Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Ishøj

Wycieczki dostępne w dniu

  • Karty miejskie
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Ishøj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ishøj? Kliknij tutaj.

Ishøj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1490 opinii

Super Card, byliśmy w stanie zrobić 10 atrakcji kulturalnych/turystycznych w ciągu 3 dni. Trzeba pamiętać o pobraniu aplikacji mapowej i wszystko staje się bardzo proste. Do transportu nic nie może być bardziej praktyczne, wszystko jest wliczone w cenę. Dzięki tej karcie zaoszczędziliśmy na zajęciach ponad 200 euro. Cieszę się, że znalazłem tę kartę.

Sama możliwość bezpłatnego korzystania z transportu publicznego jest świetna. Bilet nie jest potrzebny, nie trzeba przedzierać się przez dżunglę taryf przy automatach! Nie ma też kolejek przy wejściach! Karta jest tego warta! Ale w miesiącach zimowych trzeba uważać na godziny otwarcia. Nie wszystko jest otwarte!

Karta jest koniecznością, przede wszystkim, aby móc wykorzystać wszystkie środki, aby zwiedzić miasto w najlepszy możliwy sposób, ale także dla wielu zawartych w nim atrakcji, jedyna niezgodna uwaga, że wiele atrakcji historycznych było zamkniętych na Sylwestra, w przeciwnym razie byłoby idealnie.

Karta naprawdę zawiera WSZYSTKO, co musisz zobaczyć w Kopenhadze. Poszliśmy do okrągłej wieży, do Tivoli, wybraliśmy się na wycieczkę łodzią, zwiedziliśmy wiele muzeów i skorzystaliśmy z metra. Wiem, że 60 € za dzień brzmi jak dużo, ale inaczej zapłacilibyśmy o wiele więcej za atrakcje.

Karta Kopenhaska bardzo się przydała, ponieważ daje swobodę pokazania wszystkiego, co chcesz i swobodne poruszanie się przy niskich kosztach bez martwienia się o dodatkowe pieniądze, a dzięki bardzo dobrze wykonanej aplikacji łatwiej jest zorganizować każdą wizytę