Atrakcje i wycieczki
Inverness

Zwiedź średniowieczne ulice tego szkockiego miasta będącego bramą do Highlands i wypatruj potwora z Loch Ness.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Inverness – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Inverness

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Inverness?

Na jakich wycieczkach w: Inverness obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Inverness: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Inverness? Kliknij tutaj.

Inverness: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5485 opinii

Myślisz, że te recenzje nie są prawdziwe, dopóki nie wybierzesz się na jedną z ich wycieczek! Malcolm był naszym przewodnikiem i byliśmy pod ogromnym wrażeniem jego przyjaznego charakteru, ciągłego komentarza, znajomości miejsc, do których nas zabierał i ogólnego ukształtowania terenu. Był cierpliwy, nigdy nie powodował pośpiechu, a jednocześnie bardzo profesjonalny w swoim podejściu. Zabrał nas do wielu miejsc w Inverness i Isle of Skye i opowiedział nam o jego historii i spotach fotograficznych. W konkretnym przypadku powiedzieliśmy Malcolmowi, że opuściliśmy dom bez śniadania i od tego czasu, dopóki nie dotarliśmy na przystanek na śniadanie, powtarzał nam, jak daleko jest i jak sprawdza nas, dopóki nie zjemy. przez jego troskę. Kudo Timberbush!

Nasz przewodnik Calum był przyjazny i przychylny. Był w stanie wyjaśnić wszystkie zabytki. Opowiadał także dowcipy, aby ożywić trasę. Autobus został oczyszczony, wdrożono protokoły dla COVID 19 i wszyscy go przestrzegali. Atmosfera wewnątrz autobusu była spokojna dzięki granym szkockim piosenkom. Gorąco polecam tę wycieczkę z wami! Dwa kciuki w górę!!!

Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z dostarczonej usługi, nasza przewodniczka podczas dwudniowej wycieczki, Kelly, była fantastyczna i bardzo kompetentna, i przez cały czas nas interesowała, zdecydowanie poleciłaby tę wycieczkę fanom Outlandera.

Colin to doskonały i zabawny przewodnik! On też jest cierpliwy, nawet wobec dzieci. Miłej zabawy!

Nasza podróż była wszystkim, czego chcieliśmy, a nawet więcej. Świetnie się bawiliśmy.