wszyscy byliście świetni! Dużo miłości z Arkansas!

Czytaj dalej

8 maja 2021

Wycieczka była doskonała. Odebrali nas o umówionej godzinie i wyjechali do Cancun. Zostaliśmy przywitani prostym, ale przydatnym śniadaniem. Po chwili zostaliśmy zaproszeni na pokład, kierując się do punktu snorkelingu. To doświadczenie było bardzo satysfakcjonujące, ale wymagało odrobiny fizycznego uwarunkowania. Następnie udajemy się na Isla Mujeres, gdzie znamy południe wyspy. Przez cały czas proponowano drinki przy dźwiękach dużej ilości muzyki. Cały personel był bardzo uprzejmy i żywy. Zatrzymaliśmy się na nieco ponad godzinę na obiad w restauracji bufetowej z asystą. Jedzenie było bardzo dobre i podane w wystarczającej ilości. Wycieczkę zakończyliśmy wycieczką na północ wyspy, gdzie mogliśmy zatrzymać się i zobaczyć plażę. Wróciliśmy i zabrano nas do hotelu. Bez wątpienia warte każdego grosza!

Czytaj dalej

8 lutego 2021

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 378649