Illumination Tower: bilety i atrakcje

Illumination Tower – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wodospad Niagara: First Behind the Falls Tour & Rejs wycieczkowy łodzią

1. Wodospad Niagara: First Behind the Falls Tour & Rejs wycieczkowy łodzią

Spotkaj się z przewodnikiem w Murray Hill Welcome Centre (5146 Murray Street, obok Queen Victoria Place), aby rozpocząć zwiedzanie. Będziesz mógł zobaczyć wodospady od tyłu przez jeden z portali widokowych, które zostały wycięte prosto w skale, a także z dołu wodospadów, wychodząc na dolny taras widokowy. Wybierz się na przejażdżkę słynną na całym świecie łodzią, aby zakończyć wycieczkę z hukiem! Ta wycieczka zapewnia widoki pod każdym kątem i zapewni wspomnienia, które pozostaną na całe życie. Poznaj ponad 20 innych popularnych atrakcji wodospadu Niagara z przewodnikiem po drodze. Posłuchaj fascynujących opowieści i poznaj interesujące fakty na temat historii wodospadu Niagara. Uzyskaj dostęp do 150 USD oszczędności na okolicznych atrakcjach po zakończeniu wycieczki.

Niagara: Wycieczka do elektrowni i tunelu pod wodospadem

2. Niagara: Wycieczka do elektrowni i tunelu pod wodospadem

Wybierz się na interaktywną historyczną wycieczkę pieszą, aby dowiedzieć się, jak Nikola Tesla wykorzystywał energię wodną po kanadyjskiej stronie wodospadu Niagara. Zwiedź wieżowiec Skylon Tower i elektrownię Niagara Parks i zobacz niesamowity tunel Tailrace, zanurzając się 180 stóp pod ziemią szklaną windą. Twoja podróż do historii elektrowni wodnych rozpoczyna się w Skylon Tower, gdzie spotkasz swojego przewodnika eksperta i obejrzysz elektrownię Niagara Parks oraz Międzynarodową Zaporę Kontrolną. Wjedź szklaną windą na górę, gdzie będziesz miał czas na podziwianie oszałamiającego widoku. Po zejściu przejdź do pobliskiej Wieży Oświetleniowej, gdzie każdego wieczoru wodospady są oświetlane cudownym pokazem świetlnym. Udaj się do pomnika Tesli, gdy dowiesz się, jak wodospad Niagara był ostatecznym decydentem w walce o supremację hydroelektryczną. Zatrzymaj się w najlepszym punkcie widokowym na wodospad Horseshoe Falls i udaj się do elektrowni, gdzie cała teoria rozgrywa się w akcji. Zobacz niektóre z oryginalnych maszyn, które były używane w Stacji i uzyskaj możliwość wypróbowania ich dla siebie. Na koniec wejdź do szklanej windy i zejdź 180 stóp przez wewnętrzne mechanizmy elektrowni. Przejdź ścieżką, którą woda płynęła wzdłuż tunelu Tailrace, aby zobaczyć jedyny w swoim rodzaju widok z podstawy wodospadu Niagara.

Z Toronto: Całodniowa i wieczorna wycieczka All Inclusive nad wodospad Niagara

3. Z Toronto: Całodniowa i wieczorna wycieczka All Inclusive nad wodospad Niagara

Dołącz do popołudniowej i wieczornej wycieczki po wodospadzie Niagara z odbiorem z centralnych lokalizacji w Toronto i Mississaudze. Obejmuje pokaz kwiatów i podróż za wodospadem. Uaktualnij do wycieczki all-inclusive z 3-daniową kolacją z widokiem na wodospady i ekskluzywnym doświadczeniem Illumination Tower, w którym możesz kontrolować kolory wody. Zimowy Festiwal Świateł jest wliczony w cenę, jeśli jest dostępny. Podczas całej wycieczki będziesz z licencjonowanym przewodnikiem, który zapewni Ci komentarz historyczny, lokalne historie i porady. Pokażą Ci magię wodospadów, elektrowni Niagara i innych ukrytych klejnotów. Odbiór nastąpi około godziny 12:30 - 13:00 w zależności od Twojej lokalizacji. Przejazd do Niagara Falls zajmie około 1,5 godziny, a Twoim pierwszym przystankiem będzie wizyta w światowej sławy Floral Showhouse. Znajdź się w otoczeniu tętniącego życiem gobelinu kwiatów, który nada idealny ton Twojej podróży. Rób zdjęcia z pięknymi dekoracjami kwiatowymi, które są aktualizowane zgodnie z porami roku i specjalnymi okazjami. Następnie przygotuj się na ekscytującą przygodę, wyruszając w rejs łodzią (latem) lub Podróż za wodospadami (zimą). Te inspirujące doświadczenia zabiorą Cię do samego serca kaskadowej wody, gdzie poczujesz surową moc i piękno kanadyjskiego wodospadu Horseshoe z bliska. Jeśli nie wybierzesz opcji all-inclusive, będziesz mieć teraz wolny czas na samodzielne zwiedzanie wodospadu Niagara i Clifton Hill oraz zjedzenie kolacji. Jeśli wybierzesz opcję all-inclusive, udasz się do słynnej restauracji Table Rock w Niagarze na pyszny 3-daniowy obiad z mięsem, rybami, wegetariańskimi i wegańskimi opcjami. Delektując się posiłkiem, podziwiaj majestatyczne wodospady, które rozświetlają się różnymi kolorami podczas nocnego pokazu. W ramach pakietu all-inclusive udasz się następnie na ekskluzywną wycieczkę, która nie jest ogólnie dostępna dla publiczności - zwiedzanie Wieży Iluminacji. Wejdź do centrum sterowania nocną transformacją iluminacji Niagary i odkryj magię stojącą za nocną iluminacją Niagary. Zobacz spektakularną transformację wodospadu w płótno hipnotyzujących kolorów. W ramach doświadczenia Illumination Tower będziesz mógł samodzielnie kontrolować światła wodospadów. Wreszcie, od 18 listopada do 7 stycznia, przeżyj wycieczkę po Zimowym Festiwalu Świateł. Każdej nocy podczas festiwalu możesz zobaczyć wodospad Niagara oświetlony 75 pokazami świetlnymi składającymi się z ponad 3 milionów dekoracji świetlnych. Wreszcie, opuść wodospad Niagara około 20:00, aby wrócić do miasta około 21:30 - 22:00.

