Interlaken
wycieczki piesze

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Interlaken: as melhores coisas para fazer

Deseja descobrir tudo o que há para fazer em Interlaken? Clique aqui para uma lista completa.

Interlaken: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6 opinii

Po raz kolejny GetYourGuide oświadczył, że firma skontaktuje się ze mną w ciągu 24 godzin od rezerwacji, a firma nie skontaktuje się ze mną, dopóki się z nimi nie skontaktuję. GetYourGuide ogłosił, że było to dwugodzinne wydarzenie, które obejmowało tylko godzinę. Samo doświadczenie było dobre, nie jestem pewien, czy było warte 170 CHF, ale to typowa konkurencyjna cena za paralotniarstwo

10/10 polecam! Przewodniki były niesamowite, bardzo przyjazne, wyjaśniły wszystko, co się wydarzy, i sprawiły, że czułem się bardzo dobrze. Widoki są niezrównane! Czułem się bezpiecznie przez cały czas. Przewodnik zrobił też zdjęcia i filmy, które później mogłem kupić, to dobry sposób na zapamiętanie tego doświadczenia. Moją jedyną skargą było to, że minęło to zbyt szybko!

Tak dużo zabawy! Na początku byłem szczerze zdenerwowany, ale uspokoili mnie, a kiedy zobaczyłem, jak pierwsze 2 startują z mojej grupy, czułem się dobrze. Cudowne doświadczenie, gorąco polecam, aby podziwiać widok z lotu ptaka na jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie!