Imerovígli – nasze najbardziej polecane atrakcje

Santorini: Wycieczka z przewodnikiem do 3 winiarni z degustacją wina

1. Santorini: Wycieczka z przewodnikiem do 3 winiarni z degustacją wina

Odwiedź najbardziej uznane posiadłości winiarskie na wyspie Santorini i skosztuj 12 różnych win produkowanych w lokalnych winiarniach. Poznaj 3500-letnią historię produkcji wina na wulkanicznej wyspie, zaczynając od winnicy położonej na wyjątkowych glebach z tradycyjnymi winoroślami. Posłuchaj o lokalnej uprawie winorośli, dzięki której Santorini jest światowym dziedzictwem produkcji wina. Odwiedź 3 różne winnice, takie jak Argyros lub Art Space Winery, Muzeum Wina Koutsoyannopoulos, Venetsanos Winery lub Gavalas Estate Winery. Skosztuj win organicznych, takich jak Nykteri, Assyrtiko i Vinsanto, z lokalnymi przysmakami, w tym serem i oliwkami.

Santorini: półdniowa prywatna wycieczka krajoznawcza

2. Santorini: półdniowa prywatna wycieczka krajoznawcza

Rozpocznij swoją przygodę na Santorini od spotkania z przyjaznym przewodnikiem w miejscu zakwaterowania na Santorini lub w miejscu spotkania w pobliżu terminalu przylotów statków wycieczkowych (wyjście ze stacji kolejki linowej w Fira). Po szybkim spotkaniu i przywitaniu się z kierowcą wskoczysz do w pełni klimatyzowanego, wygodnego pojazdu i wyruszysz w podróż. Rozpocznij dzień zwiedzania od wizyty w jednej z najpopularniejszych i najpiękniejszych wiosek na wyspie, Oia. Spaceruj wąskimi przejściami, ciesz się zakupami na modnych ulicach wioski, odkryj zamek Oia i daj się uwieść zapierającym dech w piersiach widokom. Opuszczając Oia, następnym przystankiem będą Firostefani i Imerovigli, dwie piękne wioski połączone ze sobą. Stąd będziesz miał niesamowite panoramiczne widoki na wulkan, skałę Skaros i niesamowitą niebieską kopułę. Zatrzymaj się i przejdź się po tradycyjnej wiosce Megalochori. Odwiedź tradycyjną grecką kawiarnię i skosztuj greckiej kawy lub przekąsek. Zakończ dzień wizytą w najwyższym punkcie Santorini, górze proroka Eliasza. Pamiętaj, że jeśli zarezerwujesz opcję prywatną, plan podróży jest całkowicie elastyczny i można go dostosować do Twoich zainteresowań w najlepszy sposób. Wycieczka kończy się wysiadaniem w początkowym punkcie odbioru, alternatywnie można zorganizować inną lokalizację.

Santoryn: Sesja zdjęciowa z prywatnym fotografem

3. Santoryn: Sesja zdjęciowa z prywatnym fotografem

Przypomnij sobie wakacje na Santorini dzięki tym zdjęciom zrobionym przez osobistego fotografa. Weź udział w sesji zdjęciowej, która uchwyci Cię z jak najlepszej strony, wybierz najlepszy czas trwania sesji na wakacje i skorzystaj z dogłębnej wiedzy fotografa na temat wyspy. W dniu sesji Twój fotograf podzieli się swoją wiedzą o okolicy i użyje magii, aby uchwycić niezapomniane chwile. Wybierz niestandardowe lokalizacje na Santorini na sesję zdjęciową, niezależnie od tego, czy wybierasz się na rodzinny wypad, romantyczną wycieczkę, czy pełne życia wakacje z przyjaciółmi. W zależności od wybranej opcji ciesz się 1-3 godzinami robienia zdjęć i zwiedzaj do 3 miejsc na wyspie. W ciągu 5 dni roboczych po sesji zdjęciowej sprawdź pocztę e-mail, aby uzyskać link do swojej osobistej galerii online (chronionej hasłem). Pobierz profesjonalnie edytowane obrazy, aby podzielić się nimi z przyjaciółmi, rodziną i mediami społecznościowymi.

Santorini: Prywatna wycieczka po najważniejszych atrakcjach minibusem

4. Santorini: Prywatna wycieczka po najważniejszych atrakcjach minibusem

Ciesz się pierwszym przystankiem wycieczki na kalderze Santorini i poznaj szczegóły jej powstania. Następnie kontynuuj przez malowniczą okolicę do wioski Oia, najczęściej fotografowanej lokalizacji na Santorini. Poznaj wioskę Imerovigli, położoną na wyższym klifie z niesamowitym widokiem. Zatrzymaj się na chwilę w Firostefani, aby zobaczyć słynny kościół Blue Dome, temat wielu pocztówek z Santorini. Poznaj szczyt Proroka Iliasza, najwyższą górę wyspy, wznoszącą się na wysokość 2000 stóp nad poziomem morza. Odkryj wioskę Megalochori lub Pyrgos i wybierz jedną z nich. Jeśli chcesz zbadać wykopaliska, zrób opcjonalny przystanek w stanowisku archeologicznym Akrotiri. Możesz także wybrać opcjonalną winiarnię i odwiedzić winiarnię Estate Argyros lub Venetsanos, aby skosztować lokalnego wina. Podziwiaj panoramiczne widoki, pływaj na malowniczych plażach z czerwonym lub czarnym piaskiem i zrelaksuj się podczas lunchu w nadmorskiej restauracji.

