Hurghada
wycieczki jednodniowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki jednodniowe: Popularne w kategorii Hurghada

Hurghada: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hurghada? Kliknij tutaj.

Hurghada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 14 058 opinii

Wszystko bylo perfekcyjnie zorganizowane. Przewodnik bardzo fajnie mówił po angielsku i starał sie tłumaczyć jeśli ktoś nie rozumiał. Ponadto znal wszystkie zwiedzane miejsca idealnie i prowadził wycieczke tak, że widzieliśmy wszystko, ale nie szliśmy za tłumem. Co istotne- opowiadał tylko to co ciekawe, pomijając nieistotne nudne rzeczy. Wycieczka byla bardzo intensywna, jednak w naszej grupie były też osoby starsze i dzieci- nie mieli zadnych problemów aby zdążyć. Ponadto ciekawym doświadczeniem było oglądaniem z busa całego Egiptu i prawdziwego życia Egipcjan. Warto również skorzystać z rejsu po Nilu. Za 12 dolarów mamy niesamowite widoki i doświadczenia. Serdecznie polecam- Luksor to punkt obowiązkowy na wakacjach w Egipcie Mailowy kontakt z biurem był bezproblemowy.

Wycieczka przebiegła zgodnie z planem. Odbiór o umówionym czasie. Przewodnik ciekawie opowiadał o historii Luxoru i całego Egiptu w czasie całej wycieczki. Obiad smaczny. Ostatnim punktem programu jest zwiedzanie lokalnej pracowni alabastru, gdzie próbują nam na siłę sprzedać pamiątki, które wcale nie różnią się od tych sklepowych. Jechaliśmy małym busem. Wycieczka intensywna, ale wróciliśmy zadowoleni.

Polecam ta wycieczkę w 100 procentach i z czystym sumieniem. Naprawdę warto wykupić wycieczkę na tej stronie wcześniej bo w resortach są o dużo droższe. I tak jak w opisie wszystko było ok. Tłumacz, wycieczka, podróż. Warto!!!

Amazing trip! The best desert experience I’ve ever had. You have to do it. Mr Mohammad knowledge about the stars is extraordinary. I fully recommend this trip

wspanialy przewodnik pomocny uczynny i z ogromną wiedzą. Bus czysty zadbany. Kierowcy sprawnie poruszali sie pomiedzy punktami. Polecam!!!