Interlaken

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Interlaken: największe atrakcje

Interlaken: as melhores coisas para fazer

Deseja descobrir tudo o que há para fazer em Interlaken? Clique aqui para uma lista completa.

Interlaken: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1701 opinii

Naprawdę podoba mi się ta podróż! Przewodniczka wycieczek Rebecca jest bardzo szczegółowa i troszczy się o każdego uczestnika. Trasa rozpoczęła się o czasie, a także zakończyła o czasie. Kierowca też jest bardzo miły. Wziąłem dodatkową wycieczkę na Mt First i jest to również niesamowite. Dziękuję Ci!

Co za wspaniałe doświadczenie. Mimo że spektakularne widoki na góry z Grindelwald były niesamowite, powinienem był przejść na Jungfraujoch. Spóźniłem się na autobus powrotny do Zurychu, ale zrobiłbym to jeszcze raz, aby podziękować niesamowitemu kierowcy i przewodnikowi. Jest bardzo dumną Szwajcarką.

Tak dużo zabawy! Na początku byłem szczerze zdenerwowany, ale uspokoili mnie, a kiedy zobaczyłem, jak pierwsze 2 startują z mojej grupy, czułem się dobrze. Cudowne doświadczenie, gorąco polecam, aby podziwiać widok z lotu ptaka na jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie!

Nasz przewodnik był z nami kompetentny i bardzo zaangażowany. Zarówno nasz przewodnik, jak i kierowca byli bardzo pomocni i cierpliwi, ponieważ mieliśmy 3 różne wycieczki (doświadczenia).

Doskonały! Jest koniecznością, jeśli odwiedzasz Grindelwald!