Dodaj daty

Illuseum Berlin

Illuseum Berlin – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Berlin: bilet wstępu do Iluseum Berlin

1. Berlin: bilet wstępu do Iluseum Berlin

Oderwij się od prawdziwego świata i wejdź do Iluseum Berlin. Zlokalizowane w centrum Berlina Illuseum to miejsce, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje, i gdzie skupia się na zabawie, rozrywce i interaktywności dla gości w każdym wieku. Niezależnie od tego, czy jest to łupkowa przestrzeń, czy nieskończona przestrzeń, zaskakujące hologramy czy imponujący tunel, każdy może na chwilę zanurzyć się w świecie pełnym iluzji, pozwalając sobie na czar swoich zmysłów. Przeżyj jedyne w swoim rodzaju muzeum, w którym przeciwstawisz się grawitacji, stracisz grunt pod stopami, zobaczysz, jak rośniesz i kurczysz się, i zainspirujesz się złudzeniami optycznymi. Jako specjalną gratkę, sprawdź sprytne place zabaw wykonane z ekologicznych drewnianych zabawek z wieloma imponującymi łamigłówkami i zagadkami 3D, które nie tylko są zabawne, ale także ćwiczą twoje umiejętności logiczne. Łatwo zmarnować dzień w tym trudnym dla mózgu centrum fitness.

EasyCityPass Berlin: komunikacja publiczna i zniżki

2. EasyCityPass Berlin: komunikacja publiczna i zniżki

Odkryj ekscytujące miasto Berlin z kartą EasyCityPass i skorzystaj z wielu korzyści. EasyCityPass oferuje niedrogi bilet na komunikację miejską, a także zniżki u wielu różnych partnerów współpracujących z różnych branż. Partnerzy rabatowi pochodzą z obszarów gastronomii, kultury i sceny, zakupów, zabawy i akcji, zwiedzania, ofert specjalnych i życia nocnego. Praktyczne dla rodzin jest to, że EasyCityPass pozwala na bezpłatne podróżowanie maksymalnie trojgu dzieci do 14 roku życia. Wraz z kartą EasyCityPass otrzymasz ulotkę zawierającą szczegółowe informacje o partnerach, w tym kod QR, aby zobaczyć ich zalety, lokalizacje i odpowiednie połączenia transportem publicznym. Lista rabatów może ulec zmianie.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj wg:

Illuseum Berlin: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Illuseum Berlin? Kliknij tutaj.

Illuseum Berlin: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 1778 opinii

Zabrałem moją 13-letnią córkę do Illuseum i bardzo nam się to spodobało. Pracownicy są/byli super mili i pomogli, a przede wszystkim zrobili świetne i zabawne zdjęcia. Iluzje są bardzo hipnotyzujące i zaskakujące, podana godzina jest strzałem w dziesiątkę. Potem udało nam się kupić kilka fajnych małych pamiątek, wszystko było super!

Mała dobra wystawa. Niestety tego dnia było bardzo tłoczno i bardzo ciepło. (Na wystawie było bardzo duszno) Obsługa bardzo się stara i zawsze chętnie robi zdjęcia i wyjaśnia wiele rzeczy. Naprawdę ładne i urozmaicone dla dzieci.

To było po prostu świetne. Byliśmy tam z naszą wnuczką. Była zachwycona. Świetny pomysł

Bardzo rozrywkowy obiekt, zdecydowanie warty odwiedzenia.

Fantastyczny dla całej rodziny...młodych i starych.