Dodaj daty

Icebar Amsterdam

Icebar Amsterdam

Icebar Amsterdam – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Amsterdam: Bilet wstępu do Icebar z 3 drinkami

1. Amsterdam: Bilet wstępu do Icebar z 3 drinkami

Ciesz się orzeźwiającym napojem w temperaturze minus 10 stopni Celsjusza w barze Icebar w Amsterdamie, dosłownie najfajniejszym lokalu z drinkami w mieście, dzięki tym biletom wstępu. Zdobądź odzież zimową, koktajl powitalny i 2 wybrane drinki podczas wizyty. Po wymianie kuponu na wyznaczony przedział czasowy podziwiaj wodopoj zbudowany prawie w całości z lodu. Wszystko, od ścian i mebli po samą szklankę, z której popijasz napój, jest wykonane z naturalnego lodu. Po wejściu do baru najpierw zobaczysz część wypoczynkową, w której możesz wypić powitalny koktajl lub piwo, jeśli chcesz. Ta pierwsza część Amsterdam Icebar jest przyjemna i ciepła. Następnie wtul się w dostarczony zimowy strój i delektuj się otaczającym światłem i lodowymi rzeźbami Icebaru. Wybierz spośród 2 różnych smaków wódki, zwykłej wódki, sambuca, rumu, piwa Heineken lub soku pomarańczowego. Wewnątrz Icebaru można przebywać do 20 minut. Możesz spędzać czas w salonie tak długo, jak chcesz, i spróbować pysznych koktajli. Czynnik „fajny” idzie nawet dalej niż ogólny klimat; nastrojowe oświetlenie i rytmiczne melodie imprezowe dopełniają sceny.

Amsterdam: Rejs po kanałach i wejście do Xtracold Icebar

2. Amsterdam: Rejs po kanałach i wejście do Xtracold Icebar

Odkryj piękno Amsterdamu w trakcie rejsu po kanałach. Zobacz główne atrakcje miasta, w tym stare budynki, rynki i porty. Następnie skorzystaj ze wstępu bez kolejki do baru lodowego Xtracold Icebar.  Możesz wybrać się w oba miejsca za jednym razem lub skorzystać z każdej opcji w inny dzień. Jest to podróż bez przewodnika, więc będziesz zwiedzać miasto we własnym tempie i odkryjesz Amsterdam bez pośpiechu. Płynąc kanałami, masz najlepszą możliwość podziwiania łodzi mieszkalnych i okolicznych domów. Zachwyć się kupieckimi budynkami z XVI i XVII wieku, złotego okresu dla Amsterdamu, gdy handel kwitł. Znakiem tamtych czasów są bogato zdobione fasady budynków. Dowiedz się więcej o mieście, słuchając na pokładzie audioprzewodnika z komentarzem dostępnym w 19 językach. Popłyń przez stary port, aby zobaczyć inne oblicze Amsterdamu. Następnie, już na lądzie, skosztuj 3 darmowych napojów w Xtracold Icebar, gdzie nawet kieliszki zrobione są z lodu.

Amsterdam: 24-godzinna usługa Hop-On Hop-Off Boat i XtraCold Icebar

3. Amsterdam: 24-godzinna usługa Hop-On Hop-Off Boat i XtraCold Icebar

Odkryj historyczne kanały Amsterdamu w wolnym czasie dzięki 24-godzinnemu biletowi na łodzie typu hop-on i hop-off. Przepływaj pod romantycznymi mostami i podziwiaj domy kupieckie w centrum miasta, słuchając pouczającego komentarza w audioprzewodniku GPS, dostępnym w różnych 18 językach. Skorzystaj z bezpłatnej mapy i pokładowego Wi-Fi, aby zdecydować, gdzie wysiąść i zwiedzić więcej. Skorzystaj z szybkiego wejścia do niesamowitego XtraCold Icebar i załóż dostarczony płaszcz termiczny, aby wytrzymać temperatury do minus 10 stopni Celsjusza. Zdobądź 3 żetony do wymiany na napoje w barze. Słuchaj muzyki w ciepłym pomieszczeniu, popijając zimne piwo lub wybrany koktajl. Następnie udaj się do Icebaru z tyłu, gdzie wszystko, łącznie z meblami i ścianami, wykonane jest w całości z lodu. Red Line - Niektóre przystanki działają tylko w sezonie letnim: Przystanek 1 - Dworzec Centralny (przed LOVERS Canal Cruises) Przystanek 2 - Amsterdam River Cruises / De Ruyterkade (tylko w sezonie letnim) Przystanek 3 - Terminal pasażerski Amsterdam Przystanek 4 - Gassan Diamonds Przystanek 5 - Historyczna dzielnica żydowska Przystanek 6 - Teatr Królewski Carré Przystanek 7 - Heineken Experience Przystanek 8 - Plac Muzealny Przystanek 9 - Plac Leidse Przystanek 10 - Jordaan Przystanek 11 - Westerdok Zielona linia - Trasa zmienia się między sezonem letnim a zimowym: Przystanek 1 - Dworzec Centralny Zachód Przystanek 2 - Terminal pasażerski Amsterdam (ten przystanek jest obsługiwany tylko w dni rejsów) Przystanek 3 - Muzeum Nauki NEMO Przystanek 4 - Gassan Diamonds Przystanek 5 - Amsterdam Icebar Przystanek 6 - Golden Bend (latem) / Amsterdam Cuyp (zimą) Przystanek 7 - Leidseplein (latem) / Rijksmuseum (zimą) Przystanek 8 - Spiegelgracht (lato) / Westermarkt - Dom Anny Frank (zima) Przystanek 9 - Ermitaż Amsterdam (tylko latem) Przystanek 10 - Narodowe Muzeum Morskie (tylko latem) Blue Line - ta linia działa tylko w sezonie letnim: Przystanek 1 - Dworzec Centralny Zachód (naprzeciwko LOVERS Canal Cruises) Przystanek 2 - Amsterdam Północny Przystanek 3 - Anne Frank Huis Przystanek 4 - Leidseplein Przystanek 5 - Spiegelgracht Przystanek 6 - Albert Cuyp Market Przystanek 7 - Rijksmuseum Przystanek 8 - Westermarkt / Anne Frank Huis Sezon letni trwa od połowy marca do połowy października, a sezon zimowy od połowy października do połowy marca.

