Atrakcje i wycieczki
Innsbruck

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Innsbruck: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Innsbruck? Kliknij tutaj.

Innsbruck: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 684 opinii

Kryształowe Światy Swarovskiego są zdecydowanie warte odwiedzenia, nawet jeśli, tak jak ja, NIE interesuje Cię dużo bling-blingowej biżuterii. Kryształowe Światy Swarovskiego mają coś do zaoferowania dla każdego... bez względu na to, czy jest to duży, czy mały... wystawa, labirynt, karuzela, wieża widokowa, piękny ogród z możliwością relaksu przy stawie chmurowym i wiele więcej. Istnieje nawet kompletna wieża zabaw, aby każdy mógł się wyszaleć. Jest też restauracja dla dużych i małych apetytów.

Musisz kupić bilet, aby dostać się na szczyt Nordkette, co jest spektakularne! To zajmuje tylko połowę drogi. Drogie, aby wrócić do góry. Jeśli przebywasz w Innsbrucku i odwiedzasz wiele miejsc, spójrz na kartę Innsbrucka .. może cię uratować, ale musisz spojrzeć na to, co jest wliczone. To jest wliczone .. w prawo!

Absolutnie wspaniałe. Kupon można łatwo wymienić w kasie biletowej na stacji. Pociągi przyjeżdżają co 15 minut, więc nie musisz długo czekać, a widok zapiera dech w piersiach. Zdecydowanie koniecznością.

Imponujący obszar olimpijski. Zwłaszcza, jeśli masz szczęście zobaczyć skoki treningowe!

Decydującym czynnikiem jest dobra pogoda, a wizyta w obiekcie to KONIECZNOŚĆ.