Interlaken
paralotniarstwo

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Alla saker att se i Interlaken

Vill du upptäcka vad som finns att göra i Interlaken? Klicka här för en fullständig lista.

Interlaken: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 74 opinii

Niesamowity

Chciałem przez chwilę uprawiać paralotniarstwo, a kiedy nadarzyła się okazja w Interlaken w Szwajcarii, byłem więcej niż szczęśliwy, że mogłem tam pojechać! Ta grupa jest niesamowita. Zostałem odebrany bezpośrednio z hostelu, w którym się zatrzymałem, przez wesołego przewodnika, a my również zabraliśmy naszych pilotów po drodze! Cała załoga była miła i otwarta, dzięki czemu wszyscy byli bardzo wygodni! Jeśli o to poprosisz, robią nawet zdjęcia i nagrywają filmy podczas lotu, a Ty nie musisz za nie płacić, dopóki na nie spojrzysz! To było niesamowite i na pewno zrobię to ponownie i bardzo polecam!

Jedno z najbardziej niesamowitych doświadczeń w moim życiu. Interlacken z góry był absolutnie piękny. Wiem, że może to być dużo pieniędzy, szczególnie dla studentów lub turystów, ale jest to warte każdego grosza. Byłem dosłownie w chmurach, a mój partner nawet na moją prośbę wykonał w powietrzu szalone sztuczki. Niezależnie od tego, czy szukasz relaksującego / niesamowitego widoku, czy też dreszczyku emocji, możesz dostać oba te miejsca podczas tego lotu.

10/10 polecam! Przewodniki były niesamowite, bardzo przyjazne, wyjaśniły wszystko, co się wydarzy, i sprawiły, że czułem się bardzo dobrze. Widoki są niezrównane! Czułem się bezpiecznie przez cały czas. Przewodnik zrobił też zdjęcia i filmy, które później mogłem kupić, to dobry sposób na zapamiętanie tego doświadczenia. Moją jedyną skargą było to, że minęło to zbyt szybko!

Tak dużo zabawy! Na początku byłem szczerze zdenerwowany, ale uspokoili mnie, a kiedy zobaczyłem, jak pierwsze 2 startują z mojej grupy, czułem się dobrze. Cudowne doświadczenie, gorąco polecam, aby podziwiać widok z lotu ptaka na jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie!

Niesamowita obsługa ze strony personelu. Widok z lotu jest trudny do opisania, niezwykle piękny. Moim pilotem był Nick, który wykazał się dużą wiedzą i zrobił wszystko, co było konieczne, aby lot był wspaniałym przeżyciem. Polecam w 100%!