Atrakcje i wycieczki Inverness

Zwiedź średniowieczne ulice tego szkockiego miasta będącego bramą do Highlands i wypatruj potwora z Loch Ness.

Często zadawane pytania dotyczące: Inverness

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Inverness?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Inverness

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Inverness to:

Loch Ness

Jakie są najlepsze niedrogie wycieczki w: Inverness?

Inverness: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Inverness? Kliknij tutaj.

Inverness: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 6976 opinii

Tak się cieszę, że zdecydowaliśmy się zarezerwować wycieczkę zorganizowaną, nigdy byśmy sami nie zdążyli zobaczyć i dowiedzieć się tak wiele. Podróż była super relaksująca, autobus bardzo wygodny. Często robiliśmy postoje na jedzenie, zdjęcia, zwiedzanie, toalety. Nasz przewodnik, Andy S, był super zabawny i przyjazny. Był bardzo kompetentny i opowiedział nam o wszystkim, co widzieliśmy na naszej drodze oraz o ogólnej historii Szkocji. Absolutnie polecam tę podróż, całkowicie warto.

Rezerwacja wycieczki na wyspę Skye z Get Your Guide była dobrą decyzją. Wszystko poszło gładko, od momentu rezerwacji do końca podróży. Informacje/opis podróży podane w Internecie okazały się absolutnie prawdziwe. Kierowca / przewodnik, Alex, był punktualnym, radosnym i kompetentnym facetem. Wysoce zalecane.

Miałem niesamowitą podróż. Wszystko było na miejscu i bardzo ciężko pracowaliśmy, aby wycieczka była tego warta. Nie wygląda to tak, jak z trasy, ale jest o wiele więcej przystanków, więc będziesz miał wystarczająco dużo czasu na wyjście z autobusu i spacery na łonie natury. Pełny stosunek jakości do ceny.

To był fantastyczny dzień z Lukiem, naszym przewodnikiem, który dzięki swojej miłej, zabawnej osobowości i mnóstwu ciekawych informacji i historii sprawił, że te 12 godzin minęło, a ty naprawdę nie chciałeś, aby wycieczka się skończyła.

Świetny sposób na zobaczenie Highlands i Skye. Andy był pouczający i zabawny. Przystanki miały odpowiednią długość i były bardzo interesujące.