Prywatna wycieczka półdniowa na Santorini

5. Prywatna wycieczka półdniowa na Santorini

Zacznij od północnej części wyspy Santorini, gdzie znajdują się spektakularne wioski Oia, Firostefani i Imerovigli. Przeżyj niekończące się panoramiczne widoki na kalderę, wyspę Thirasia oraz wulkaniczne wyspy Palea i Nea Kameni. Miej okazję robić zdjęcia białych domów i kościołów z niebieskimi kopułami, będąc na miejscu. Później udaj się w stronę tradycyjnej osady Megalochori, gdzie będziesz mógł ją zwiedzać, spacerując tradycyjnymi alejkami i móc zobaczyć lokalne domy i architekturę. Na koniec zatrzymaj się na wyjątkowej Czerwonej Plaży, pełnej czerwonych żelaznych skał lawy wulkanicznej oraz słynnej 2,5-kilometrowej -długa plaża z czarnym piaskiem.

Santorini: Wulkaniczna wanna z hydromasażem z widokiem na kalderę

6. Santorini: Wulkaniczna wanna z hydromasażem z widokiem na kalderę

Szukasz ultra-romantycznego przeżycia, które możesz dzielić i pielęgnować z ukochaną osobą przez całe życie? White Pearl Cavalieri, położone na zboczu kaldery, to idealne miejsce dla Ciebie! Powitamy Cię i poprowadzimy do najwyższego punktu naszej posiadłości, gdzie znajduje się nasza charakterystyczna wulkaniczna wanna z hydromasażem, otoczona skałami lawy i oferująca dodatkową prywatność, aby cieszyć się odosobnionym doświadczeniem. Odżywiaj umysł i duszę, zanurzając się w ciepłej wodzie i relaksując ciało podczas tej półtoragodzinnej prywatnej sesji w wannie z hydromasażem, podziwiając wspaniałe widoki na kalderę wulkaniczną i morze. Poczuj się wyjątkowo rozpieszczony, delektując się charakterystycznym koktajlem lub kieliszkiem wina musującego w połączeniu ze świeżymi owocami sezonowymi i zrelaksuj się w promieniach śródziemnomorskiego słońca. Oferujemy również butelkę wody, ręczniki dla dwóch osób oraz łazienkę i prysznic, aby odświeżyć się po doświadczeniu. Nie zapomnij zabrać ze sobą kostiumu kąpielowego i aparatu fotograficznego, ponieważ lokalizacja jest idealna do zdjęć i postów w mediach społecznościowych! Jeśli chcesz kontynuować swoje wrażenia, możesz zatrzymać się w naszej restauracji z barem przy basenie, aby cieszyć się słońcem lub zachodem słońca i zrelaksować się w naszym basenie bez krawędzi.

Usługi transferu prywatną przejażdżką na Santorini

7. Usługi transferu prywatną przejażdżką na Santorini

Podróżuj z lub na lotnisko lub port Santorini do wybranego miejsca z wygodą i łatwością dzięki tej usłudze transferu prywatnym pojazdem w jedną stronę. Począwszy od spersonalizowanego spotkania i pozdrawiania, prowadzonego przez doświadczonego zawodowego kierowcę, uniknij stresu związanego z podróżowaniem dzięki temu prostemu i płynnemu rozwiązaniu transportowemu. Po przybyciu na Santorini kierowca będzie na Ciebie czekał w umówionym miejscu spotkania w hali przylotów dla przylatujących pasażerów z Twoim nazwiskiem na tabliczce. Miejsca spotkań to lotnisko Santorini, port lub hotel. Rezerwacji należy dokonać pisemnie na około 24 godziny przed datą usługi. Następnie wszystkie rezerwacje powinny być dokonywane wyłącznie na żądanie. Po otrzymaniu prośby o transfer otrzymasz potwierdzenie rezerwacji. W przypadku transferu z lotniska lub portu do hotelu podaj planowany czas przylotu samolotu lub statku. W przypadku transferu z hotelu na lotnisko lub do portu podaj czas odbioru co najmniej 2 godziny przed planowanym odlotem.