Amsterdam: Amsterdam Icebar i bilet wstępu łączony do Our House

4. Amsterdam: Amsterdam Icebar i bilet wstępu łączony do Our House

Zdobądź bilety wstępu do Xtracold Icebar i Our House Experience Amsterdam i skorzystaj ze świetnej oferty z trzema drinkami w barze lodowym i darmowym drinkiem w muzeum. Udaj się do Xtracold Icebar, w którym znajduje się zwykły bar i bar lodowy. Najpierw wejdź do zwykłego baru, gdzie możesz cieszyć się pierwszym darmowym drinkiem tego wieczoru w zamian za złoty żeton, który otrzymasz przy wejściu. Następnie dołącz do arktycznego odkrywcy Willema Barentza na pokładzie i udaj się do baru lodowego, gdzie statek utknął w lodzie. Zanim wejdziesz do baru lodowego, zaopatrz się w ciepłe ubrania, takie jak płaszcz i rękawiczki, aby przetrwać w temperaturze -10°C. Znajdź się w otoczeniu lodu, od ścian po lodowe rzeźby i szklanki serwowane w barze. Wymień swoje dwa srebrne żetony na dwa kolejne drinki. Następnie przejdź do Our House, miejsca z elektroniczną muzyką taneczną, w którym możesz odkryć ewolucję muzyki elektronicznej. Po wejściu do środka rozpocznij 75-minutową podróż od darmowego drinka, a następnie dowiedz się, jak EDM ewoluował od zbuntowanej podziemnej społeczności do globalnego fenomenu kulturowego. Ciesz się występami, które zabiorą Cię z powrotem do pierwszych nocy w magazynach. Wybierz się w podróż przez 40 lat muzyki House z udziałem DJ-ów i organizatorów, w tym Armina van Buurena, Carla Coxa, Charlotte de Witte, Diplo, Kevina Saundersona, Tomorrowland, ID&T i The Frankie Knuckles Foundation.

Liczba znalezionych atrakcji: 5
Sortuj wg::

Icebar Amsterdam: najlepsze atrakcje w pobliżu

Icebar Amsterdam: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Icebar Amsterdam? Kliknij tutaj.

Icebar Amsterdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2
(3885 recenzji)

Pierwszy raz w Amsterdamie. Zarezerwowałem Ice Bar na 20:00, biorąc pod uwagę, że mieliśmy kolejną wycieczkę. Pogoda tego dnia nie była sprzyjająca, przez cały dzień padał deszcz i było zimno. Poszliśmy do Ice Bar tuż przed 16:00, a Sam, który nas obsługiwał, był wspaniały, miły, uroczy i bardzo pomocny. Wyjaśniłem, że nasza rezerwacja jest o 20:00 i zapytałem, czy mogą nas zakwaterować wcześniej, jeśli nie, wrócimy o zaplanowanej godzinie. Sam zameldował nas bez żadnych problemów. Uwielbialiśmy mroźne zimno. Mamy po 3 żetony na napoje, jeden, który musisz wymienić i wypić przed wejściem, a pozostałe 2 do wykorzystania w środku. Dostajesz kurtki i rękawiczki, kiedy wchodzisz. 15 minut to wystarczające doświadczenie lub maksymalnie 20 minut, zanim palce zaczną ci drętwieć i zaczniesz odczuwać zimno. Miły mały bar, świetna atmosfera, strzały pomagają trochę się rozgrzać i są podawane w mrożonych szklankach, a Barman był świetny i po prostu wibracje sprawiają, że całe doświadczenie jest przyjemne. Wysoce zalecane doświadczenie

Wszystko było zgodne z opisem. Icebar znajduje się również w pobliżu Jungle „Club's”. Przy kasie otrzymujesz 3 żetony na osobę. W przedniej części (bar) był dżin z tonikiem lub coś podobnego, aw samym lodowym barze wypiliśmy 2 kieliszki wódki. Bardzo podobało nam się wprowadzenie z krótkim filmem i animacją. Potem byliście ubrani w kurtki i rękawiczki. Minus 10 stopni było bardzo zimno :-) najlepiej nie nosić szortów. Pasek jest stosunkowo mały, ale dobrze zrobiony. Siedzieliśmy w barze jakieś 15 minut, w sumie świetna zabawa, którą mogę tylko polecić.

Wszystko było genialne. Czułem, że laska była trochę śliska na podłodze, ale to moje 2 lewe stopy, ja i mój narzeczony uwielbialiśmy to, zaczynając od fińskiego, młoda blondynka, która nam służyła, była genialna, jej umiejętności koktajlowe niesamowite zdecydowanie polecam rodzinie i przyjaciołom jak mój mały braciszek polecił nam ciebie 10/10

Niesamowite przeżycie! Koktajle były fantastyczne! Bardzo zabawne! Całe doświadczenie było surrealistyczne.. Nie mogłem tam długo wytrzymać, było zimno 🤣. Uwielbiałem to tak czy inaczej, jadąc tam za każdym razem, gdy odwiedzam Amsterdam!

Górny pasek. Świetna atmosfera i rozrywka. Cieszę się, że zachowałam nos i uszy😂