Hurghada
Transportation

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu transport w: Hurghada

Oprócz atrakcji typu transport jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Hurghada?

W: Hurghada są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Hurghada: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hurghada? Kliknij tutaj.

Hurghada: Co mówią inni?

To był po prostu mega Ahmet, kierowca speedboardu, po prostu najlepszy człowiek. Bardzo nam pomógł i zawiózł nas do delfinów, aby nam pokazać. Wyspa, na której byliśmy, była mega piękna, to tylko sen. Bardzo czysto i spokojnie. Niestety pobyt był zbyt krótki. Czas mijał zbyt szybko. Nurkowanie w drodze powrotnej było również bardzo miłe i było dla mnie nowym doświadczeniem. Gdybym wrócił do Egiptu, zrobiłbym to samo!

Odbiór poszedł naprawdę dobrze! Łódź motorowa była w dobrym stanie, a personel był bardziej niż przyjazny. Możesz zorganizować swój pobyt niezależnie i nikt nie był nachalny. Jedzenie i napoje nie były wliczone w cenę, ale istniała możliwość zakupu różnych artykułów spożywczych w zatoce Organe. Podróż powrotna i powrót przebiegły bezproblemowo. W sumie godna polecenia wycieczka!

Punktualna kolekcja, bardzo bezpieczny i zrelaksowany kierowca. W żadnym momencie nie nachalny i dał nam cały czas na świecie. Wycieczkę można było dowolnie zaplanować zgodnie z naszymi życzeniami. Żadnych wyjazdów na kawę i przymusowych przerw w sprzedaży.

Wszystko poszło gładko, nasz przyjazny i pomocny kierowca dotarł do hotelu na czas i zawiózł nas na lotnisko. Podobnie kierowca nie prosił o napiwek (co często ma miejsce w Hurghadzie). Polecam tę usługę każdemu, kto ma dobre serce.

Zdecydowanie polecam, a także gospodarz, kapitan i reszta załogi.