Prywatna wizyta grupowa w Akrotiri i 3 winiarniach z degustacjami

8. Prywatna wizyta grupowa w Akrotiri i 3 winiarniach z degustacjami

Odkryj fascynującą przeszłość Santorini podczas 5-godzinnej wycieczki z przewodnikiem. Poznaj wykopaliska w Akrotiri, prehistorycznym mieście z epoki brązu. Podczas erupcji wulkanu minojskiego około 3600 lat temu miasto zostało zamrożone w czasie przez pył wulkaniczny. Podczas tej wycieczki, która jest wyceniona dla grupy do 4 osób, będziesz podziwiać rozbudowany system odwadniający, wyrafinowane wielopiętrowe budynki, wspaniałe malowidła ścienne oraz wykopane meble i naczynia. Odkryj dowody produkcji wina, które szacuje się na 3 tysiąclecie pne, co czyni Santorini jednym z najstarszych regionów winiarskich na świecie. Odwiedź 3 winnice na wyspie i poznaj wyjątkowe tradycje uprawy winorośli na Santorini. Skosztuj 12 różnych stylów win z Santorini i Grecji – w tym Assyrtiko, Nykteri i subtelnie słodkie wino Vinsanto.

Blue Dome i Oia Sunset Transfer w małej grupie

9. Blue Dome i Oia Sunset Transfer w małej grupie

Anglojęzyczny kierowca powita Cię w luksusowym pojeździe, gdy rozpocznie się Twój niesamowity wieczór. Pierwszym przystankiem jest krótki postój na zdjęcia pod najbardziej malowniczą niebieską kopułą w wiosce Firostefani. Skała Skaros i wioska Imerovigli podsumowują piękny krajobraz. Po około 30 minutach jazdy dotrzyj do wioski Oia. Odkrywanie tej niesamowitej wioski, spacerując aż do zamku Oia, jednego z najpopularniejszych i najbardziej romantycznych miejsc, w których można podziwiać zachód słońca. Ciesz się mnóstwem czasu na spacery po alejkach, zakupy i robienie magicznych zdjęć. Po zachodzie słońca omiń kolejkę i ciesz się bezproblemowym transferem z powrotem do Firy lub wioski Kamari

Santorini: półdniowa lub całodniowa prywatna wycieczka po wyspie

10. Santorini: półdniowa lub całodniowa prywatna wycieczka po wyspie

Odbierz z wybranej lokalizacji na Santorini i spotkaj się ze swoim prywatnym kierowcą / przewodnikiem. Zdecyduj ze swoim przewodnikiem, które zabytki chcesz zobaczyć podczas tej w pełni konfigurowalnej wycieczki. Poniższy plan podróży jest tylko przykładem. Najpierw zatrzymaj się w tradycyjnej wiosce Firostefani słynącej z kościołów z niebieskimi kopułami. Zobacz i dowiedz się o formacji geologicznej wyspy oraz genezie i historii Santorini. Kontynuuj malowniczą okolicę do wioski Oia, najczęściej fotografowanej lokalizacji na Santorini. Następnie udaj się do Profitis Ilias, najwyższego wzgórza na Santorini. Ze szczytu na wysokości 567 m można podziwiać panoramę Morza Egejskiego. Można tam zwiedzić Klasztor Profitis Ilias i kaplicę prawosławną, posłuchać dźwięków bizantyjskiej muzyki i posmakować ich ręcznie robionych wyrobów. Możesz też odwiedzić starożytne ruiny Akrotiri, starożytnej wioski minojskiej, która została pogrzebana przez kolosalną erupcję wulkanu na wyspie. Nie przegap szansy zobaczenia na własne oczy niesamowitych, dobrze zachowanych pozostałości osady. Następnie udaj się na Red Beach, nazwaną ze względu na charakterystyczny kolorowy piasek. W drodze na południe zatrzymaj się, aby zwiedzić słynne czarne plaże i piękny punkt widokowy. Zrób wiele pięknych zdjęć tego wyjątkowego krajobrazu. Na koniec zakończ wycieczkę pobłażliwym przystankiem w lokalnej winnicy. Santorini od czasów starożytnych produkuje własne wino, a degustacja jego produktu to doskonały sposób na poznanie historii wyspy.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Imerovígli

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 59
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Imerovígli: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Imerovígli

Imerovígli: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Imerovígli? Kliknij tutaj.

Imerovígli: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1601 opinii

Warte każdego grosza. Dimitris był fantastycznym przewodnikiem i bardzo dobrze znał wyspę. Jest też świetnym fotografem. Widzieliśmy tyle wspaniałych miejsc, do których sami nigdy byśmy nie dotarli. Od najbardziej wysuniętego na południe punktu, do najwyższego i wszystkiego pomiędzy, jest to najlepszy sposób, aby wygodnie zobaczyć Santorini podczas krótkiego pobytu.

Co za wspaniałe doświadczenie! Od momentu rezerwacji aż do faktycznego rozpoczęcia sesji wszyscy byli świetni. Bardzo pouczająca, pomocna i komunikacja była niesamowita, biorąc pod uwagę, że pochodzę z USA, a firma znajduje się w Grecji. Wszyscy dołożyli wszelkich starań, aby sesja zakończyła się sukcesem i nie mogłem być bardziej zadowolony.

Our photographer Sofia was very professional and communicative. I let her know before the photoshooting that i would like to propose to my girlfriend during the session and she helped me to organize everything. The photos are amazing and i would recommend Sofia whomever it concern.