Wybierz daty
Interlaken

Bilety wstępu

Interlaken: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Interlaken? Kliknij tutaj.

Interlaken: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 23 opinii

To był piękny widok, pociąg na górę był szybki, ale zalecałem usiąść z przodu albo w drodze na górę, albo na dół, aby jak najlepiej wykorzystać pociąg. Widok z góry był piękny, zwłaszcza z peronu, choć było trochę tłoczno. Ludzie chętnie wyprowadzali się z ujęcia, co było miłe. Najlepszą częścią dla mnie była wędrówka, którą można było zrobić po dotarciu na szczyt, miała bardzo romantyczne miejsce z pięknym widokiem zaledwie 10 minut w górę i można było iść dalej, pod warunkiem, że miałeś czas, ponieważ zrobiło się stromo i ślisko był niebezpieczny w ciemności defo polecam szczególnie za tę cenę

Realizacja mojego kuponu była bardzo prosta! Poszedłem na dworzec Interlaken Ost i w biurze zabrali twój kupon i wymienili na bilet Jungfraujoch oraz mapę / „paszport”. Jungfraujoch jest zdecydowanie warte odwiedzenia! To niesamowite przeżycie. Proszę, bądź bardzo, bardzo nawodniony wcześniej i weź ze sobą dużo wody. Proponowałabym również rezerwację miejsc w lecie, a kiedy już dojedziemy do pociągu Eiger, bierzcie się drugim, a nie pierwszym, pozwólcie sobie poklimatyzować się przed wyruszeniem w górę. W przyszłości na pewno będę używał GetYourGuide do zajęć!

Uczestniczył z Interlaken. Dzięki gondoli „EIGER EXPRESS” wykonanej w grudniu 2021 r. transfery przebiegają sprawnie, a do stacji Jungfraujoch przez Grindelwald można w krótkim czasie dotrzeć. Po dotarciu do Jungfraujoch podążaj za drogowskazem „TOUR”, a będziesz mógł wyruszyć na zwiedzanie. Pokryty lodem „ICE PALACE” i „PLATEAU”, na którym można wyjść na zewnątrz i deptać śnieg, to arcydzieła! To był najlepszy Jungfraujoch ze względu na dobrą pogodę i brak wpływu choroby wysokościowej.

Trudniej Kulm to niesamowite miejsce. Pociąg był dobry. Kiedy jesteś na górze, możesz tam wszystko zobaczyć

Doskonały! Jest koniecznością, jeśli odwiedzasz Grindelwald!