Hvolsvöllur

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Hvolsvöllur: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hvolsvöllur? Kliknij tutaj.

Hvolsvöllur: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 3943 opinii

Bardzo fajna i ciekawa wycieczka, świetna organizacja. Bardzo dobra obsługa klienta przed wycieczką, jasne informacje wysłane na maila odpowiednio wcześniej. Autobus był na czas, wygodny i czysty. Pani przewodniczka bardzo sympatyczna, kontaktowa i cierpliwa. Doskonale się opiekowała grupą. Opowiadała bardzo interesująco o odwiedzanych miejscach, a także o życiu na Islandii, historii i inne, fajne ciekawostki. Krajobrazy piękne, miejsca naprawdę warte zobaczenia. Wydawało się, że jest dość krótki czas podczas poszczególnych przystanków, ale docelowo okazało się, że wszystko jest zaplanowane w naprawdę dobry i przemyślany sposób - czasu było wystarczająco, żeby się nacieszyć miejscem i jednocześnie nie zmarznąć na kość, a także żeby zdążyć wszystko zobaczyć przy dziennym świetle. W okresie zimowym trzeba się naprawdę dobrze ubrać, temperatura jest znacznie niższa przy wodospadach czy na lodowcu. Powrót także dostosowany do potrzeb - wybór przystanku, na którym chce się wysiąść. Polecam!

Absolutely amazing trip with the best guide and driver that can you imagine.Big knowledge, engagement and good sense of humor. I am really recommend that choice for you. Simon and Tomek you are the best!

Cool guide and driver, they were really eager to make this an amazing experience and they succeeded. By far the best trip in Iceland.

It was an amazing tour and organised very well. I can highly reccomend it to everyone who wanna see the South of Iceland

Wspaniała organizacja i doskonały przewodnik. Grupa nie jest duża, więc komfort podróży jest również wysoki. Polecam!