Hurghada
wycieczki piesze

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Hurghada: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hurghada? Kliknij tutaj.

Hurghada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 47 opinii

Bardzo dobrze, wybrałem się na prywatną wycieczkę i dla mnie naprawdę lubię cieszyć się czasem, który był spektakularny. Zrobiłem godziny odwiedzin i nadal udało mi się wrócić do hotelu w przyzwoitych godzinach. Angielski przewodnik w Kairze był nieco debetujący informacje bez wielkiej empatii. Wyglądało jak płyta CD. Powiedział informacje i to było to. Transport z hotelu do Kairu był bez zarzutu, bardzo przyjazny i zawsze dostępny. Gorąco polecam, to długa podróż, ale prywatna sprawia, że jest lżejsza.

Doświadczenie nie mogło być lepsze. Godziny odbioru i dowozu były bardzo punktualne. Darmowa woda w całej podróży. Przewodnik w kilku językach, a nasz przewodnik Raja (wycieczka po angielsku) był niesamowicie miły i kompetentny, nawet udzielił nam porad na temat targowania się ze sprzedawcami ulicznymi. Całkowicie polecam tę wycieczkę.

Świetna wycieczka, która zdecydowanie była tego warta. Lunch i toalety podczas wycieczki były niestety raczej negatywnymi punktami, więc najlepiej mieć ze sobą papier toaletowy lub ręczniki, ale poza tym świetna wycieczka i zdecydowanie była tego warta!

Bardzo miła, ale wyczerpująca jazda z suoer przewodnikiem w Kairze. Niestety na miasto nie było dużo czasu, więc życzyłabym sobie więcej

Bardzo dziękuję Zizou (gwiazdzie) za znajomość Egiptu.. za życzliwość, profesjonalizm i życzliwość podczas całej wycieczki. Sara