Atrakcje i wycieczki Innsbruck

Często zadawane pytania dotyczące: Innsbruck

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Innsbruck?

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Innsbruck na deszczowe dni?

Innsbruck: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Innsbruck? Kliknij tutaj.

Innsbruck: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 745 opinii

Jazda kolejką Hungerburgbahn przebiegła gładko. Niestety w środku lata w domkach jest bardzo gorąco, nie ma klimatyzacji. Zoo jest naprawdę pięknie zaprojektowane i można zobaczyć zwierzęta, których nie można tak dobrze zobaczyć w żadnym innym zoo. Zaobserwowaliśmy przy pracy dzięcioła czarnego. Plac zabaw przy wejściu i wyjściu jest również bardzo ładny i zadbany.

Alpenzoo to wspaniałe doświadczenie dla młodych i starszych. Brakowało nam planu przeglądowego - prawdopodobnie był przy wejściu i nie widzieliśmy go... baliśmy się, że nie znajdziemy niedźwiedzia

Wizyta w stosunkowo artystycznym muzeum. Każdy bierze to, co ich dotyka. Następnie zabawna i urozmaicona część zewnętrzna dla dzieci. Te 2 elementy dobrze się uzupełniają.

Koniecznością, jeśli wybierasz się na wycieczkę do tych obszarów. Zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci z dużymi przestrzeniami i wydzielonymi strefami.

Cudowne miejsce czysto niesamowity plac zabaw dla dzieci moim zdaniem nadaje się dla każdego.... cena jest odpowiednia.... są punkty gastronomiczne...