Hurghada
wycieczki quadem lub pojazdem terenowym

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki quadem lub pojazdem terenowym: Popularne w kategorii Hurghada

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki quadem lub pojazdem terenowym w: Hurghada

Oprócz atrakcji typu wycieczki quadem lub pojazdem terenowym jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Hurghada?

W: Hurghada są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki quadem lub pojazdem terenowym w: Hurghada obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Hurghada: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hurghada? Kliknij tutaj.

Hurghada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 3693 opinii

Zarezerwowaliśmy tę wycieczkę i początkowo byliśmy nieco sceptyczni co do ceny, a także nie wiedzieliśmy, czy to zadziała, ponieważ zarezerwowaliśmy tę wycieczkę dzień wcześniej wieczorem. Byliśmy przed hotelem o 03:45, a kierowca był z nami w tym samym czasie. Następnie pojechaliśmy do „sklepu”, gdzie czekało na nas 2 przewodników i po krótkiej odprawie od razu ruszyliśmy, było nas 2 + przewodnik, naprawdę fajnie bez innych turystów. Ruszyliśmy od razu, najpierw drogą, potem prosto na pustynię na pełnym gazie przez plażę. Słońce właśnie wzeszło nad klifami. Naprawdę wspaniałe doświadczenie. Po około 2,5 godziny wróciliśmy ponownie. Nasz taksówkarz już tam na nas czekał na kolejny wyjazd na wyspę Giftun. Kiedy dotarliśmy na pokład, panowała naprawdę dobra atmosfera, załoga bardzo przyjazna, jedzenie świetne, a nawet widzieliśmy delfiny - doświadczenie nie do opisania.

aktywność nie do oznaczenia, wschód słońca na quadzie nad morzem z pustynią, po prostu Niezapomniany. najlepszy przewodnik, zabawny i profesjonalny. na łodzi, czysty sen, załoga księcia Adama na szczycie, mój przewodnik Abdou był naprawdę interesujący i bardzo dobrze wyjaśnił. Robię to ponownie bez wahania.

Najlepszy personel! Nie zapomnij o okularach i szaliku na głowę z powodu piasku, inaczej będziesz musiał kupić około 3 euro. Wspaniała ballada, personel jest bardzo opiekuńczy. Spacer wierny opisowi. Tuż obok hotelu Stella Beach Hotel na plaży w centrum Divign. Świetny

Wyjątkowe doświadczenie, genialni przewodnicy, rajskie miejsca, doskonała organizacja i wsparcie, wystarczy, że przeżyję jedne z moich najpiękniejszych urodzin. Dziękuję Ci

Wszystko było świetną zabawą. Wszyscy bardzo przyjaźni i pomocni. Komunikacja była również świetna dzięki WhatsApp. Mogę tylko polecić!