Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Indonezja

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 460
Sortuj według:
Strona 1 z 29

Indonezja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Indonezja? Kliknij tutaj.

Indonezja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 32 150 opinii

Warte każdego grosza! Dostaliśmy odbiór z hotelu, który był na czas, a kierowca był bardzo przyjazny. Po przyjeździe dostaliśmy kawę / herbatę i ciastka i spotkaliśmy się z naszymi przewodnikami. Sam spacer trwał godzinę i 30 minut, spacer jest dość stromy w częściach i wymaga umiarkowanego poziomu sprawności, ale przewodnicy zatrzymają się lub zwolnią dla każdego pod presją. Nasz przewodnik Nova sprawił, że podróż była opłacalna, bardzo przyjazna i zabawna oraz uwielbiała rozmawiać (bardzo dobrze po angielsku). Dostaliśmy śniadanie na górze i widoki nie zawiodły. Zdecydowanie obowiązkowa wycieczka na Bali.

Fantastyczna przygoda! Wszystko profesjonalnie zorganizowane, nie musieliśmy się o nic martwić. Trafił się nam fantastyczny Kierowca Komang Mexico, który umilił nam drogę, dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o wyspie. A na wulkan prowadził na Piki, kolejna fantastyczna osoba, odpowiedział na każde nurtujące nas pytanie i pokazał miejsca na najlepsze zdjęcia. Wulkan i widoki zrobiły na nas ogromne wrażenie. Powrót również przebiegł bez najmniejszego problemu. Polecam każdemu!

To było wspaniałe doświadczenie! Odebrał nas z naszego hotelu i wysadził, co było bardzo przydatne Nurkowanie z rurką zakończyło się sukcesem, zobaczyłem płaszczkę manty i popływałem z nią, zobaczyłem ośmiornicę i zobaczyłem dużo ryb - mogłem pływać przez ławice ryb. Obiad był w formie bufetu, niewiele opcji, ale był bardzo dobry i było go mnóstwo, więc można było dobrze zjeść! Następnie wsiedliśmy do kajaków i zrobiliśmy wycieczkę po lasach namorzynowych, co było zabawne!

Naprawdę fajny dzień, byłem tylko ja i kierowca, który był świetny, Komang był doskonały. Jedyne, o czym chciałbym wspomnieć, to to, że musisz zapłacić za wszystko dodatkowo, więc w zasadzie płacisz tylko za kierowcę na dzień, a nie za rzeczywistą wycieczkę, więc upewnij się, że masz gotówkę!

Wspaniałe miejsca do nurkowania, niesamowite wrażenia z manty, pomocni przewodnicy i cudowny lunch! Co za wspaniały dzień i niesamowite przeżycie!