Interlaken
wycieczki jednodniowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Interlaken: as melhores coisas para fazer

Deseja descobrir tudo o que há para fazer em Interlaken? Clique aqui para uma lista completa.

Interlaken: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 860 opinii

Wow! W autobusie miałem wybór, aby przejść na trasę Top of Europe. Zrobiłem tak. Interlaken i inne miasta zapierały dech w piersiach. Nasz przewodnik Minu (może się mylić) był absolutnie jak klejnot, podobnie jak nasz kierowca. Nigdy nie byłem tak zachwycony jak podczas tej trasy. To był jeden z najlepszych dni w moim życiu. Przy sprzyjającej pogodzie było PIĘKNE i błękitne niebo. Dzień, którego nigdy nie zapomnę. Zdecydowanie nie lekceważ tej firmy ani doświadczenia. OBOWIĄZKOWA! Dziękuję wiecznie najlepsze wycieczki po Szwajcarii.

Naprawdę podoba mi się ta podróż! Przewodniczka wycieczek Rebecca jest bardzo szczegółowa i troszczy się o każdego uczestnika. Trasa rozpoczęła się o czasie, a także zakończyła o czasie. Kierowca też jest bardzo miły. Wziąłem dodatkową wycieczkę na Mt First i jest to również niesamowite. Dziękuję Ci!

Co za wspaniałe doświadczenie. Mimo że spektakularne widoki na góry z Grindelwald były niesamowite, powinienem był przejść na Jungfraujoch. Spóźniłem się na autobus powrotny do Zurychu, ale zrobiłbym to jeszcze raz, aby podziękować niesamowitemu kierowcy i przewodnikowi. Jest bardzo dumną Szwajcarką.

Tak dużo zabawy! Na początku byłem szczerze zdenerwowany, ale uspokoili mnie, a kiedy zobaczyłem, jak pierwsze 2 startują z mojej grupy, czułem się dobrze. Cudowne doświadczenie, gorąco polecam, aby podziwiać widok z lotu ptaka na jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie!

Nasz przewodnik był z nami kompetentny i bardzo zaangażowany. Zarówno nasz przewodnik, jak i kierowca byli bardzo pomocni i cierpliwi, ponieważ mieliśmy 3 różne wycieczki (doświadczenia).