Hurghada
wycieczki po dzielnicach miasta

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki po dzielnicach miasta w: Hurghada

Oprócz atrakcji typu wycieczki po dzielnicach miasta jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Hurghada?

W: Hurghada są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki po dzielnicach miasta w: Hurghada obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Hurghada: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hurghada? Kliknij tutaj.

Hurghada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 19 opinii

Po dokonaniu rezerwacji natychmiast otrzymaliśmy WhatsApp z osobistym kontaktem. Wszystkie informacje przeszły przez ten kontakt, więc rezerwację lotu itp. mieliśmy drogą elektroniczną. Transfer tam iz powrotem przebiegł sprawnie i na czas. Nasz przewodnik po Ramadanie udzielił nam bardzo dobrych informacji, a także wskazał „pułapki turystyczne”, co było szczególnie pomocne przy piramidach. Byliśmy bardzo małą grupą 9 osób i mogliśmy bardzo szybko odwiedzić różne atrakcje. Zaproponowaliśmy również różne atrakcje fakultatywne. Poranna przejażdżka łodzią jest fajna i znacznie lepsza niż czekanie w autobusie lub przy krawężniku. Następnie rano odwiedziliśmy piramidy i praktycznie nie mieliśmy tam turystów. Mieliśmy wystarczająco dużo czasu i mogliśmy zwiedzić piramidy od środka. Zwiedzanie starego muzeum było świetne. W sumie bardzo wspaniały i intensywny dzień.

Ta podróż była absolutnie niesamowita. Zostaliśmy odebrani na czas o 3.45 z naszego hotelu i zabrani na lotnisko na lot do Kairu. Kiedy przyjechaliśmy, zostaliśmy przywitani przez przewodnika Gabri, który był bardzo przyjazny, był bardzo kompetentny i był po prostu niesamowity. Na piramidy było za wcześnie, więc Gabri zabrał nas na lokalne śniadanie i herbatę. Następnie udaliśmy się do piramid i odbyliśmy przejażdżkę na wielbłądzie. Następnie udaliśmy się do Spinx, a następnie do muzeum papai, a następnie na lunch. Po obiedzie poszliśmy do perfumerii, a potem do muzeum. Zapłaciliśmy dodatkowo za wczesny lot, więc po tym, jak nigdy nie poszliśmy na rynek, ale pojechaliśmy na lotnisko. Co za niesamowity dzień. Dziękuję Gabri, byłaś fantastyczna.

Trasa była świetna. Trzeba jednak przemyśleć czasy zejść. Rano o 03:45 odebrano nas z hotelu, a wieczorem musieliśmy spędzić około 3,5 godziny na lotnisku w Kairze. To był jedyny negatywny. Nasz przewodnik „Amir” był świetny. Podróż jako całość była tego warta.

W obu wypadkach mieliśmy szczęście, najpierw 4 odpadło i mieliśmy bardzo intymną liczbę 4 w naszej grupie. Po drugie wybuchła histeria Corona i dlatego muzeum było puste i nie było kolejek pod piramidami.

Świetna wycieczka. Bardzo dobrze zorganizowane. Świetny przewodnik !! Niestety, ta trasa obejmowała również 2 kursy w sklepach w nadziei na zakup sprzętu, co może czasem być denerwujące.