Wodospad Niagara: Rejs wycieczkowy za wodospad z łodzią i dostępem do Skylonu

4. Wodospad Niagara: Rejs wycieczkowy za wodospad z łodzią i dostępem do Skylonu

Dołącz do wciągającego doświadczenia wodospadu Niagara podczas tej wycieczki z idealną mieszanką historii, emocji i wstępu do najważniejszych atrakcji. Bądź pierwszy za wodospadem rano, a następnie wybierz się na słynny na całym świecie rejs łodzią Voyage to the Falls, a także uzyskaj dostęp do Skylon Tower, z której możesz korzystać w dowolnym momencie podczas pobytu. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Niagara Parks Welcome Centre (5146 Murray Street Niagara Falls, obok Queen Victoria Place). Rozpocznij wycieczkę pieszą, kierując się w dół do kanadyjskiego wodospadu podkowy, aby zobaczyć z bliska i osobiście wodospad Niagara, zatrzymując się i dowiadując wszystkiego o wielu historycznych zabytkach w okolicy. Następnie wybierz się na przejażdżkę słynnym na całym świecie rejsem wycieczkowym! Ta wycieczka zapewnia widoki pod każdym kątem i zapewni wspomnienia na całe życie. Odkryj ponad 20 innych popularnych atrakcji wodospadu Niagara z przewodnikiem po drodze. Posłuchaj hipnotyzujących opowieści i poznaj interesujące fakty na temat historii wodospadu Niagara. Otrzymaj ekskluzywną plakietkę z dostępem do zniżek w wysokości 150 USD na okoliczne atrakcje po zakończeniu wycieczki.

Z Toronto: Wycieczka nad wodospad Niagara z wieżą iluminacji

5. Z Toronto: Wycieczka nad wodospad Niagara z wieżą iluminacji

Wyrusz w zimową podróż z Toronto do wodospadu Niagara, zanurzając się w hipnotyzującym pięknie wodospadów pod sezonowym urokiem. Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z hotelu w Toronto, zapewniając płynną i malowniczą podróż do wodospadu Niagara. Rozkoszuj się ekskluzywną wizytą w Illumination Tower, gdzie będziesz miał przywilej osobistego wyboru i zmiany kolorów, które oświetlają wodospad Niagara w nocy. Zobacz, jak wodospad zmienia się w zimową krainę czarów w czasie rzeczywistym. Ciesz się malowniczymi przystankami po drodze, uchwyć spokojny zimowy krajobraz wodospadu Niagara i podziwiaj zamarznięte piękno otoczenia. Zanurz się w tętniącym życiem Clifton Hill, gdzie olśniewające światła i atrakcje o tematyce zimowej dodają odrobinę emocji do Twojego doświadczenia. Następnie odwiedź Table Rock, aby zobaczyć wodospad Horseshoe Falls w jego zimowej okazałości. Rozkoszuj się naturalnym pięknem na tle lodowatego otoczenia. Kontynuuj podróż do historycznego Niagara-on-the-Lake, gdzie zima otula miasto spokojem, zapraszając do spaceru po zaśnieżonych ulicach. Kolacja 3-daniowa kolacja w restauracji Table Rock House - wliczona w cenę

Liczba znalezionych atrakcji: 6
Sortuj wg::

Illumination Tower: najlepsze atrakcje w pobliżu

Illumination Tower: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Illumination Tower? Kliknij tutaj.