Isla Mujeres

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Isla Mujeres: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Isla Mujeres? Kliknij tutaj.

Isla Mujeres: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 549 opinii

Doskonała obsługa. Byliśmy na łodzi Agila z kapitanem Sergio. Kapitan i dwóch młodych mężczyzn sprawili, że ta przejażdżka łodzią była tak zabawna i niezapomniana dla nich, jak i dla moich dzieci. Nurkowanie z rurką odbywa się na środku oceanu, ale zrobili wszystko, co w ich mocy, aby poświęcić trochę czasu, aby zabrać moje małe dzieci na nurkowanie z rurką na jednym z naszych przystanków. Moje dzieci były tak podekscytowane i szczęśliwe.

Podróż była absolutnie idealna. Odbierz na czas. Śniadanie zgodne z opisem. Nurkowanie też było świetne. Rejs był przyjemny, a napoje bardzo dobre. Isla Contoy jest nieopisanie piękna. Jedzenie było typowe, świeże i bardzo dobre. Rejs statkiem na Isla Mujeres znów był świetny. Isla Mujeres mała i typowo meksykańska. Załoga była bardzo pomocna i sprawiła, że wycieczka łodzią była przyjemna i zabawna. Znowu chętnie! wielka pochwała

To była niesamowita trasa. Cały personel bardzo się starał dla wszystkich na pokładzie. Nurkowanie z rurką było niesamowite i zrobili nam niesamowite zdjęcia! Kiedy dotarliśmy na Isla Mujeres, doświadczenie i kultura były niesamowite! Poleciłbym tę wycieczkę wszystkim! Skrzydło joluga była naszą łodzią!

To nie było złe. Jazda była w porządku, z wyjątkiem tego, że faceci w kasie to złodzieje. Płacimy za aktywność, a oni pobierają kolejne 20 USD za konserwację. Musiałem szukać bankomatu przez 15 minut, inaczej by się poddał.

Wycieczka była świetna. Jak powiedzieli, zjedz śniadanie przed wyjazdem. Lunch to naprawdę wczesna kolacja. Personel był świetny, a zapewniony transport był dobry. Zdecydowanie polecam