Atrakcje i wycieczki Hveragerdi

Najciekawsze atrakcje

Hveragerdi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hveragerdi? Kliknij tutaj.

Hveragerdi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 6729 opinii

Nasz przewodnik Geri i kierowca Pietr byli cudowni. Całe doświadczenie odbyło się na czas, a zarówno Geri, jak i Pietr sprawili, że cała grupa poczuła się swobodnie i wyruszyliśmy w podróż pozytywnie. Było wiele informacji do zdobycia, ponieważ Geri była bardzo kompetentna. Miejsca, które odwiedziliśmy, były zdumiewające i warte zachodu; zdecydowanie warto zrobić wycieczkę!

Tom był świetnym przewodnikiem. Był bardzo kompetentny i bardzo zabawny! Widzieliśmy tak wiele, a pogoda przez większość czasu się utrzymała. Odbiór był poza naszym hotelem i był niezwykle wygodny. Z pewnością poleciłbym tę firmę turystyczną, aby jak najlepiej wykorzystać swój pobyt. Szkoda tylko, że nie jestem tu dłużej, aby skorzystać z innych, które mają w ofercie.

a wonderful trip, unbelievably beautiful views, the guide told about everything in an interesting, friendly, funny, exhaustive way, interweaving words with Icelandic music, which was an interesting and good idea. A nice and unforgettable trip, everything great, thanks ☺️

Wspaniała wycieczka! W jeden dzień zobaczyliśmy dużo pięknych miejsc, przewodnik był bardzo kompetentny a przy okazji zabawny. Super opcja dla kogoś kto nie chce wynajmować samochodu.

Super wycieczka, dobrze zorganizowana z kompetentnym przewodnikiem i przemiłym kierowcą :)