Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Hveragerdi

Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj według:

Hveragerdi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hveragerdi? Kliknij tutaj.

Hveragerdi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 6931 opinii

Zawiodłem się na tej wycieczce. Nie tylko zobaczyłem najpiękniejsze krajobrazy, jakie można sobie wyobrazić, ale także wiele nauczyłem się od przewodnika o historii kraju i jego wizji na przyszłość. Ona (przepraszam, nie pamiętam nazwiska przewodnika, ale miała niebieskie włosy) była najbardziej interesująca i wykonała naprawdę świetną robotę, przekazując swoją rozległą wiedzę na temat tego obszaru i jego znaczenia geologicznego - z kilkoma uroczymi humorystycznymi anegdotami! W sumie podróż była spektakularna. Już kilka razy korzystałem z przewodnika i za każdym razem miałem wyjątkową obsługę. Jestem samotnym podróżnikiem, więc tego rodzaju zorganizowana wycieczka bardzo mi odpowiada.

Osobiście polecam tę wycieczkę każdemu! Nasza przewodniczka (Monika) zapewniała nam rozrywkę po drodze, jednocześnie dzieląc się informacjami o Islandii, a nawet dzieląc się muzyką podczas długiej trasy, która idealnie pasowała do nastroju. To było wspaniałe doświadczenie i niezapomniane wspomnienie w naszej podróży na Islandię.

a wonderful trip, unbelievably beautiful views, the guide told about everything in an interesting, friendly, funny, exhaustive way, interweaving words with Icelandic music, which was an interesting and good idea. A nice and unforgettable trip, everything great, thanks ☺️

Wspaniała wycieczka! W jeden dzień zobaczyliśmy dużo pięknych miejsc, przewodnik był bardzo kompetentny a przy okazji zabawny. Super opcja dla kogoś kto nie chce wynajmować samochodu.

Świetna wycieczka. Teren gejzerów niesamowity, przy słonecznej pogodzie wychodzą piękne zdjęcia.