Húsavík

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Húsavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Húsavík? Kliknij tutaj.

Húsavík: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1344 opinii

Dogodna lokalizacja z bezpłatnym parkingiem w pobliżu, nie można tego przegapić. Wycieczka łodzią żebrową była zdecydowanie dobrym rozwiązaniem, nawet jeśli jest droższa. Udało nam się szybko wytropić wieloryby i delfiny i zobaczyć dziesiątki, były wszędzie. Dodatkowo wycieczka na wyspę maskonurów była fajnym przeżyciem. Przewodnik był biologiem morskim, bardzo kompetentnym i wyraźnie kocha to, co robi. Nie było drinka z powodu Covida, ale wiedzieliśmy, że to wchodzi.

Świetna wycieczka. Koen, nasz przewodnik i nasz kapitan pracowali, aby zebrać się, aby pomóc nam zobaczyć jak najwięcej dzikich zwierząt. Koen był bardzo kompetentny i odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Widzieliśmy sporo wielorybów i mnóstwo maskonurów. Mieliśmy też okazję zobaczyć delfina, co było miłą niespodzianką. Uwielbialiśmy tę wycieczkę.

Zabrałem moją rodzinę złożoną z 5, 3 chłopców (3,5,15) i żonę na to niesamowite doświadczenie. Mieliśmy szczęście, że mieliśmy niesamowitą pogodę, 3 rodzaje wielorybów i kilka zabawnych delfinów. Jeden humbak był ładny i zrobiłem kilka świetnych zdjęć. Wszędzie były też maskonury.

Sprawna organizacja , doskonała orientacja w zakresie występowania wielorybów i błyskawiczny sposób przemieszczania się gwarantują wspaniałe wrażenia z bliskiej obserwacji tych wielkich ssaków i trofeum w postaci zdjęć i filmów .

Bardzo ładna łódź, dobre miejsca, doświadczony przewodnik!