Hurghada
wycieczki quadem lub pojazdem terenowym

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki quadem lub pojazdem terenowym: Popularne w kategorii Hurghada

Other Sightseeing Options in Hurghada

Want to discover all there is to do in Hurghada? Click here for a full list.

Hurghada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 3693 opinii

Wycieczka genialna. Po pierwsze transport przebiegł bardzo sprawnie. Na miejscu wytlumaczono nam co mamy robić i jak będzie przebiegała wycieczka. Co istotne - konieczna jest mieć arafatki i okulary sportowe. Musieliśmy je kupić na miejscu, ale obsługa miała rację że standardowe są niewystarczające i piasek może dostac się do oczu. Rezydent straszył nas że zostawiają ludzi na pustynię, nie pilnują ich co było kompletną bzdurą. Jedna osoba jechała z przodu, drugą z tylu i nawet jak było już trochę ciemno czułam się bezpiecznie. Co jakiś czas była przerwa aby zapytać czy wszyysko okej i policzyć uczestników. Na końcu poczęstowano nas herbatą i sziszą. Świetna zabawa a wodoki niesamowite

Baza wypadowa znajduje się w Makadi Bay, tuż obok hotelu Stella di Mare, więc jak ktoś jest zameldowany akurat w tym hotelu, na wycieczkę można dojść pieszo. Do ceny należy doliczyć koszt wypożyczenia gogli (2E) i arafatki. Całość razem z przygotowaniem i krótkim szkoleniem zajęła nam lekko ponad 2 godziny. W tym czasie jedziemy pustynią, zatrzymujemy się przy klifach i morzu na krótki odpoczynek, dalsza część jazdy po pustyni, drugi przystanek, podczas którego część uczestników udaje się z przewodnikiem na kilka minut szybszej jazdy, później powrót do bazy. Na koniec krótka przejażdżka na wielbłądach na plaży.

Wycieczka super, wszystko punktualnie. Jedyne co mi się nie podobało to brak informacji od prowadzącego grupę gdzie możemy skorzystać herbaty, sishy czy wody. Przewodnik poprowadził grupę do wioski, pokazał gdzie możemy odpocząć i tyle. Moja dobra rada - należy pilnować samemu gdzie i co nam przysługuje. Ogólnie wrażenia bardzo dobre i na pewno skorzystałabym jeszcze raz. Kontakt z lokalnym biurem bezproblemowy. Polecam:)!!!!!

Profesjonalna obsługa. Pomoc dla osób, które miały pierwszy kontakt z quadem. Okazało się, że 14-latka może brać udział, ale musi jechać z dorosłym. Ale na szczęście bo sama nie dałaby rady. Niesamowita frajda i trasa dostosowana do zaawansowania grupy.

It was a great trip! We experienced a lot, we drove quad and sand buggy, learned a lot about Bedouins culture and lifestyle. The tour guide was very experienced and shared a lot of interesting facts. Highly recommend that trip!