Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Port w Hvarze

Często zadawane pytania dotyczące: Port w Hvarze

Na jakich wycieczkach w: Port w Hvarze obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Port w Hvarze: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port w Hvarze? Kliknij tutaj.

Port w Hvarze: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2236 opinii

Świetna podróz! Nasz kapitan Mario i jego kumpel byli bardzo przyjaźni i dynamiczni. Od razu wprawili nas w dobry nastrój wsiadając na łódkę z muzyką i kazali łapać mnóstwo fal ku naszemu największemu szczęściu! Plaże są bardzo piękne, naszą ulubioną była zatoczka. Wspaniale. To miejsce, w którym chcielibyśmy zostać najdłużej. Polecane nam restauracje były naprawdę dobre. Jeszcze raz dziękuję za ten wspaniały dzień!

Super wycieczka! Fajna muzyka przez cały dzień na motorówce, odwiedziliśmy bardzo piękne miejsca, udało nam się ponurkować w Błękitnej Lagunie. Dwóch facetów, którzy byli naszymi przewodnikami, było bardzo fajnych! Całkowicie polecam!

Cudowny dzień, który zdecydowanie był tego wart!! Miejsca są wspaniałe, a wycieczki bardzo przyjemne. Radzimy zabrać ze sobą kanapki, aby mieć więcej czasu na zwiedzanie miast lub pływanie. Byliśmy z Rocco i Stevem, obaj bardzo mili!

Świetne doświadczenie z najlepszym przewodnikiem i kapitanem (Sunny i Jover). Cały przebieg wycieczki jest bardzo dobrze zorganizowany. Z drugiej strony należy unikać dla wrażliwych osób na łodzi.

Miałem fantastyczny dzień! Przewodnik Roko i Skipper Kiki naprawdę sprawili nam miły dzień! Mili faceci, miła atmosfera, fajna grupa! Wysoce rekomendowane