Bilet wstępu

Berlin: bilet wstępu do Iluseum Berlin

Organizator atrakcji: Illuseum Berlin

Berlin: bilet wstępu do Iluseum Berlin

Organizator atrakcji: Illuseum Berlin
Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 11 razy

Od 56,10 zł za osobę

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 11 razy

Dołącz do miłośników iluzji, młodych i starych, w Iluseum Berlin. Zobacz wystawę, w której wyraźnie zachęca się do dotykania. Zobacz, dlaczego motto muzeum brzmi: „Ty jesteś muzeum i iluzją”.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich
Mała grupa jest dostępna

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis

Oderwij się od prawdziwego świata i wejdź do Iluseum Berlin. Zlokalizowane w centrum Berlina Illuseum to miejsce, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje, i gdzie skupia się na zabawie, rozrywce i interaktywności dla gości w każdym wieku. Niezależnie od tego, czy jest to łupkowa przestrzeń, czy nieskończona przestrzeń, zaskakujące hologramy czy imponujący tunel, każdy może na chwilę zanurzyć się w świecie pełnym iluzji, pozwalając sobie na czar swoich zmysłów.

Przeżyj jedyne w swoim rodzaju muzeum, w którym przeciwstawisz się grawitacji, stracisz grunt pod stopami, zobaczysz, jak rośniesz i kurczysz się, i zainspirujesz się złudzeniami optycznymi. Jako specjalną gratkę, sprawdź sprytne place zabaw wykonane z ekologicznych drewnianych zabawek z wieloma imponującymi łamigłówkami i zagadkami 3D, które nie tylko są zabawne, ale także ćwiczą twoje umiejętności logiczne. Łatwo zmarnować dzień w tym trudnym dla mózgu centrum fitness.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu
 • Posiłki i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Wejście do Illuseum Berlin, Karl-Liebknecht-Str. 9, 10178 Berlin

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Aparat fotograficzny
 • Smartfon z naładowaną baterią

Niedozwolone

 • Posiłki i napoje

Co trzeba wiedzieć

 • Możesz wybrać jeden z dwóch rodzajów biletów; bilet(y) indywidualny(e) lub bilet rodzinny, który jest ważny dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci (6-17 lat)
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,2 /5

na podstawie 1374 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,8/5
 • Jakość usług
  4,8/5
 • Organizacja
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Super zabawne muzeum dla młodych i starych... bo duzi szybko wracają do dzieciństwa, a mali chcą być więksi, żeby lepiej rozumieć! W rzeczywistości nie zawsze rozumiemy wszystko, co widzimy i dlatego to miejsce jest magiczne! Nasz mózg płata nam figle… chyba że to nasze oczy? Tak czy siak gorąco polecam! :)

17 sierpnia 2022

Byliśmy w Illuseum 8/9/22. Rezerwacja biletów przez GetYourGide była łatwa i bezproblemowa. Wewnątrz można podziwiać wiele interakcji i halucynacji, które są dobrze wyjaśnione na podstawie plansz. Istnieje wiele sposobów na robienie zdjęć, aby zawsze mieć miłe wspomnienie. Na koniec trafiasz do sklepu z fajnymi rzeczami do kupienia. Illuseum miało wielu fanów w naszym dniu, aby pobyt był znośny. Wystawę przeszliśmy jednak po 30 minutach, choć nie spieszyliśmy się. Dlatego informacja na stronie głównej (60 minut) nie jest do końca poprawna. Stosunek jakości do ceny z naszego punktu widzenia w porządku.

Czytaj dalej

10 sierpnia 2022

Muzeum jest bardzo ciekawe, z efektami zaskoczenia. Wszystko mieści się na małej przestrzeni. Na pewno warto odwiedzić. Byliśmy tam o 11:00, na początku wszystko było ok. Około 11:30 zapełniło się (dużo dzieci). To też sprawiło, że było głośno. Jestem pewien, że to wszystko jest normalne. Ale przy atrakcjach, które mają być sfotografowane, ustawiały się długie kolejki. Być może dostęp powinien być nieco uregulowany.

Czytaj dalej

28 marca 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 286160